ИЗКУСТВЕНА ЕЛХА

  • 19 159
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Купихме страхотна , висока 2.10 за 85 лв от Илиенци,с  хубавите клончета .

# 31
  • Мнения: 11
Ziqizaqi,аз да те попитам знаеш ли в Т-маркет дали има промоция на тези български елхи на висчина 2,20 и на каква цена защото реших елхата която ще купим да е на Грипс защото много ми харесват а в нашия град същата я има на цена 140лв.,много ще ти бъда благодарна ако ми отговориш.

# 32
  • Мнения: 10 728
Ziqizaqi,аз да те попитам знаеш ли в Т-маркет дали има промоция на тези български елхи на висчина 2,20 и на каква цена защото реших елхата която ще купим да е на Грипс защото много ми харесват а в нашия град същата я има на цена 140лв.,много ще ти бъда благодарна ако ми отговориш.
В Т-маркета не са толкова високи елхите, около 150см са. Вероятно утре ще си я купим, ще снимам и ще ви покажа.

# 33
  • Мнения: 36
Снощи изкарах старата изкуствена елха и хоп изненада – стойката счупена жестоко. Погледнах я пак си казах - вече си стара, добре си поживяхме заедно, сега ще си купя нова. Много ми хареса тази която е показана от Айко. Май на там ще поема.

# 34
  • Мнения: 10 728
Момичета, бях ви обещала да снимам елхата от Т-Маркет, но не я купихме - мъжът ми каза, че била същата като на ГРИПС, но с по-малко клонки, не му била кичеста и бла-бла. Не я хареса и ще ходи в ГРИПС да купи, въпреки че там е 50лв, а в Т-Маркета е 30. Иска си кичеста човека и това е  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 565
Явно е друга фирмата, за да има такава разлика в цената.
Ще останете много доволни от по- скъпата, не съжалявай.
Аз не мога да се нагледам на нашата.Сега ще я снимам и ще ви дам линкче.
http://alexova.snimka.bg/daily/koledna-ukrasa.452098

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 12:20 от alexova

# 36
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А каква е цената на елхите в пикадили?

# 37
  • Мнения: 1 565
Нашата, 150 см е 57 лв.
Светло зелена е и се води жилкова.

# 38
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Нашата, 150 см е 57 лв.
Светло зелена е и се води жилкова.
С разцепени връхчета ли е?
И ако е удобно, може ли да премериш колко см в диаметър е стойката й и диаметъра на елхата в най-голямата й част.

# 39
  • Мнения: 1 565
Не, с разцепените е по-тъмно зелена и беше само малък размер, което ни отказа.

Диаметър на стойка 45 см, а на елхата около 1м.

Стабилна е много, по средата има метална тръба, към която са оплетени всички клони, и е на две части, сглобката е добра.

# 40
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Много ти благодаря!

# 41
  • Мнения: 7
KerНеизчетох цялата тема, но наскоро видях в Пени маркет страхотни елхички.С борови клонки ама толкова истински че съжалих че побързах миналата година да си купя изкуствена, която е като налепени герлянди. Цената и беше 44 лв.и мисля че е 1,80 висока

# 42
  • Варна
  • Мнения: 777
Да се похваля  и аз - днес купихме елха на Грипс - жилкова с бели връхчета. Още не съм я украсила, но и така не мога да и се нагледам. Много са им хубави елхите, станах разногледа коя да избера. Даже фолийните са в пъти по красиви от всички подобни, които съм виждала. Ходихме направо в офиса им, тази елха там е 54лв за 150см. А посланието от българско дете в кашона беше много мило...

# 43
  • Мнения: 685
И аз се навих за изкуствена елха.
Искам да попитам, ако отидем до офиса на Грипс има ли в наличност елхички или предварително трябва да се направи запитване?

# 44
  • Мнения: 10 728
И аз се навих за изкуствена елха.
Искам да попитам, ако отидем до офиса на Грипс има ли в наличност елхички или предварително трябва да се направи запитване?
Мин. седмица е имало - мъжът ми купи от по-мъничките - 1.20см, 34 или 37лева май ми каза.

Общи условия

Активация на акаунт