Отговори
# 60
  • БГ
  • Мнения: 735
Здравейте, виждам че на календара  ни няма, а бях пратила снимка, и видях че е получена newsm78 , а сега не си виждам писмото в пощата , явно е изтрито.както и да е
хубав ден от нас Hug

# 61
  • Мнения: 366
Алекси, Ивето я чакаме веднага след Нова година (може и да ни изненада коледно или новогодишно Simple Smile, на 5-ти й е термина, аз съм чак края на януари 20-26, както винаги с неточен термин Simple Smile

tevolere, прати я отново, може да не е късно. Помня, че миналата година на две-три дечица пуснаха допълнително календарите, заради някаква неволна грешка, предполагам, че и сега Неци и Поли ще могат да реагират...

# 62
  • Мнения: 354
tevolere Ами точно за това го пусках предварително няколко пъти, изобщо не е нарочно , пусни ми я , веднага ще я добавя.Може на скайпа ми necifer или на мейла ми necifer@abv.bg В папката със снимчиците я няма и не помня дали съм я записвала. Не гарантирам, въпреки това , че грешката не е моя.  Hug
Как бързо минава една бременност отстрани... Thinking

# 63
  • Мнения: 1 990
Алекси, да ти е жив и здрав именика, на малка патеричка!
Аз мисля подаръците да се раздават като миналата година, щом на Страчката й е харесало! На нас още повече ни хареса!  Wink Може би наистина е по-добре подаръците за по-големите деца да са надписани! Peace
Нашият господинчо е със сополи и искрено се надявам това да не стане пречка да се видим! Вече купихме и подаръка! Wink
На Ивето вече и стискаме палци, а и на Стайл, че то бързо ще мине времето!

# 64
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Календар,Искам да помоля за нас също един ламиниран калеендар А3!!
Лили,ако не те затрудняваме,мисля,че това ще е най-добрият вариант-да ни донесеш календарите ако са готови Hug
И да се похваля,направихме си  по-рано Коледен подарък!Нашето тати ме заведе да си изберем фото и сега си имаме нов,по-хубав апарат.Май полупрофесионален се води и много му се радвам.За жалост съм на Вие с този тип техника и ще следва дъъъълго самообучение Rolling Eyes Embarassed
ето и малко аматьорски снимки от фотостудиото,преди да закупим апарата и след това пак сме щракали,но у дома:
http://hristinak.multiply.com/photos/album/71
лека нощ!

# 65
  • Мнения: 501
Здравейте слънчевки Hug

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БИВШИ, НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ СТУДЕНТИ!

Пак отдавна не съм се вясвала, но нещо все по-трудно отделям време да пиша тук Whistling

neci големи благодарности за календара и за отделеното време на прищявките ми  bouquet.

За нас календар 1 бр., формат А3, ламиниран Grinning

За КОЛЕДНОТО ПАРТИ късно ли е да се включим? Миналата година не успяхме да дойдем, до колкото помня бяхме болни. Сега много искам да се класираме, та ако не е късно добавете ни и нас - 2ма възрастни + 1 дете. И кажете последно (че да не чета много назад) колко парички ориентировъчно ще излезе партито. За подарък, доколкото разбирам от последните постове, купуваме нещо унисекс на стойност около 10ина лева и после на кой каквото се падне Simple Smile. Ох, дано не е късно и успеят в клуба да ни вместят в програмата и менютата Praynig . И още едни въпрос - къде ще е партито, върти ми се "Приказка без край" ама като не чета подробно и редовно... Embarassed

# 66
  • Мнения: 228
Здравейте и честит празник!
Хриси, честит фотоапарат! Да запечатате незабравими и прекрасни спомени на него!

Календари: за мен 2 броя А3 ламинирани; за Денисимо - 1 брой А3 ламиниран. Благодаря! Ако Страчка може да ни ги донесе, ще е много добре.

Варненки, нека да се организираме подобаващо за идването на гостенката ни, а? Предлагам среща в пицария "Пицикато" на 19-ти Декември, Събота в удобен за Вас час. Ако не Ви допада мястото, приемам всякакви предложения. Само ще Ви помоля да се организираме по - навреме, за да каприрам заведението. Знаете, че сега се организират много коледни фирмени тържества...

# 67
  • Мнения: 332
Поли,  Та 1 бр. А 3, неламиниран. Извинявай, аз писах календа 1 бр, но да бях написала и размера.

Хриси, честита ви придобивка още повече снимки да правите, и бързо да го разучите.

Честит преазник на всички студенти и всички, с мили спомени от студенството.

И на Ива и на Стайл, много стиснати палци за леки последни седмици. И все си мисля, че по добре зима с голям корем, отколкото лято. Винаги съм се чудила на жените, как се справят на жегите, пък и с огромни шкембета. И майка ми в това число, баш края на август.





# 68
  • БГ
  • Мнения: 735
изпратих снимка пак, пак е в пощата ,дано не се затрие пак.искам 1 бр. ламиниран. А4.
Имаме да учим стихче за празника, незнам как ще стане , вие как учите?
честито на студентките!  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 925
Све, вече почнах да се притеснявам от тези организации  Blush Много сте мили варненки Simple Smile   bouquet

# 70
  • Мнения: 1
Привет!

Не съм писала от хиляда години, но се опитвам поне редовно да чета!

Неци, много хубав се е получил календара! За нас 1 бр. А3 ламиниран.

Страчи, много се радвам за идването ти във Варна. Живот и здраве, налице съм. Много ще се радвам да се видим на живо.

Ivalex, Style, наистина вече съвсем наближава прекрасният момент! И аз стискам палци за леки последни седмици.

Честит празник на студентите и на всички студенти по душа!  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 990
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ БИВШИ И НАСТОЯЩИ СТУДЕНТИ!
Neci, когато ти остане време ще имаш ли ентусиазъм да направиш още един такъв красив колаж само със снимките на децата за първата страница на темата, че този вече не е актуален? Но пък на него има снимки на повече априлчета?! Знам ли и аз... newsm78
Melodiya, "Приказка без край" е клубчето, 10ч., тази неделя! Надявам се да няма проблем да се включите! Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

При нас новините са добри, нашата одисея почти приключи. Баща ми вече е на родна българска земя - това е моят най-голям коледен подарък!

Neci, календара е страхотен. Моите поздравления!

За срещичката на 19, ще се постарая да съм на линия. Нямам никакви претенции за мястото или пък часа. Където решите, само бавачката ми  Wink да си е вкъщи.

# 73
  • Мнения: 1 114
Лина, браво! Наистина е подарък за Коледа!
Мелодия, Марини ти е отговорила преди мен за клуба. Иначе като цена беше по 8лв наем зала на дете, 140 лв. за театър с Дядо Коледа, които ще разделим в зависимост от броя на децата и детско меню, което мисля, че беше 6 лв.
Неци, ти кога ще добавиш снимката на tevolere, за да мога да почна да печатам вече?

# 74
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Мелодия, не виждам проблем да не дойдете. На място може да се допоръча нещо. Никой няма да върне Петърко от вратата!!! Тъй че пристигайте  Hug

Подаръците бих приела и варианта с унисекс подаръци, но няма проблем и всеки да си надпише името на детето и дядо Коледа услужливо да чете имената на децата. Те са големи, знаят си ги и ще реагират. Както решите. Аз вече съм купила един Мечо Пух, че сме му големи фенове и в общи линии детето си чака Пух  Laughing

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 00:11 от Misho4ka

Общи условия

Активация на акаунт