МАРТ е време за промяна, мама с нова е премяна (26)

  • 20 869
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
Krischeto, много съжалявам за случката. Представям си как се чувстваш. Много е неприятно. Стискам палци да се подобрят нещата и по=скоро да ти олекне  newsm17  action032 spoko

# 31
  • Мнения: 1 768
Тинк , благодаря за хубавата ни нова темичка  Heart Eyes
Krischeto , това е голям кошмар , но моля те мило не се тормози , за да сте добре ти и бебчето  Hug
Слънчице , дойдоха мебелите , даже са разопаковани и вече подредени  Laughing
Кака ви вече търкаля бременно дупе на мекинко  Laughing
Челси , ред да беше написала - мисля те цял ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 521
marinex честит ви диван! Със здраве да си го ползвате сега двама, а догодина и трима!

# 33
  • Мнения: 190
Eхе, кога успяхте да изпишете толкова, че и нова тема  Hug
Аз да се оплача снощи не съм спала от уше и като отидохме днес на доки той каза че е много възпалено Sad Даде ми антибиотик, каза че не е опасно вече и че този въобще не се освоявал от плачентата и не преминавал към бебчо ама ме е страх Sad Изписаха ми AUGMENTIN някоя от вас пила ли го е. В сайта за лекарствата е в група, която се води безопасни, доктора ми е много начетен и знам, че няма да ми даде нещо, което да е проблемно за мен и бебчо ама си ме е страх. Ама как боли това уше ужас  Rolling Eyes

Иначе за мебели и ние си имаме нова секцийка Simple Smile с милото ще ходим и за други нещица. Много обичам да пазарувам  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 1 768
Тинкче , сега сме трима - брой и този на аватара  Joy Joy Joy,  всички сме се тръшнали и гледаме ТВ Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 521
marinex  Joy тоя сладур и той ли вече се настани на диванчето! Не е глупав тооой!  Joy

Tasty0703 Аугментинът е от най често изписваните на бременни антибиотици... не се притеснявай ми си го пий та да ти минава инфекцията!

# 36
  • Мнения: 73
Krischeto, колко неприятно  Rolling Eyes Много съжалявам за това, което ви се е случило. Концентрирай се върху бъдещето, дано някак си нещата да се наместят и да се успокоиш по-скоро.

marinex, и сега сигурно у вас мирише на нов диван? Блазе ти  Simple Smile Със здраве да си го ползвате в бъдеще и четиримата  Wink

Аз май ще казвам лека нощ сега.   bouquet

# 37
  • Мнения: 103
Ехааааааааа, маринекс честит нов диван. Със здраве да си го ползвате.
Тейсти дано по-бързо минава ушето, че съм чувала че е мноо неприятно.

# 38
  • Мнения: 365
Здравейте мамита!Да питам и вас!Случва ли ви се от време на време да ви се мокрят гащичките!Все едно е бяло течение,но е много по-воднисто!? Tired

# 39
  • Мнения: 6 324
Леле колко много сте изписали от обяд.
Аз следобед имах доста работа и не бях пред компютъра, не мога да смогна да ви изчета сега.

Krischeto, страшно много съжалявам за изключително неприятните емоции. Кошмарно е просто. Но... опитай се, доколкото можеш, да не се натоварваш психически и емоционално. Знам, че е голям шок (случи ни се нещо подобно седмица след като родих сина ми), но в момента спокойствието ти е най-важно. Ако има нещо, с което можем да помогнем, ако по някакъв начин може да сме полезни, дори само, за да се отърсиш малко от случката и да помогнем да се усмихнеш - насреща сме.


yanin4eto, това са т.нар. подготвителни или Бракстън Хикс контракции. Щом не са болезнени няма страшно.


sstambii, най-добре е да се консултираш с проследяващия бременността ти гинеколог. Има три варианта - да е урина (случва се често при бременните), да е течение (може да е с нормална флора, но може и гъбички да са) или да са околоплодни води. Най-вероятно става въпрос за течение с нормална флора без никакъв повод за притеснение, но говори с гинеколога ти, за да вземе проба за твое успокоение.


Мернах някъде предложение за Коледна украса. Мислех да ви изненадам и събота-неделя да се опитам да намеря време да го направя... е, няма да е изненада явно. Дано да ми остане време, че нещо тези дни малко нанагорни ми дойдоха.

Виждам сложили сте списък с магазини. Тъй като донякъде това ми е професия (все пак ДаНет е наш), доста съм чела, а и няколко изследвания за университета съм писала по повод електронните магазини в България, ще прегледам магазините от списъка. За съжаление в България има доста електронни магазини, които не отговарят на законовите изисквания на КЗП и поне аз, въпреки че пазарувам непрекъснато онлайн, не рискувам да си поръчвам каквото и да било от подобни полулегални магазини. И в случая непознаването на законовите изисквания от страна на търговците не е оправдание. Това е все едно да тръгнеш да отваряш бар, но да не си наясно, че трябва да имаш разрешителни за продажба на цигари и алкохол.
Освен това толкова ни е бедно законодателството, което касае електронните магазини, че е направо престъпно да не се спазват и малкото изисквания, които има.
Извинявам се, отплеснах се, но ми е болна тема.

# 40
  • София
  • Мнения: 324
Записвам се и аз.
Цецинка, на мен ми изписаха за 10 дена 3х2 Магнерот и след това 3х1, много съм доволна за сега. Пак се стяга корема от време на време но по-малко. Сигурно и на теб ще ти подейства.
Крисче, много гадно преживяване сте имали. Важното е да сте живи и здрави.  Hug
Sstambii, на мен да, не можах да разбера какво е и затова пуснах микробиология. Сега имам следи от гиналгина, който слагах до вчера, но се надявам каквото и да е било вече да е о.к.

# 41
  • Мнения: 103
Мамма да разбирам ли че от Danet не е проблем да поръчваме, че си харесах един клин - колан за след раждането и много ми се иска да си го поръ4ам

# 42
# 43
  • Мнения: 6 324
slan4ice_85, стига да искате и да си харесате нещо, разбира се, че може да поръчвате от ДаНет.
При нас единственият проблем е, че нямаме стока на склад (с изключение на част от бельото) и при заявка изчакваме доставка от вносителя/производителя.
За съжаление при този тип магазини-дистрибутори има забавяне заради изчакването на доставката и не винаги има гаранция, че стоката ще е налична  Sad
Това обаче, което гарантирам, е, че всички стоки са от официалните вносители, т.е. няма фалшиви или нелегално внесени, като това е изключително важно особено, когато стоката е гаранционна.
Аз не се занимавам директно с продажбите, но мога да тормозя Tatt` и да питам, ако има някакви въпроси.

По въпроса с коланите за след раждане, задръж засега. Аз поне ще изчакам, най-вече заради размера, тъй като това е много важно. Ако коланът е прекалено стегнат може да причини прекален дискомфорт, ако пък не е достатъчно стегнат, няма да донесе търсения ефект. Така че с избора на колан ще изчакам до март.
Засега съм си взела само от бикините и сутиените за бременни.


marinex
, не е разрешено публикуването на толкова огромни изображения, тъй като нарушават структурата на форумите. Максимално допустимите размери на изображение са до 600 пиксела ширина и до 600 пиксела височина. Ще намаля снимките ти. (редактирам се, благодаря ти - заменила си ги само с линкове)

Диванът е супер, а кучо - страхотен красавец! Няма да показвам снимката на нашия куч`, че ще завиди - на него не му е разрешено да се качва по диваните.

# 44
  • Мнения: 1 768
Мамма , видях какво стана и сложих само линк  Wink

Общи условия

Активация на акаунт