Какви витамини ви предписаха ?

  • 25 548
  • 237
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 271
Никога,нищо не съм пила.

# 211
  • София
  • Мнения: 119
Аз не пия витамини, а ги ям.
Хапвам огромни количества плодове и зеленчуци.

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 38
Аз пих няколко месеца преди раждането витамини О`мами и бях доволна като се има предвид, че не мога да пия много, много лекарство.

# 213
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Аз също се причислявам към групата от мами, които по време на бремеността не са пили никакви витамини  Peace .
Залагам изключително много на плодове и зеленчуци, и като че ли сезона през който си бременея / сега съм в 6м./ ми помага още повече в това  Flutter Явно добре повлиява върху изследванията ми, защото лекарката, която ме наблюдава не е открила необходимост от допълнителен прием на витамини.  Peace

# 214
  • Мнения: 375
Аз взимам Pregnacare с Омега 3, пила съм и Мамавит, не ми се е гадило специално от витамините. Pregnacare ми казаха да пия основните витамини след закуска, а Омега 3 след обяда ми.

# 215
  • Мнения: 320
Предписаха ми Центрум матерна... не съм му фен и не го препоръчвам на никой. Пия си фолиевата киселина и ям по 1 лъжичка силно концентрирано плодово желе Flavan Kids и ям много плодове и зеленчуци  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 161
Центрум, но после предпочетох О'Мами (по препоръка на моя позната фармацефт) и след като сравних съдържанието се оказа, че съм направила правилния избор. След това продължих да си ги пия въпреки, че ми предписваха заветния Центрум до края.

# 217
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
аз пък пия пренатал. до края на 4-тия месец повръщах нон - стоп. доки каза, че може и от витамините да повръщам, но не. чувствам се добре. 90 капсули са около 35 лв бяха.освен за бременни ги препоръчват и на кърмачки. определено мога да кажа че съм доволна.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 082
Лекарката, която ми водеше ЖК ми каза да не взимам никакви витамини до края на първия триместър, само фолиева киселина. След това пиех Центрум Матерна докато родих (признавам си не много редовно  Wink ) След като родих пиех, а и все още пия Pregnacare за кърмачки с калций и Омега 3. Много съм доволна от тях Peace

# 219
  • Мнения: 4
В 5-ти месец съм и пия Pregnacare plus omega 3, Biozin mama za имунната система и магнерот и така докрая ми каза д-ра.

# 220
  • Мнения: 184
Никакви не съм пила,всеки път питах на ЖК трябва ли да взимам някакви витамини-и всеки път-не няма нужда

# 221
  • Мнения: 615
Пиех Матерна - по 1 през ден  Peace

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Пих Топлевюр.

# 223
  • някъде
  • Мнения: 979
Първите три месеца фолиева,сега от седмия мисля да почвам Прегнакеър.

# 224
  • Мнения: 3 550
Не пия нито сега, нито с първото си дете. Според лекарката изкуствено напомпват майка и бебе.

Общи условия

Активация на акаунт