ЮЛСКИ Бебета - Тема 18

  • 20 537
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 208
Цезари, така наистина пише за Витамин А но в темата за тази маска се оспори това и момичета бяха пускали статии за бременни и при кърмене - в крайна сметка излезе,че маската не пречи нито на едното нито на другото.

Вики, аз така дадох на Петя като беше на 4м. кайсия Laughing Уж саво да близне а тя като я хареса немога да и я взема от ръчичките после . Ето го и големия бонбон с кайсията - само,че сега виждам,че е била на 5м. а не на 4м.
http://administrativen.snimka.bg/children/decata-ni-sled-01-11-2 … 9.448981.16218849

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 14:29 от Мама Диди

# 16
  • София
  • Мнения: 580
Мама Диди, ще проуча въпроса и ако наистина не пречи, веднага я почвам! Hug

# 17
  • Мнения: 123
Хелоу и от нас...нямам време да пиша, до после!!!

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хоп, ето ме и мен. Благодарско за новата тема. Относно ортопеда монетата винаги има две страни. Аз пък съм безкрайно доволна от него и ще заведа отново там децата си. Той също работи в Горна баня, та му имам пълно доверие. Освен всичко останало, той преди години беше единственият от многото ортопеди, който постави правилна диагноза на баща ми и съответно го оперира. Така че той е нашият ортопед  Peace

Драга, тортите ги ето тук http://maruli4.snimka.bg/cooking/torti.361843

Лотус, стискам палци да не се окаже АКБМ, че макар и с опит да си, пак си е неприятно  Sad

А относно столчето за хранене, нашето е същото, като това което си дала в предната тема, само десенът е друг - тъмно син:
Ето тук кака ви Стефка се храни и за първи път дегустира пюре с агнешко, беше Велик ден и празникът го изискваше  Mr. Green Тук пък е видно, че може и да се заспи в него по време на игра. Удобно е много, носили сме си го с нас и по ресторанти и изобщо е много прибрано и удобно.


# 19
  • Canada
  • Мнения: 649
Марулич, страхотни снимки! Много ме развеселиха... Laughing
Мамо Диди, и вашите са много сладки. Като гледам и вашия тати добре разиграва каката... Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 15
Аманитка ами реших да отменя малко учителката. Grinning;   bouquet за новата тема.
Медула ми то почти разлято ви го поднесох туй кафе, ама и след толкова тичане ей ме на колко се преработих. Mr. Green Я гледай каква съм работарка сега видях, че чак нова тема сте почнали.
Мама Диди, Шайн вие си се съревновавайте за приза най-малко бебе, аз съм си спокойна пък, че приза за най-дебело бебе си е наш, нямаме даже конкуренция, направо сме самоизлъчени победители. Mr. Green
И ние сега на 17.12. трябва да носим урина. Педито каза залепваш колектора, вдигаш памперса и като го свалиш е готово, ха да видим дали ще е готово.
Скарабей понеже и аз съм по бързите процедури ще взема да си купя тези ампули, ама там като пише единична цена това значи ли, че една ампула струва 80 лв. или цялата опаковка?
Лотус дано на миличкия ни зет му се размине тази диагноза, че ще ми е много мъчно за него.
Микиви ужас, от това най-ме е страх от тези ваксини. Някакъв кошмар са страничните реакции, ще взема да ги спра, много ме е страх, вредата от тях е доказана докато ползата-не.

# 21
  • Мнения: 86
Благодаря за новата тема   bouquet

Мики, ужасно е това, което си преживяла Confused Дано не ти се случва отново  Praynig
Лотус, дано наистина не е вярна диагнозата и се разминете...
Сега ще оплакна очото с тортите на Марулка - ммм...

# 22
  • Мнения: 37
Мамо Диди,честита ти месечинка!Да ти е жива и здрава  bouquet
Аманитка,и аз мислех да чакам с чашка.Със сигурност при момчетата е по-лесно.Мерси за темата! Grinning
Карелия,ние сме госпожици Party
Вержи,тъкмо си мислех ,че решихме проблема с урината. Crossing Arms
А4,честито ви лазене newsm30
Шайн,и аз побеснях вчера.Пред кабинета бяха 10човека ,а ние уж сме с час.Чаках 30мин. #Cussing out #2gunfire
Вики,Мими заспива между 20.30-21.30 и става н 6.30.После спи още час и сме готови за нови подвизи. Grinning
В понеделник сме на ортопед.
Стеф,честито ви захранване. Heart Eyes
Мисля ,че е от ваксината защото на първата беше изпаднала в истерия.На втората имахме Т.А сега се комбинира.От сутринта е добре.Да чукна на дърво. Нашата педиатърка мисли ,че не е от ваксината. Тя е запозната с всички реакции до тук и все пак я сложи. Може би аз съм лоша майка като позволих да я сложи newsm45. Нали е педиатър дамо се не види тя е човека който знае кога да се сложи и кога не. Не искам да прехвърлям вината на нея просто се ядосвам. Досега е нямала деца с такива странични реакции. Виновна съм си аз това е. Извинявайте пак ,че ви притеснявам. Embarassed
Миласара, Hug

# 23
  • Мнения: 250
mikivl,ужас-настръхнах докато четях  Sad!
Дано да не се повтаря!  Praynig
Не се самообвинявай!  Hug

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 15:24 от чочо-сан 1

# 24
  • Мнения: 1 208
Цветен прашец за вас е ясно - по-големи сте и от нашата кака  Laughing

Карелийка,аз не случайно казах,че таткото ни по нищо не се опира на каката.Половината дивотия в Петя е негово дело.Само подклажда огъня и после гледа сеир  Mr. Green
Мики , я не се обвинявай - всяка майка мисли най-доброто за детето си.На момента ти така си преценила. Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 581
Jaana, хм - сега гледах снимките и се оказа, че те познавам. Идваш пред нашата градинка и даже преди няколко дни ти оставих бебка да отида за кафе. Mr. Green.Днес пак те видях с кенгуруто от Уиндолс и се вече реших, че си юлска мама, затова и гледах снимките Peace
Мики, ужас, косата ми настръхна. Не знам как бих реагиралав такава ситуация, но явно това да обърнеш детето надолу с главата дава ефект, че и някой друг преди го беше практикувал
На колко месеца се взимат тези кръв и урина. На нас още нищо не са ни казали за това -само за третата ваксина за Хепатит на 6 м.

# 26
  • Мнения: 9 092
Миласара - напраов изтръпнах, докато те четях, чак на мен ми стана мъчно...сигурно, да сме живи и здрави, като дойде и нашият ред да пускаме децата на градина, ще минем през тези емоции, уви, неизбежно е, дори и без градина, рано или късно децата порастват и стават самостоятелни...Ти го знаеш най-добре, както и мамите с няколко дечица...Прегръдка з атеб, важното е Мармотчето да се чувства щасливо в градината Hug
Мики - ужасно съжалявам, че вие сте поредните, пострадали от ваксина. За втори път ли ви се случва? Прегръдки, дано всичко мине. Интересно, казваш че лекарката е запозната с всичките странични реакции на ваксината - трябваше да я питаш кои са и гарантира ли че няма да ви се случат Confused
Мамбинка - не съм аз на аватара, за съжаление вече не изглеждам така добре, дори само носът и очите да ми се показват Crazy Благодаря ти за пожеланията, Ивайло засега добре понася тиквата, и поне на едно хранене изяжда по-малко от 200мл. мляко Crazy радвам се, че Ру е добре, за зъбките, уви, и ние сме така, дано по-скоро избива зъбче Praynig А вие докъде стигнахте с пюретата?  Hug
Карелия - май подразбрах, че Нико вече е обърнал гръб на коликите, а Heart Eyes Относно ваксините - ще ти се зиправи косата ако прочетеш какви са страничните реакции от ваксините, не знам обаче защо педиатрите не предоставят тази информация на родителите, а чак като стане белята, се сещат, аджеба, че реакции може да се получат, и вдигането на Т. или повръщането са "безобидни" такива Confused За захранването - започнете с каша, тя нали се препоръчва именно при деца с колики, възможни алергии, въобще щадяща е, неутрална като вкус, не създава проблеми. Като е готово детето, няма смисъл да се мъчите взаимно. При Ивайло не всички признаци са налице, но основните да, а и изяжда по 1200мл. на денонощие, което е адски много, затова и реших да започвам. Успех Hug
Лотус - много се смях на случката с решетките..напомня ми на един майтап, който чух по телевизията - една жена била нападната от незивестен мъж, във нейния вход - тръгнала да бяга ужасена, но вместо да вика "Помощ!", викала "Ураааа!" Crazy Пиши как са резултатите, стискам палци Praynig Жалко, че е трябвало да спрете Лактаната, но нищо, важното е детето да е добре.
Мама Диди - маската я прилагах едно време, резултатът и при мен дойде след първата употреба. Издържах 2 месеца, но съм очарована! Който се чуди - да не се чуди, струва си! Аз обаче не понасях оцета и маста, затова не ги слагах, ставаше ми лошо. Дори и без тях обаче, ефектът е поразителен. За пюретата - реално, зеленчуковите, които се дават, са 3-4 вида, нищо особено, и всичките имат хубав вкус, не мисля че детето се отвращава, напротив - сега е моментът да се възпитават хранителните му вкусове, по-скоро да се създават. Така или иначе им идва редът по някое време, на зеленчуковите, по-добе да са първи, защото по-вероятно е след плодовите наистина да не ги харесва Crazy
Вики - Ивайло вечер се буди за биба предимно. В просъница почва да мрънка и като му я дам, заспива пак. Идвам си в петък Crazy
Линет - кабинетът, забравих да изкоментирам, е наистина супер, както и цялата клиника, само дето педиатрията малко им куца там Laughing  Няма да забравя как в този кабинет получих един от най-полезните съвети за отглеждането на бебето - да го къпя във вода с температура 18градуса Mr. Green

Днес Ивайло се изака 2 пъти (от детските му години не се беше случвало), сигурно в резултат на 5-те лъжички тиква наобед Laughing Със заспиването продължаваме да имаме проблем, дори днес изпадна в истерия, нищо не помагаше, умори се от рев и заспа.


# 27
  • Мнения: 1 208
Стеф,за пюретата си права - но откъдето й да го погледнеш все има "за" и "против" ,така че всеки да си преценя сам. Ха а аз си мислих,че ще ми се изсмеете за маската.Но наистина косопада изведнъж намаля.Днес цял ден се сресвам да видя  Crazy

# 28
  • Мнения: 9 092
Е, че какво присмиване - в подфорум Красива мама има фенклуб на Виалитона Mr. Green Маската се е доказала отдавна, така че наистина който има проблем с косата, да я пробва. АЗ дори в много ограничен състав слагах продуктите и пак имаше ефект, с мас обаче е поразително Simple Smile
За пюретата - далеч съм от мисълта да давам акъл на който и да е, всеки избира как и с какво да започне Hug

# 29
  • Мнения: 1 208
с мас обаче е поразително Simple Smile

Искаш да кажеш,че с мас е по-добре от бадемовото масло ли

Общи условия

Активация на акаунт