Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Как да няма истинска любов, има разбира се.Да не би любовта да е измислена.Ти просто я усещаш. Heart EyesИ да срещала съм я.

# 16
  • Мнения: 2 161
Среща ла съм истинската любов.По какво я познавам?Ами изпадам в умопомрачение и ми се губят моменти.Например някои знаят за един диван и моята авантюра с него.Милвах го и настръхвах от удоволствие ,а мозъкът ми щракаше,какво да направя,за да не застане между нас един лош човек,който да каже "не"! и да разбие живота ми на парчета.Това за мен е голямата любов,да ти даде сили да застанеш пред съпруга си,който е с внушителните 190 см и да му изкрещиш в лицето:желая го,ти не можеш да ми попречиш, да го имам на всяка цена!Никой не може да ни раздели.

# 17
  • Мнения: 32
 Joy Много правилен въпрос кокиче

# 18
  • Мнения: 4 291
Chanel, а кожата му дъхоспираща! любов е да!

# 19
  • Мнения: 87
Например някои знаят за един диван и моята авантюра с него.

Chanel, а ти до него ли легна или върху него?
Мисля, че това е доста определящо за истинността на чувствата.  Wink

# 20
  • Мнения: 2 161
Е,аз да не съм по-проста от авторката!Естествено,че се метнах върху него.

# 21
  • Мнения: 197
Не съм я среща ла ла  Joy Joy Joy Joy ла ла ла, ли ли ли!Хахахах  hahaha

# 22
  • Мнения: 79
За тези,които харесват темата ми-Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг,а в това те да гледат в една посока.Антоан дъо Сент Екзюпери luvbed

Последна редакция: вт, 01 дек 2009, 20:45 от ангелска любов

# 23
  • Мнения: 521
Да, и то два пъти Flutter

# 24
  • Мнения: 563
тоя емотикон не ми се връзва много с цитата на Екзюпери....

# 25
  • Мнения: 79
За тези,които не харесват любовни теми-Всеки човек подобно на луната има своя неосветена страна,която не показва на никого.Марк Твен

# 26
  • Мнения: 521
Милото то, романтична душицааа...ех, имало и сладурчета в този форОм Crazy

# 27
  • Мнения: 563
абе ти да нямаш наистина лексикон Joy

# 28
  • Мнения: 46 598
1 път съм усещала нещо по-силно и различно, предполагам, че е това. Усеща се отвсякъде, няма обяснение, просто откачаш.

# 29
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Такаааа... Срещала съм истинската любов тамън два пъти и точно за това всеки, който й забучи червена светивалентинска свещ отгоре е я профанизира с лексиконни сентенции, ме нервира. Веднъж я срещнах след като ми разрзаха корема, за да извадят оттам обекта на либовта. Познах по това, че когато свекърва ми се опита да не ме пусне в стаята на детето една нощ, щото незнам си кво си,вместо учтиво да преглътна (както обикновено) почти я убих. Аз съм учтив човек иначе и гости не убивам.

После пак я срещнах. Познах по това, че за да сме заедно, извършихме неща, които биха изглеждали твърде невероятно даже и в бразилски сериал, въпреки, че беше много, ама много страшно ... Та къв лексикон, кви пет лева... Нечовешка работа е тва, любовта, гази през трупове, ако се налага ...  И "ангелска" с "любов" не ми се връзва много, оксиморон е , гаче... ангелите са същества чисти, безполови, пък за тая работа с любовта не трябва да те е страх да си изцапаш ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт