Отговори
# 15
  • морето
  • Мнения: 36

Aз съм мъжко ....  Mr. Green  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 110
романтиката .... изчезва при мъжете, но и жените я смятат вече за отживелица....

А, не е така Simple Smile . Обичаме си романтичните филми всички. Просто човек гледа според настроението си. АЗ с удоволствие ще изгледам доста филми от качените в почивните дни Simple Smile.
Приятен последен работен ден на всички!

# 17
  • морето
  • Мнения: 36
Внимание!  Simple Smile За днес (Никулден) ви представям 3 ексклузивни заглавия! Първият филм е най-новият на Джим Кери, който тепърва влиза в кината.. Прекрасен коледен филм, но имайте предвид, че рилийза (изданието) му е от камера в киносалон.  Stop Ще подменя файла в сайта след като излезе по-читаво копие. С превод!!


Коледна песен  (A Christmas Carol - 2009)



.. и две страхотни класики, които трудно се намират и със сигурност не сте гледали. Озвучени на български!  Peace

Коледна Песен по Чарлз Дикенс (Charles Dickens' A Chistmas Carol - 1995)



Коледни призазки с Мики Маус (Mickey's once upon a christmas - 1993)



Приятен празник!!   bouquet

# 18
  • морето
  • Мнения: 36
Здравейте пак, момичета!  Simple Smile За днес ви представям 2 филма, особено ценни, защото са трудно намерими. И двата са с превод.  Wink


Заедно за пръв път (Together Again for the First Time - 2008)



и невероятното Коледно издание на семейство Флинстоун:

Коледната песен на сем. Флинстоун (A Flintstones Christmas Carol - 2004)



И двете заглавия може да намерите на адрес:

www.koleda.bg.tc

# 19
  • Мнения: 1 110
Изпратила съм линк към сайта ти на всичките си приятели Grinning!
Благодаря ти за труда!

# 20
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm78 newsm78 newsm78

FTP FOLDER ERROR
Windows cannot access this folder. Make sure you taped the file name correctly and that you have permission to access the folder


До сега си теглех безпроблемно, какво значи това съобщение  Thinking
***Спасител на Плажа  Praynig


П.П. - Оправи се от само себе си  Thinking

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 14:48 от lenny_pld

# 21
  • Мнения: 596
Обожавам коледни филми! Hug

 Ще изтеглим много заглавия за почивните дни около Коледа и Нова година и ще се забавляваме страхотно(понеже няма да ходим никъде,а ще сме си у дома).
Благодарност за този прекрасен сайт на  ***Спасител на Плажаbouquet

# 22
  • морето
  • Мнения: 36
Извинявайте много за временното прекъсване.  Praynig  Сайта бе неактивен до днес по обят, но от време на време трябва да му правя профилактика.  Embarassed

Специални благодарности на чудесните дами Вихронрав, lenny_pld и because_i_said_soHug  Hug  Hug

Филмите вече са достъпни.   bouquet

# 23
  • морето
  • Мнения: 36
Искам да изкажа специални благодарности на muronka , която ми съдейства за намирането на два нови филма:

Космическа Коледа (Deck The Halls 2006)



Коледа със сем. Кранкс (Christmas With The Kranks 2004)



... и двата вече са достъпни от сайта. Благодаря ти за помощтта, muronka!   bouquet

С това изненадите НЕ СВЪРШВАТ!  Simple Smile Подготвил съм ви 3 нови филма, много редки, презаписани от DVD. С български субтитри:


Децата (The Children 2008)
... oбявен за най-добър хорор филм на Британската филмова академия.

 


Магическата Коледа на Франклин (Franklin's Magic Christmas - 2001)




Полет преди Коледа (The Flight Before Christmas - 2008)



Благодаря ви за подкрепата, момичета! Чудесни сте!  Hug Ако имате заявки ще се радвам да потърся и намеря филмчетата, които искате.  Peace

# 24
  • Мнения: 1
Само на мен ли не ми се отваря сайтът ?  Rolling Eyes Sad

# 25
  • Мнения: 1 427
Само на мен ли не ми се отваря сайтът ?  Rolling Eyes Sad
Не само на теб.Аз от вчера се опитвам да го отворя Sad

# 26
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Отваря се  Peace

***Спасител на Плажа , моля те, пиши тук - в темата, ако работиш нещо по сайта и временно не межо да се тегли от него Praynig Например:
" Днес от... до... сайтът няма да работи  Wink Предварително се извинявам за причиненото неудобство  bowuu"

И да ти препоръчам един много хубав коледен филм, който нямаш в колекцията си :

It's A Wonderful Life / Животът Е Прекрасен (1946) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=32221&hit=1

Режисьор: Франк Капра
В ролите: Джеймс Стюарт, Дона Риид, Лайнъл Баримор, Томас Митчел, Хенри Травис
Сценарист: Франк Капра, Алберт Хакет

Световен разпространител: Paramount Pictures
Разпространител DVD: Прооптики

Двама ангели небесни обсъждат живота на Джордж Бейли , жител на малък град, който е затрупан от проблеми и мисълта за самоубийство. Джордж е честен , отзивчив , любящ съпруг и баща, собственик на неголяма компания. Пожертвал своята голяма мечта заради образованието на брат си. Един от Ангелите (Хенри Тревърс) му показва мрачните страни на града в който живее. Какво се случва и какви обрати настъпват ще видите от филма определен като най- добрия за всички времена от британците.


Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 01:35 от lenny_pld

# 27
  • морето
  • Мнения: 36
Извинете много, мили момичета, за моментните прекъсвания.  Blush Онзи ден се наложи да спра сървъра, защото имаше опити за пробив от 2 IP aдреса, почти един след друг. Трябваше да направя настройки по сигурността и да блокирам двата адреса. Извинявайте!

Приемам препоръката на Лени и ще информирам предварително за профилактики. Обезателно ще пиша, ако се наложи някакво спиране.
Лени_ Пловдив, благодаря ти много за помощта!!!!   bouquet  Hug Страхотен филм ми казваш, не съм го гледал, но се доверявам на твоята преценка! Непременно ще го включа в сайта, чудесна си!!!!!  Heart Eyes Ако се сетиш за още нещо, пак ще ми кажеш.  Peace

Съвсем скоро ще пиша, подготвил съм 2, и с филма на Лени - 3 нови филма!  Grinning Ще ви ги представя сигурно утре.

# 28
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Защо не мога да отворя сайта?

# 29
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 newsm10 Браво за добрата идея, от години по телевизията пускат едни и същи колени филми,не че не са хубави но омръзват,а тук има доста които не съм гледала.Ще се възползвам,още веднъж благодарско за труда Спасител на Плажа

Общи условия

Активация на акаунт