Почитатели на Майкъл Джексън 17 - BEAT IT

  • 17 376
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 331
Ще помоля  kloi да добави линка за гласуване за осемдесетте в анкетата към др. линкове за гласуване

http://msg.com/photos/100-best-madison-square-garden-shows-top-1 … e-1980s-/slide/1/

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 00:03 от valq61

# 661
  • Мнения: 1
             

# 662
  • Мнения: 0
А някой разбра ли какви са условията на тази класация? След този /за мен изненадващ/ втори кръг ще има ли друг или ще се гласува направо за 10-те най? Въобще написано ли е някъде или създават правила в движение?

# 663
# 664
  • Мнения: 668
расар това е последно гласуване,аз и по напред писах,че предното не е последно и ще има още един етап,този който е сега.ще е до 12.12 това гласуване и край. Peace

# 665
  • Мнения: 1
                Лека нощ,момичета и сладки сънища 1countingsheep

# 666
# 667
  • Мнения: X
http://old.eva.bg/index.php?option=com_content&task=view& … 2331&Itemid=7

Момичета, тази поредна глупост на Лиса Мари Пресли, чели ли сте я? Статията очевидно, че не е нова, но аз сега попаднах на нея.

# 668
  • Мнения: X
Уффф, ама и аз каква съм. Какви въпроси задавам след като всички знаем, че това не е истина и тя самата мн страда след смъртта на Майкъл. По всички снимки и клипове се вижда, че той е бил наистина мн влюбен в нея. Целия сияе. В този период от живота си мисля е бил най-щастлив. А, и след развода доста дълго време са продължили да бъдат заедно.
Незнам аз такива закючения правя от всичко, което съм чела и виждам. Какво знаете вие?

# 669
  • Мнения: 0
Благодаря, Сисе, аз някъде по другите форуми четох, че продължава до февруари, но не беше официална информация.

# 670
  • Мнения: 4
  И аз не го бях чела  Shocked Crazy  vanesa 77

# 671
  • Мнения: 4
   

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 01:09 от ani_220778

# 672
  • Мнения: 7
Лично мойте впечатления не са точно такива.Но темата Майкъл - Лиса Мари е безкрайно дълга, много може да се каже и да се спори по нея.Но в крайна сметка това вече няма никакво значение за съжаление.Аз лично не се наемам да споря по тази тема.Каквото и да е ставало между тях нека си остане тяхна работа.От личните си наблюдения през годините имам свое впечатление.
Това което исках да кажа тази вечер е- минаха пет месеца, а ние не сме спрели да се вълнуваме, да говорим, да мислим, за Майкъл с много любов!
Позволявам си ка го кажа от името на всички Майкъл, ние много  те обичаме!!!
                             
  Идва Коледа момичета и Нова Година!Тази година е доста тъжна -дано новата е по добра

# 673
  • Мнения: 4
          

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 01:26 от ani_220778

# 674
  • Мнения: X
Да, ние нямаме и право да спорим или обсъждаме тази част от живота му. Иска ми се поне мъничко, поне тогава да е бил истински щастлив, влюбен и обичан.

Общи условия

Активация на акаунт