Отговори
# 45
  • Мнения: 6
във Велико Търново пуснати ли са,някой има ли информация,аз чакам за Телк или и аз ще имам само 35 лв.

# 46
  • Мнения: 145
Здравейте,в Русе са пуснати днес всички детски надбавки.Туко що се обаждах в Дирекция Социално Пот помагане.За мое съжаление интеграционите на децата с ТЕЛК не са преведени/става въпрос който са към инвест банк/ не мога да разбера та нали това са пари за болни деца.Нямам думи.....!И да ви питам предната седмица имаше подписки готвиха се майките за срещи Б.Б. ,какво стана отказаха ли се?
Никой не се е отказал, аз ще ги пратя моите подписи, като ми върне майка ми подписките от Велико Търново. Не вярвам Роси да се откаже, в другата тема: Петиция в помощ на майките, има оставен нейн скайп и който иска да вземе отношение да и пише ....

# 47
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Стискам ви палци момичета.
Дано ноемврийските на ги раздават през февруари.

# 48
  • Мнения: 537
В Севлиево още няма. Sad

# 49
  • Мнения: 269
В Хасково няма  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 50
  • Мнения: 806
мами, пожелавам ви това да е последната тема  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
ОББ- Разград, 9,53ч., пари нямаааааа!

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Моите са преведени преди малко. Simple Smile От Габрово съм.


Ще бягам след малко пак до банкомата, че преди 9 ч. нямаше.

# 53
  • Мнения: 10
Някой знае ли за Сливен дали са получени?

# 54
  • Мнения: 97
Току що проверих по сметката и ОоОоОоО , божеее имааа детски.......  #Crazy #Crazy #Crazy
Чак не можах да повярвам. hahaha Joy
Стара Загора -Пощенска има  Peace
 На всички мами пожелавам да си ги получат час по скоро. Hug

# 55
  • Мнения: 0
И аз проверявам,ама няма smile3515

# 56
  • Мнения: 37
Аз съм от София,нито детски,нито парите за деца с увреждания!
Ще се махна при първа възможност от тази скапана държава! newsm61

# 57
  • Мнения: 227
В Разград в алфа банка няма още превод дано до вечерта ги пуснат,че вече не се издържа.Аз и еднократна чакам но да видим ще доживея ли за нея

# 58
  • Мнения: 2
и в казанлък още няма

# 59
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Интересно...
В нашия град се получава следната ситуация: има едно Социално подпомагане, от което се разпределят детските надбавки в различните банки. Само че, след като то е едно, защо част от майките са ги получили вчера - 30.11 (както и аз  Hug ) - а други изобщо не са ги и помирисвали до тази сутрин?! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт