ИЗКУСТВЕНА ЕЛХА

  • 19 147
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Я погледни тук, http://www.suvenir.bg/cat/289 Цените са мн. добри, а и доста коректни и бързи. Аз си взех доста коледна украса от там.

# 16
  • Мнения: 1 561
В Пикадили ги има, различните видове, с различна  височина.Днес смятаме да купим и ние, много ми харесват, а мириса на естествената черпим в парка, не одобрявам отсечените дръвчета и то заради един празник.

# 17
  • Мнения: 1 187
Инфо от вчера:В Бриколаж тези от 1.80см.бяха 50-60-70лв.(зависи от игличките).Има и черни елхи 1.50см. В Практикер са същите цени,но за елхи от 1.50см. Whistling И случайно видях в маг.за едно евро елха висока към 190см. за 30лв! Shocked Награбих мострата,че не ми се чакаше кашон от склада.Кичеста е,но не като тези от 200лв.все пак.Но така спестих пари,и пак взех висока елха,каквато исках. Peace
Иначе навсякъде,където гледах хубавите високи и доста кичести елхи бяха много скъпи.Много ми хареса една в Брилколаж,украсена беше ама 370лв.. ooooh! Money

# 18
  • Мнения: 1 881
запис и аз тук...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 844
В Пикадили и на мен страшно много ми харесаха елхите  Peace

# 20
  • Мнения: 5 140
Аз си купих изкуствена елха, произведена в България (специално търсих точно такава), "жилкова с разцепени връхчета" и е много красива. Много по-хубава от тези, които се предлагат в Метро.

от къде я купи?

Бодлииивкааа, от всякъде си на далавера....а от кой магазин за 1 евро я взе?

# 21
  • Мнения: 42
Със съпруга ми и бебка,днес обиколихме всички големи магазини (Практикер,Баумакс,Метро,Кауфланд,Карфур и Пикадили) и не си харесахме елха. Разбира се,не говоря за тези от по 200 - 300 лв,но толкова пари за елха,изобщо не бих дала. Обаче,съпруга ми се сети за едно магазинче с много хубава стока и решихме да проверим и там. Е,имахме късмет  Party. Взехме страхотна елха - много кичеста и добре направена,1.50м висока и само за 38 лв. Наистина е страхотна!  Peace

# 22
  • Мнения: 592
И ние си купихме от българските елхи.Взехме си я от ХИТ Люлин,180 см - 80 лв.

# 23
  • Мнения: 305
Днес си взех от Бриколаж 150см - 69,90лв  Peace

# 24
  • Мнения: 5 140
Със съпруга ми и бебка,днес обиколихме всички големи магазини (Практикер,Баумакс,Метро,Кауфланд,Карфур и Пикадили) и не си харесахме елха. Разбира се,не говоря за тези от по 200 - 300 лв,но толкова пари за елха,изобщо не бих дала. Обаче,съпруга ми се сети за едно магазинче с много хубава стока и решихме да проверим и там. Е,имахме късмет  Party. Взехме страхотна елха - много кичеста и добре направена,1.50м висока и само за 38 лв. Наистина е страхотна!  Peace

къде тия цени  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 187
Бодлииивкааа, от всякъде си на далавера....а от кой магазин за 1 евро я взе?

От този в ХИТ-Люлин.Ето така изглежда.

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 745
в аико има.взехме 1.90см (заедно със стойката)за 62лв.
http://dani777k.snimka.bg/other/naya.233595.16283370

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 09:47 от dani777k

# 27
  • Мнения: 5 140
Бодлииивкааа, от всякъде си на далавера....а от кой магазин за 1 евро я взе?

От този в ХИТ-Люлин.Ето така изглежда.

готина е, аз искам от тези с дългите "бодлички", ама явно тази година няма да ме огрее, вече украсихме старата ooooh! голям зор беше

# 28
  • Мнения: 1 561
Вчера купихме от Пикадили, 150 см за 57 лева, жилкова, т.е наподобява борови бодлички, в зелено.
Нямаше този размер в тъмно зелено с заскрежените връхчета.
Много е красива, доволна съм много.

# 29
  • Мнения: 10 614
И ние смятахме да си вземем от ГРИПС, но от утре в Т-Маркет има промоция на точно тези с тънките дълги бодли - 140м за 30лв. Смятам да я купим от там, в ГРИПС и на ИЛИЕНЦИ същите са по 50лв ако не ме лъже паметта.
Иначе имаме една мъничка, но тя е с къси бодли като лентички и не ми харесва вече.

Общи условия

Активация на акаунт