Февруарска мама , все по-голяма става , а на бебето вече му отеснява... ( 31 )

  • 16 930
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9
Ха, добър ден и от мен! Толкоз ми е криво тези дни, че само чета и се стресирам, хич не ми се пишеше.

  Мацки, сега много ме притеснихте- аз съм ходила само 1 път на ФМ, която всъщност  ми правиха с 4Д и то в 20-та седмица. След това доки каза, че тя е видяла всичко, което е важно и няма смисъл да си давам парите за следващи. И аз нали съм глупава, й вярвам. Сега като чета вие на колко сте ходили и ме хвана такъв страх, че ...ужас направо. Мислите ли, че е възможно нещо да се е променило в доброто състояние на бебето от 20-та седмица досега? ОХ, егати тъпия въпрос. Иначе всеки месец си ме гледа на обикновен видеозон.

Хелп, моляяяяяяя!

Аз съм ходила на две. Една тогава когато и ти, и сега една. Тази, която си си направила вече е по-важната, тъй като при нея главно се установяват някакви малформации. Имаш още време и ако искаш можеш да отидеш пак. Ако всичко е било наред тогава сега няма за какво да се притесняваш. Grinning

# 661
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аааа, Никич, да не ти поискаме сега и доктора от Вита, да видим кой се стиска. newsm48 Леле, голям обмен на гинеколози днес в темата!

Аз уж щях да свърша нещо, после щях само да се изкъпя, накрая реших, че само ще ида да взема отрочето. След малко и за това няма да има време...

# 662
  • София
  • Мнения: 6 011
 newsm48  Още не съм решила окончателно при кой лекар ще да съм във Вита. Ама нека си се размотавам, то аз и без друго съм слоница, може пък да го нося туй отроче 2 години, докато реша.

Кенди, щом са ти казали, че няма нужда, значи няма нужда.  Laughing На мен ми препоръчаха втората ФМ за доизясняване състоянието на бъбреците, имаче доброволно още 80 лв. не давам току-така.  Mr. Green

Пильо, почивай си и не се разстройвай повече, нали всичко е наред!  Hug Погали пупата от нас и кажи на бебето, че има още доста време до срещата, да мирува сега на топло.

# 663
  • София
  • Мнения: 492
Мерси, Ника, но щом това е цената, ще се замисля дали мога да разделя доки с още една мама... Wink
newsm09

Тц, тц, тц, тц.... стисли! Стискайте си го вашия доктор!  Mr. Green
Днес като обсъждахме раждането док остана доста учуден защо ще се набутвам с толкова пари за раждане, при положение, че показанията за секцио са ми железни. Идеята му беше да ме прати още веднъж на офталмолог и да ми подготви цялата бумащина, пък аз да си избера Шейново, например, защото там ще родя безплатно. Добре, че мъжО ми не ще да чуе, че иначе щяхте да видите, стиснати същества такива!  newsm47

 Joy аааа, радваш ме... Joy

# 664
  • Мнения: 41
   Мерси, момичета, успокоявате ме. Хич не ми се дават и на мен толкова пари за втора ФМ, особено сега, когато трябва да се подготвяме за бебчето. Ама ако бяхте казали, щях да се юрна да правя. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами февруарки.
И аз се включвам "на живо" с известно закъснение, но  Naughty чета ви редовно!
Моля да ме включите в списъка отпред:
термин:26.02, втора бременност, очакваме братче Simple Smile.

# 666
  • София
  • Мнения: 6 011
Каро, ама щяхте да видите радост и двете с Мяучето, като ме заварите с розовата нощница /или какъвто там цвят дават на родилките/, опъната до скъсване и отдолу един стърчащ заплашително пъп.  Joy И вашия док пребледнял, безпомощен и отчаян, защото цялата болница не могат да ме убедят да ми направят клизма например. Отдалече щяхте да чуете, че съм там. И да твърдите, че не ме познавате, червени до ушите. Joy Joy Joy

# 667
  • София
  • Мнения: 492
Каро, ама щяхте да видите радост и двете с Мяучето, като ме заварите с розовата нощница /или какъвто там цвят дават на родилките/, опъната до скъсване и отдолу един стърчащ заплашително пъп.  Joy И вашия док пребледнял, безпомощен и отчаян, защото цялата болница не могат да ме убедят да ми направят клизма например. Отдалече щяхте да чуете, че съм там. И да твърдите, че не ме познавате, червени до ушите. Joy Joy Joy

 hahaha Стига бе мари, ...ти от една клизма ли се плашиш... Joy Цяло секцио преживяла и оцеляла, пък сега за едно клизмЕ ще се дърпаш.... Joy

...ах, че весело ми стана... Simple Smile ...представих си веднага картинката...

# 668
  • Мнения: 304
  свърши работната седмица за мен  newsm44 ( самп още 5 работни дни ми остават newsm68) сега мисля да се отдам на една следобедна дрямка,че мнооого ми се спи.
Само да попитам някой ще ходи ли на лекцията на ЛЛЛ утре в "ц-р "съвременни родители"? Аз мисля да отида,ще е супер,ако се засечем с някий там  Peace

Плами къде го събра всичкото това ядене?  Simple Smile

# 669
  • София
  • Мнения: 6 011
Ааа, там не давам нищо да ми правят.  Joy Аз първият път не дадох, та сега ли ще им се дам, гърмян заек вече.  hahaha

# 670
  • Мнения: 45
Здравейте, аз днес съм в ужасно настроение. Цял ден си поревавам сама вкъщи. От снощи ме боли венеца около един зъб, по- скоро е изтръпна, но много се притеснявам да не се подуе нещо  Cry На милото не съм казала, че точно сега нямаме пари и той и без това само се притеснява. Та затова цял ден се чудя дали ще изтрае до понеделник. Звъннах на баба в Търговище и тя веднага ме усети, че не съм добре. Обясних и какво става и жената тръгна към ОББ да ми праща парички. Аз не съм искала, ама тя - не та, не. Нали ги знаете бабите. Ако кажа на милото ще ме убие, че съм взела пари от нея, но наистина се притеснявам... Много ми е мъчно, явно хормоните яко ме тресът и мен  Sad

# 671
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ааа, там не давам нищо да ми правят.  Joy Аз първият път не дадох, та сега ли ще им се дам, гърмян заек вече.  hahaha
Ох,Ника голям смях,напомняш ми за един чичко като оперираха мъжа ми той беше в съседната стая и вечерта преди операцията му идва санитарката с маркучите и му вика айде в тоалетната и се надупвай и тои ама какво ще ми правите и тя клизма и той беше от Елин Пели май и вика ще ми бъркаш у газо ти луда ли да бегаш от тука и тя горката ама доктора ще ми се кара и той изобщо не ме интересува ставам и си заминавам,цял живот ще куцам и ще търпя на болка,но никой няма да ми бърка в гъзо.

# 672
  • София
  • Мнения: 6 011
 Joy Joy Joy Е, не, добре, че съм сама, цвиля вече от смях... Ами да, човека е от мойта партия, баш така и аз реагирам.

# 673
  • Мнения: 304
Ааа, там не давам нищо да ми правят.  Joy Аз първият път не дадох, та сега ли ще им се дам, гърмян заек вече.  hahaha
Ох,Ника голям смях,напомняш ми за един чичко като оперираха мъжа ми той беше в съседната стая и вечерта преди операцията му идва санитарката с маркучите и му вика айде в тоалетната и се надупвай и тои ама какво ще ми правите и тя клизма и той беше от Елин Пели май и вика ще ми бъркаш у газо ти луда ли да бегаш от тука и тя горката ама доктора ще ми се кара и той изобщо не ме интересува ставам и си заминавам,цял живот ще куцам и ще търпя на болка,но никой няма да ми бърка в гъзо.
Това си е свещено място!!!Там не се пипа!И аз се чудя как ще се разберем при раждането с клизмите,ама дано стигнем до някакъв компромис. hahaha

# 674
  • Мнения: 320
Radost^^    и моите венци бяха странно подути даже по едно време кървяха ...ама аз си казах ,като ме заболи та да не мога ад търпя тогава отивам на зъбар..и взеха та се оправиха Joy.Мен ръцете ме мъчат..нощно време така изтръпват ,че сутрин не мога да си съблека пижамата Shocked

Общи условия

Активация на акаунт