Мнение за La Biosthetique

  • 6 293
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте.  Simple Smile Прерових цялата тема за такава информация, но не открих. Бих искала да попитам дали някой знае какви са цените на шампоаните и четох за един спрей с протеин за по-лъскава коса на тази марка и също така дали сте доволни от качеството им. В момента ползвам Loreal Professionel, но нещо не съм доволна.  Confused Също ако някой е доволен от качеството на други продукти от този клас - моля също да пише.

Мерси предварително.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1
Някой все пак?  Confused

# 2
  • Мнения: 0
ami az moga d akaja 4e ot  6 godini rabotq sas taq marka i sam  pove4e ot dovolna...za men nqma druga takava...znam vsi4ki produkti na izust kak seidtvat kakvo sadarjat  i moga da garantiram 4e vseki  koito polzva produktite pravilno e dovolen...ot glavata do petite polzvam az samata samo la biosthetique i nqma po dobri produkti za men...ako ima6 vaprosi  za daden produkt bih ti otgovorila s udovolstvie... Wink...akademiqta na La Biosthetique se namira v parij...i tam sam minala   mnogo obu4eniq i seminari...tezi produkti sa dotolkova razviti  4e  nqma  probelm na kojata  tqloto kosata  i skalpa koito d ane mogat da badat    popraveni...za vsi4ko ima re6enie ... samo moga da kaja  nai hubavi ne6ta za tezi produkti Wink

# 3
  • Мнения: 1 236
Някой няма ли да даде линк4е да разгледме Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз ползвах шампоан и маска на тази марка, препоръчани ми от фризьорка в салон на Митко Дамов според състоянието на моята коса.
Аз съм от недоволните. Косата ми беше без обем и се омазняваше доста бързо. За двата продукта дадох около 80 лв по спомен.
Ето линк: http://www.labiosthetique.de/

# 5
  • Мнения: 375
не съм доволна- косата ми се омазни много и ме сърбеше главата от тях.Боите в салоните не са трайни!!

# 6
  • Мнения: 21
Чувала съм за тази марка и много искам да я пробвам. Да знаете от къде мога да намеря продуктите и горе-долу на каква цена вървят?Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт