стипендия за майки студентки редовно обу4ение???

  • 104 910
  • 696
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 992
Не можеш.

# 646
  • Мнения: 106
Здравейте,ако си получавам стипендията,сега дали трябва пак да подавам молба и за вторият семестър,или направо другата година ?

# 647
  • Мнения: 3 992
Задължително подаваш!!

Аз така се прецаках веднъж - пишеше, че майките получават 12 месеца стипендия и не подадох вторият семестър. Като не си получих стипендията, разбрах, че е трябвало да подам документи. Сега като пиша пак ме хваща яд, и то защото никъде не беше упоменато, че трябва!

# 648
  • Мнения: 30
Явно всеки университет си има различни правила. В този, където съм аз не искат да се подава наново декларация за стипендии. За всеки случай попитай, а като изпуснеш примерно датата за подаване не можеш ли след това да подадеш наново документи?

# 649
  • Мнения: 37
Здравейте,
 Имам един въпрос и той е следният - уча в пловдивския университет и съм редовно обучение , имам дете под 6 годишна възраст ,първият семестър изпуснах времето за подаване на документи за социална стипендия ,сега още имам малко време , но условията са променени,бях прекъснала за две години и те са ги променили , та питането ми е мога ли да кандидатствам ,ако не съм си взела няколко изпита до сега или не мога ,тъй като пише ,че не трябва да имаш висящи изпити или като преди това не се отнася до майките студентки ???

# 650
  • Мнения: 106
Можеш.Висящите изпити са за стипендии по успех.За майчинството те не се критерий.

# 651
  • Мнения: 37
Здраве да е ,пак изпуснах срока . Мерси за отговора.  bouquet

# 652
  • Мнения: 106
Здраве да е ,пак изпуснах срока . Мерси за отговора.  bouquet


И аз се оказа,че съм го изпуснала..направо полудях. Sad

# 653
  • Мнения: 37
Гадното вече е ,че не можеш да подадеш документи след срока и да изпуснеш само месец стипендията  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 106
Мда..другият семестър чак. Sad Sad

# 655
  • София
  • Мнения: 23 173
Здравейте искам да попитам ( за СУ става въпрос) срокът за подаването на стипендиите изтече, само че в моя случай основанието, на което кандидатствам (майка с дете до 6 г) настъпва след този срок, това означава ли,че мога да отида да кандидатствам във всеки 1 момент? Ще съм много благодарна,ако някой може да ми отговори.

# 656
  • София
  • Мнения: 6 355
Да, можеш. Аз подадох миналата година щом си взех акта за раждане на бебето. В СУ съм.

Имаше въпрос за стипендията като майка и по успех, аз си получавам като майка, а от евростипендиите по успех, т.е. и двете.

# 657
  • Мнения: 3 992
Евростипеднията е отделно. Става дума, че от университета може да се получава само 1 стипендия  Peace

# 658
  • София
  • Мнения: 23 173
Да, можеш. Аз подадох миналата година щом си взех акта за раждане на бебето. В СУ съм.

Имаше въпрос за стипендията като майка и по успех, аз си получавам като майка, а от евростипендиите по успех, т.е. и двете.

много благодаря  bouquet

# 659
  • Мнения: 3 426
Може ли някой накратко да каже как се определят получаващите евростипендия? Условието за успех над 4 ми е ясно, но искам да се ориентирам дали има смисъл да подавам /с успех под 5.50 , 5.33 е/. Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт