РОДЕНИ 2004

  • 48 898
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 713
Колибри, честито! Да е жив и здрав Дамян! Щастливи мигове ви пожелавам с новия член на семейството!  Hug   bouquet

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Момичета, Колибри роди днес в 9.20 голям мъж Дамян Hug

Дуци, благодаря ти за благата вест   bouquet

Колибри, да ти е жив, здрав и щастлив малкият Дамян, да расте много обичан и обичащ Човек!  Hug  baby_neutral На теб бързо възстановяване и прекрасно майчинство! Чакам с нетърпение твоя разказ и снимки на бебешора!   bouquet

Дуци, знаеш ли нещо повече - ръст, тегло на бебето, как е Колибри, как е родила, всичко наред ли е?

Еххх, много се вълнувам и радвам, дай Боже повече такива прекрасни новини в темата ни!!!  Praynig

# 77
  • Мнения: 544
Колибри, Честито момченце! Да ви е жив и здрав и много щастлив!



Добре дошли и от мен на новите мами  Hug

Марти също си има собствен свят - той и любимото му плюшено куче Шаро всъщност са от Марс. Идват периодично на Земята да изпълняват мисии и щом ги изпълнят се връщат на Марс и така... Crazy

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

Момичета и аз да се запиша при вас
Много съм пропуснала  EmbarassedАз съм от мартенската тема .но понеже смених работа и всичко ми е нанагорно ,та много рядко влизах във форума
Синът ми е Мартин 31.03.2004г.
Зузиииииииии ладвам се да те видя  Hug Hug Hug
Как са Марти и Миранда?
Дано на новата работа да ти е все по-спокойно, че да пишеш по-често  Wink

HOLY- май идва твоят ред? Кога очекваш бебчето?

# 79
  • София
  • Мнения: 3 880
Колибри, честито момченце! да ви е живо  здраво! пожелавам ви прекрасни мигове четиримата заедно Hug

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Колибри, честита рожба!
Има ли друга мама, която да поеме щафетата? Mr. Green

# 81
  • Мнения: 1 283
Браво на Колибри! Hug Да им е жив и здрав юнака Дамян за радост на цялото семейство,а на нея бързо възстановяване!  bouquet baby_neutral

Привет на всички нови мами! HugГоляма банда ставаме. Grinning

HOLY- май идва твоят ред? Кога очекваш бебчето?

Джони, точно един месец до термин ми остава и ме втриса вече. Crazy Да ми стискате палци ей! Hug Whistling Може да си имаме коледен подарък, кой знае. Wink И двете ми деца са родени с 14 и 7 дни преди термин...та да видим. Crazy

# 82
  • Мнения: 723
Колибри,честит син-много хубаво име сте му избрали,
да расте здрав ,обичан и с късмет

Има ли друга мама, която да поеме щафетата? Mr. Green
има,има Wink,
Аз приключих с подаръците за Коледа...........още преди месец,
Васко видя някакъв сет от 240 части -серия "Карибски пирати" -кораб за сглобяване и си излязохме от Бонжур-а с него,
после измислих подобаваща история как ще опишем кораба на дядо Коледа в писмо  и ще го върнем отново в магазина, а джуджетата ще изработят същия Crazy Party,
за София смятам пак от Бонжур да взема дървена играчка-за придобиване на сръчност ,то май на мен ми хареса Embarassed,ми тя милата като не може още да си каже Embarassed,
чудя се обаче как да украсявам -дали голямата елха или да купувам малка и да я поставям на високо Thinking,
малката фурия ме притеснява------------------а Васко откога ме подстрекава да декорираме Flutter
Лека вечер момичета

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
HOLY - как ще се втрисаш - очаква те толкова вълнуваща среша  Hug
Стискаме ти палци да мине леко и безпроблемно и за теб и за бебчето  Wink

maimp - чета ти в подписа, но я самата ти кажи кога очаквате новите усмивки?

А елхата у дома е украсена от няколко дни от Алекс. Изкуствена лазбира се. Откакто се е родил не сме "помирисвали" естествена. У майка ми слагат задължително естествена и я украсяват с лакомства    Joy неописуем кеф е даже и за големите  bowuu

С подаръците съм до никъде - моите деца нищо не казват  newsm78 Вчера в ДГ са писали писмо на Дядо Коледа - питам Алекс какво е пожелал. Казва "Не помня". А аз  "Ми как ще разбереш, че си получил това, което си пожелал?" - отговора беше "Ми като го видя ще си спомня  Mr. Green"  

# 84
  • Мнения: 990
И аз чакам вести от Колибри  Flutter

Елхата снощи украсихме, изолирана е, за да не се пипа зад два фотьойла  Crazy Снощи събрахме по 5 лева за почерпка на децата за коледното тържество, ще имат торта с фойерверки  Crazy Иначе празника ще бъде под формата на коледен карнавал и от сега се чудя какъв да го маскирам Вальо... Thinking

Холи, ти си   supermama ще се справиш, maimp и Вери, и вие милички Wink

Все по-често срещам майчета очакващи и имащи повече от две деца, което ме окуражава   Crazy

Зузи, добавени сте  Hug  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 713
С кое, Стели?  Joy
Все още не съм бременна, поне аз не знам.  Laughing

# 86
  • Мнения: 301
Цитат
Зузи, добавени сте  
Благодаря  Hug
Джони децата са добре
Миранда като че ли навлиза в пубертета нещо рязко започна да се променя
А за Марти да не говорим станале по-разбран  обмисля нещата пу- пу .
Само в енциклопедийте се свира и разглежда с голям интерес ,дори започва някои по-лесни неща да срича
А за коледното настроение какво да ви кажа винаги слагаме естествена елха и после си я садим до нас в парка,но аз немога още да се настроя празнично.Не съм украсявала още  Embarassed ,но сега преди Никулден ще го направим
В новата работа ми е доста натоварено и нямам никакво време .Незнам докога ще изкарам така  #Crazy

# 87
  • Мнения: 3 246
HOLY, наистина те очаква прекрасна среща Hug

# 88
  • Мнения: 990
С кое, Стели?  Joy
Все още не съм бременна, поне аз не знам.  Laughing

 Embarassed Embarassed Embarassed Уффф напоследък издънките ми край нямат... И аз живея май в мой си свят, ама не е на феите  Mr. Green

# 89
  • Варна
  • Мнения: 11 340
С кое, Стели?  Joy
Все още не съм бременна, поне аз не знам.  Laughing

 Embarassed Embarassed Embarassed Уффф напоследък издънките ми край нямат... И аз живея май в мой си свят, ама не е на феите  Mr. Green

 smile3532  
На нас това "Да ходим в света на феите!" ни стана позивна вече  luvbed

HOLY, наистина ти предстои прекрасна среща! Аз и двата пъти се чувствах все едно отварям шоколадово яйце - с нетърпение очаквах да видя физиономийката, каква изненада ми е подготвило бебчето.  Party

И ние снощи украсихме елхата, а тази година се получи така, че Симона има два коледни календара (единият е подарък) и е на 7-мото небе от щастие, че може да отваря по едно прозорче сутрин и по едно вечер.

Общи условия

Активация на акаунт