хляб Вита

  • 17 538
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте,аз скоро открих този хляб и си купих вита зърнен без брашно,които прилича много на старя бонус.Много се зарадвах,защото отдавна му търся заместител.Вие какво мислите за вита  bouquet

# 1
  • Мнения: 673
Без брашно с 6 зърна ми е любим  Peace

# 2
  • Мнения: 1 731
Всички видове ми харесват .Сменям си ги .Толкова ми е вкусен  Heart Eyes ,че чак ме е яд че само 2 филийки на ден са разрешени. newsm78

# 3
  • Мнения: 440
Много го харесвам,но последните два пъти ми се случва мухлясъл / а  е в срок на годност/ - което ме навежда на мисълта че и при него правят някаки шашми

# 4
  • Мнения: 1 731
След празниците почваме да си печем .Взехме си пълнозърнесто брашно и като се има предвид 1 хляб колко го ядем,няма да ни е трудно. Peace

# 5
  • Мнения: 22
Преди само от него взимах,най-вече Вита без брашно със зърна или с кълнове(защото имат най-малко калории),но откакто попаднах на един ръжен Вита със СТЪКЛА,не взимам повече!А в един Бонус(който от скоро пак са пуснали) имаше парчета ДУНАПРЕН! Жалко,че вече не мога да намеря Тонус,много ми харесваше,особено този със семената(имаше и тиквени семки,ммм).

# 6
  • Мнения: 89
Много го харесвам,но последните два пъти ми се случва мухлясъл / а  е в срок на годност/ - което ме навежда на мисълта че и при него правят някаки шашми

Напротив  Peace Не е хубаво да е мухлясъл разбира се и при мен се случва бързо, но това означава, че не е наблъскан с консерванти като другите хлябове Simple Smile

Жалко,че вече не мога да намеря Тонус,много ми харесваше,особено този със семената(имаше и тиквени семки,ммм).

Тонус и на мен ми беше любим, за разлика от Бонус, който ми беше странен на вкус .... Забелязах, че Тонус отново се появи тук-там, иначе основно се яде у нас Вита без брашно, който се води класически.

# 7
  • Мнения: 179
Много ми харесва - и преди съм си купувала, но не съм забелязвала точно какъв вид. В момента имам пак някакъв пълнозърнест, който е към 60 кк на филийка. Две филийки с някакво парченце пилешко и зеленчуци засищат супер много и с някаква салатка малка за гарнитура е под 200 кк. Не обичам много такъв хляб, но си го вземам за сандвичи за университета, където няма нищо друго освен пици, дюнери и вафли Simple Smile Иначе има едни немски хлябове (не знам каква е марката - от тях ядях в Гърция понеже бяха 75 цента, задето никой не ги купуваше) и те със сигурност са истински, но тука са към 4 лева  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 0
и аз съм голям фен на хляба без брашно със семена ,а аз съм суровоядец и много си падам по семена непечени и салата, дали се отслабва от хляба без брашно , ако замествам с него белия Rolling Eyes
 

# 9
  • София
  • Мнения: 807
Дали се отслабва - не знам, но не мисля, че се пълнее, а и е много здравословен!
Алтернативата да няма стъкла и да не е мухлясъл е да си направим сами. Напоследък се интересувам от зърна и събирам разни рецепти, като повечето са за питки. Така със сигурност ще знаем какво има в хляба и няма да има неприятни изненади!

# 10
  • Мнения: 673
Вече написах, че любимият ми е с 6 зърна, но забелязвам, че имам киселини от него. На някой да му се случва?

# 11
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз много го харесвам този хляб, води се без брашно.

# 12
  • Мнения: 6
от къде го купувате в София? Не съм го виждала в центъра.

# 13
  • Мнения: 179
Има го в Пикадили, Фантастико и Метро със сигурност Wink

# 14
  • Мнения: 179
Много го харесвам,но последните два пъти ми се случва мухлясъл / а  е в срок на годност/ - което ме навежда на мисълта че и при него правят някаки шашми

Това не е толкова лошо, понеже показва, че не е наблъскано с консерванти Wink И на мен ми се е случвало да мухлясва в последния ден от срока.

Общи условия

Активация на акаунт