МАРТ е време за промяна, мама с нова е премяна (26)

  • 20 870
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Момичета, аз днес преживях един кошмарен ден... Sad. Бяхме с приятеля ми в магазина за паркет (понеже трябва бързо да си оправим новия апартамент, преди бебчо да се е появил) и се оказа, че сме поръчали с 5 кв. по-малко паркет , а те вече нямата грам. Сега или трябва да убия моя любим или да направя една от стаите в различен цвят, не ми се мисли #2gunfire След това отидохме да се разходим в парка на Ст. град и след 20 минути се качихме отново в колата и тръгнахме към магазина за бебоци да платя детската стая..и като стигнахме разбрах, че и моята и неговата чанта ги няма в колата Shocked без да я разбиват, просто са били професионалисти...И така всички, повтарям :всички телефони, лични документи, междунар. паспорти, всичките ни кред. и деб. карти, ключовете от другите коли и тези от вкъщи, както и парите за цялата стая, а те бяха от родителите ми подарък. Събирали са ги години наред... Cry И за капак днес си сложих нещата в най-хубавата и скъпа чанта, нали се разхождахме, реших да съм хубава. И така , оттам  в полицията, които не искам да ви кажа колко малко ги трогнах...А аз така се наплаках и ми е толкова гадно...Е, това е, знам че е безсмислено да се тормозя, но все едно ми ограбиха бебчето. Но сега съм по-добре, мисля си за него и добре, че ви има и вас, малко да ми олекне. Не исках да ви натъжавам, извинявайте Embarassed

# 16
  • Мнения: 20
Момичета, аз днес преживях един кошмарен ден... Sad. Бяхме с приятеля ми в магазина за паркет (понеже трябва бързо да си оправим новия апартамент, преди бебчо да се е появил) и се оказа, че сме поръчали с 5 кв. по-малко паркет , а те вече нямата грам. Сега или трябва да убия моя любим или да направя една от стаите в различен цвят, не ми се мисли #2gunfire След това отидохме да се разходим в парка на Ст. град и след 20 минути се качихме отново в колата и тръгнахме към магазина за бебоци да платя детската стая..и като стигнахме разбрах, че и моята и неговата чанта ги няма в колата Shocked без да я разбиват, просто са били професионалисти...И така всички, повтарям :всички телефони, лични документи, междунар. паспорти, всичките ни кред. и деб. карти, ключовете от другите коли и тези от вкъщи, както и парите за цялата стая, а те бяха от родителите ми подарък. Събирали са ги години наред... Cry И за капак днес си сложих нещата в най-хубавата и скъпа чанта, нали се разхождахме, реших да съм хубава. И така , оттам  в полицията, които не искам да ви кажа колко малко ги трогнах...А аз така се наплаках и ми е толкова гадно...Е, това е, знам че е безсмислено да се тормозя, но все едно ми ограбиха бебчето. Но сега съм по-добре, мисля си за него и добре, че ви има и вас, малко да ми олекне. Не исках да ви натъжавам, извинявайте Embarassed
Krischeto, съжалявам за това, което ви се е случило днес! Наистина е ужасно, още повече че парите са били предназначени за бебчето  Sad Предполагам, че много си разстроена от случката, но наистина най-важното е вие с бебчето да сте добре, сигурна съм че ще намерите начин, когато имате възможност да направите покупките за детската стая! А за паркета не се ядосвай, може би има от същия вид и в други магазини.

Желая ти спокоен уикенд и да ти се случват само хубави неща!

# 17
  • Мнения: 1
krischeto ,знам 4е е лесно да ти кажа не се ядосваи,но така оцвен цхе растроиваш себе си растроижаш и бебока...В днешно време е много трудно финансова страно,но явно така е трябвало стане....така 4е не се ядосваи

# 18
  • Мнения: 723
Крисчето, spoko

# 19
  • Мнения: 863
krischeto,представям си как се чувстваш, много неприятно.....

Аз бих искала да отбележа,че тази бременност ми е втора, а не първа,както е написано на първа страница  Peace

А, да, гледам,че и възрастта си пишете-на 29 съм  ooooh!

# 20
  • Мнения: 15
Благодаря ви, момичета Hug.Просто ми се скапа настроението, но ще мине.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 291
krischeto, съжалявам за случилото се! Много неприятно! Исках да ти дам идея за паркета. Може да купите нещо подобно на този който имате и да го сложите там където ще има мебели и няма да се вижда.
Дано да се чувстваш по-добре. Всичко ще се оправи!  Hug

# 22
  • Мнения: 521
Krischeto това е направо ужасно!! Много съжалявам, представям си какво ти е  cry Опитай се да не си го слагаш на сърцето, колкото и да е трудно... spoko  Егати, то човек на разходка да не отиде  Rage

rompecabezas  извинявай за грешката, като съм копирала изречението и не съм поправила бременността  Blush След малко ще го поправя...

# 23
  • Мнения: 15
krischeto, съжалявам за случилото се! Много неприятно! Исках да ти дам идея за паркета. Може да купите нещо подобно на този който имате и да го сложите там където ще има мебели и няма да се вижда.
Дано да се чувстваш по-добре. Всичко ще се оправи!  Hug
Благодаря ти Rosi. Може би ако не измисл друго, поне под кухнята мога да сложа друг вид, да не се вижда. Но знаеш как е, нов апартамент и сега ooooh! Но това е, какво да се прави.
Tink, аз вече тая градина в ст. град я мразя, а ми беше любимо, че хем ми е горе долу близо, хем няма много хора.  Close Ето това е най-точното ми състояние, но така е в тази криза и по-зле ще става. Направо не ми се мисли! благодаря ти.

# 24
  • Мнения: 292
Записвам се и аз в новата темичка.

Бладогаря ви момичета за топлото посрещане, на всички, за да не изброявам, защото много мамита са ме поздравили за добре дошла. Много сте мили. Приятна компания.

Ами да дам и аз моите данни за отчета- на 30г. съм, живея в Лос Анджелис, термин 23.03.2010г. чакаме 2 момиченца, първа бременност.

Дарида, и на мен любимия ми празник е Коледа, много обичам да украсявам. Съпруга чак ми казва, че ставам за професионален декоратор.  Heart Eyes

Крисчето, много съжалявам за това, което сте преживели, ужасна история. Знам , че ти е болно, но се опитай някакси да го превъзмогнеш и да гледаш на това, което имаш и очакваш- едно хубаво бебче и чудесно семейство.  spoko

Вчера тук празнувахме Деня на Благодарността и доста си хапнах, така че излизаме на разходка с мъжо. Ще купуваме нов матрак и нов компютър, дано намерим на добри цени..........

# 25
  • Мнения: 24
Ееееех, Krischeto   Tired Face ужасно неприятна история.... Но се опитай да не се ядоствате много.  Не знам какво да ти кажа - горе главата, мисили си за бебо и не се тормозете  Hug


Renata2002  Hug аз имам чувството, че настроението ми е най-хубаво през тези дни от годината! А сега като очакваме и бебо е още по-топла и семейна атмосферата и усещането е много приятно и незабравимо!
 

# 26
  • Мнения: 47
Крисчето,много е опасно да се разстройваш сега!Пари и вещи се преживяват.В момента ,от тази криза много хората се чувстват ограбени всеки ден,не че това е утешително ама все пак...
 Hug

А лошо ли е да когато ти се втвърдява корема...?Иначе не ме боли,ама настина става твърд от време на време. newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Крисчето, много съжалявам, мила, нямам думи Cry Няма да останат ненаказани разбойниците, бъди сигурна Confused

# 28
  • Мнения: 131
Здравейте, мамита. Ето, че се появих. Имах си гости малко. Да ни е честита новата темичка и само хубави новини. Hug
Олеееее, Крисче, много неприятно. Sad
Цецинка, почивай си повече. Стискам палци.
На всички мамита, лек уикенд и риткащи бебоци. Praynig baby_neutral Praynig baby_neutral

# 29
  • Мнения: 24
yanin4eto това са контракции. Пиеш ли нещо за тях? Ако не пиеш - консултирай се с док и започни да пиеш магнезии. Няма нищо страшно - всички ги имаме и е нормално за този период на бременността - това са подготвителни контракции.

Общи условия

Активация на акаунт