Отговори
# 45
  • морето
  • Мнения: 36
Tрейси, всички филми, които са с БГ аудио (озвучени) са отбелязани на сайта с "s BG dublaj". Просто прегледай заглавията на папките с филми, къде след заглавието пише "с БГ дублаж".  Wink Една голяма част от филмите са озвучени!  Peace

Робинсън, съвсем скоро ще кача и оригиналната версия на филма, която ще е благодарение на теб!!! Hug Благодаря ти много за съдействието и желанието да допълним сайта! Вие сте просто невероятни хора!    bouquet

viola2003, няма защо да отбелязвам в сайта, че даден филм е с субтитри, защото като цъкнеш в папката с филма може да се види дали е със субтитри или не. Харесваш си даден филм, влизаш в папката му и преглеждаш дали има файлове .sub или .srt. Ако има само файл с филм и постер-плакат на филма - значи субтитри няма. Но трябва да ти кажа, че напоследък всички, които качвам са или озвучени, или със субтитри.

Тогава защо в филмите, които са озвучени на български съм написъл "с БГ дублаж", а за тези които са със субтитри не съм отбелязал нищо. Ами просто има хора, които се дразнят, че филма е озвучен на даден език и е приглушена оригиналната му реч - та това заради тях.  Mr. Green

Иначе отново ви благодаря на всички, на ВСИЧКИ за подкрепата и поощрението, което ми давате!!  Hug Великолепни хора сте, много ми е приятно да съм в форум сред такива хора! Бъдете здрави и имайте много семейни радости!

# 46
  • Мнения: 2
Сайта изглежда страхотен, но защо няма достъп до него, нито през web нито по ftp, изобщо адреса дава time out , да не би днес да има някаква профилактика  Sad ?

# 47
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
mms и аз като тебе newsm78

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Страхотен сайт, снощи изтеглих 3 анимации, благодаря    bouquet
Но днес и на мен не ми се отваря  Thinking

# 49
  • Мнения: 1
Е направихте ли това,което е обяснено на предната страница?

# 50
  • морето
  • Мнения: 36
Mного се извинявам за причиненото неудобство! Сайта няма да работи до понеделник..  Confused Имам изгорял вентилатор и блокирал компонент от сървъра, няма да мога да го пусна, защото ще ми изгори целия компютър. В момента сайта е временно спрян, поне докато не купя и заменя изгорелия хардуер...

Момичета, много се извинявам, аз също оставам временно без компютър.  Sad Случайно видях повредата. Обещавам, че в най-скоро време отново ще заработи!  Tired

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Е направихте ли това,което е обяснено на предната страница?
Е, сигурно, щом писах, че снощи съм теглила  Wink
***Спасител на Плажа, благодаря за усилията и за това, че написа, че има временен проблем сайта   bouquet

# 52
  • Universe
  • Мнения: 1 556
***Спасител на Плажа, успех с поправката на РС  Peace Peace Peace
santa2 Коледно настроение на всички   Close-mas: Nature Snowman

# 53
  • Мнения: 2
***Спасител на Плажа стискаме ти палци ремонта да мине бързо и безпроблемно,
аз лично ще чакам с нетърпение да си попълня коледната колекция с филмчета за празниците,
наистина чудесна е идеята да направиш такъв сайт   bouquet или може би beer2

# 54
  • морето
  • Мнения: 36
Вече всичко е наред!  Simple Smile Сайта работи. Днес купих нов вентилатор за шаси, запоих го за захранването и всичко тръгна. В началото имах малък проблем, щото не знаех коя жичка за коя да свържа, но се оправих. На всичкото отгоре вентилаторът е със светлинни диоди и докато върти свети синьо Laughing.

Имам доста работа в дните преди Коледа, трябва да наваксам с много филми. Очаквайте ги съвсем скоро!

# 55
  • морето
  • Мнения: 36
Представям ви първите 4 филма, които набавих за сайта след ремонта.  Grinning Всички са или с БГ дублаж, или със субтитри.

Приказна Коледа (А Fairy Тale Christmas - 2005)



Продължението на обичаният от няколко поколения филм ....

Ирония на съдбата. Продължението (Ирония судьбы. Продолжение - 2007)



Едно специално Коледно издание на "Мадагаскар":

Весел Мадагаскар (Merry Madagascar - 2009)



"Страната на зимните чудеса" от 1947 г. - отново със всички герои на Уолт Дисни!

Страната на зимните чудеса (Winter Wonderland - 1947)

# 56
  • морето
  • Мнения: 36
Благодарение на Robinson оригиналната версия на "Чудото на 34-та улица" от 1947 г. Извинявам се на Робинсън, че толкова късно качвам филмчето - благодаря дълбоко за прекрасния филм! Гледайте го, великолепен е!  Peace

Внимание: Отсега нататък всички филми, които са вкарани в сайта благодарение на вас, ще носят кратка благодарителна бележка в края на заглавието!!!  Hug

Например, за конкретния филм в сайта пише:

Цитат
Miracle on 34th street (Original) (1947) [Chudoto na 34-ta ulica; Tnx to Robinson]
    bouquet

Правилото важи и за всички останали, които помогнаха с намирането на филми и попълването им в сайта! Заглавията там ще бъдат с такава благодарителна бележка. Същото ще важи и за бъдещите помощници.   bouquet


 Чудото на 34-та улица (Оригинална версия) (Miracle On 34Th Street - 1947) [Благодарение на Робинсън]

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 04:06 от ***Спасител на Плажа

# 57
  • морето
  • Мнения: 36
Здравейте отново!  Hug Иска ми се да ви покажа кои са новите филми, които набрах в последните часове. Също искам да благодаря на съфорумците, които си харесват филмчета от сайта и теглят от него, само снощи точно в 19:00 ч. е имало 45 даунлоуда!  Hug Hug
Филми, които ми се предлагат в други теми няма да взимам под внимание. Има си тема и тя е тук!

Моля, казвайте ако имате проблем с достъпа до сайта. Правя всичко възможно всеки да може да влезе там.

Коледна история  (Christmas Story 2007) [Финландия]



Хо-хо-хо  (H-Ho-Ho 2009)



Koледа в белезници  (Holiday in Handcuffs 2007)



www.koleda.bg.tc

# 58
  • Universe
  • Мнения: 1 556
of/
Moмичета, може ли някоя ми изпрати покана за тракера DMCA-removal-from-Google? Опитах да се регистрирам, но ми изкара съобщение, че лимита бил изчерпан и ставало само с покани.

еmaila ми е : baywatchbobby@abv.bg  

Ще съм ви много благодарен! Очаквайте нови филни и от мен.

***Спасител на Плажа, аз мога да ти пратя покана, но дай друга поща, че виж какво излиза като ти пускам поканата  Wink:
Invite failed! Тази поща изглежда невалидна или не точна
.Не мога да ти изпратя ЛС - разчисти си пощата  Wink, за това ти пиша тук  hahaha И ти  "давам" още няколко коледни филма, който нямаш в колекцията си Peace

Eloise at Christmastime/ Елоиз през Коледа (2003) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=46033
         

Участват: Джули Андрюс, София Василева, Кенет Уелш, Дебра Монк, Гавин Крийл

Елойс (в ролята Софи Василева) е малко съкровище, което едновременно може да вбеси, но и да разсмее персонала на хотел „Ню Йорк Плаза”, където е отседнала със своята бавачка (Джули Андрюс). Няколко дена преди Коледа, Елойс научава, че Рейчъл (Сара Топхам), дъщеря на собственика на хотела г-н Пийбоди, се завръща след дълго отсъствие, за да се омъжи за мистериозния Оливър Брукс. Момиченцето настоява да помогне с коледните приготовления за сватбата, докато обмисля план как да открия истниската любов на своя най-добър приятел Бил (Гавин Крийл), който е сервитьор в хотела...

The Christmas Takeover 1998 / Като дядо коледа - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=46050

Безмилостният магнат Тайлър Медисън, който се занимава с продажба на играчки, решава за да смаже всички свои конкуренти, да отиде до Северния полюс, за да сложи край на най-големия си съперник.



Не четеш в конкурентната тема, а  Wink  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 1 170
Ето това е нелошо филмче: http://www.imdb.com/title/tt0325849/

Не знам как ти е удобно да го дам, но го има в няколко торент-сайта (намерих ги лесно с гугъл Peace )

Филмът е съвсем лек, романтичен, без кой знае какъв дълбок замисъл, но на мен лично ми беше приятно да го гледам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт