фризолак или аптамил

  • 15 898
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 164
Аптамил!

# 31
  • София
  • Мнения: 86
Определено бих избрала Аптамил, до 6м. ние бяхме на Аптамил! Peace

# 32
  • Мнения: 9 471
Аз бях доволна от Фризолак.

# 33
  • Мнения: 41
Определено Аптамил.Големият син беше страшно капризен и пиеше само него.Зависи обаче и от вкуса на твоето бебче-някои деца не пият всяко мляко.

# 34
  • Мнения: 61
какво по-различно има в аптамила от фризолaка.ние сме си на фризолaк от 5 месеца и гого нито е повръщал,нито се е запичал.качва си нормално,здрав е

# 35
  • Мнения: 1 428
Аптамил  Peace

# 36
  • Мнения: 54
Аптамил Peace Ние го ползвахме до 6-ия месец, след това  по икономически съображения реших да сменя млякото и много сгреших- NAN-а я запече, иначе е хубаво мляко. Friso-то обаче е най-некачественото мляко за мен- при направата му в шишето се образува повече пяна, отколкото е млякото, а пяната е въздух. За съжаление ме е страх да го сменя веднага и ще се наложи да останем още известно време на Фризо 2, но след най-много месец го сменям Naughty

# 37
  • Мнения: 50
Аз определено съм за Фризолак. Не знам откъде получавате информация за качеството на млеката, но се оказа, че новата формула на Фризолака е далеч по иновативна от всички подобни млека на пазара. Ако ви се чете, вижте тук  http://www.frieslandcampina.com/english/

# 38
  • Мнения: 1 217
Аптамил. Дъщеря ми беше на такова, нямаме оплаквания.

# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 283
Аптамил  Peace Бяхме на него от самото раждане до преди два месеца.

# 41
  • Мнения: 462
Аптамил по препоръка на гастроентероложка. фризолака го отрече и не ми се обоснова. Знам ли ? ...

# 42
  • Мнения: 332
Ние сме от раждането с Фризолак, пили сме и Фризопеп временно, след това по пепоръка на педи взехме Аптамил, отказа да го пие, сега си пием Фризолак 2.

# 43
  • Мнения: 50
Лично мен ме притеснява наличието на соев лецитин в Аптамила, като цяло двете млека са с близки показатели. Всъщност единствено наличието на този соев лецитин ме притеснява / заради ГМО /

# 44
  • Мнения: 106
Аптамил!

Общи условия

Активация на акаунт