Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 12

  • 24 636
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте, аз играя отскоро, но съм запецнала на 17-то ниво с тъпите новородени. Все не мога да ги докарам до 10 бр, а четох че по-натам има и повече
Някой ако иска помощ за разходка с лодка да ми прати линк на лични  Peace

# 691
  • Мнения: 54
То за разходката отчита само първото посещение, което правиш, затова си го прави за твоя зоопарк. Simple Smile Иначе аз имам нужда, ама не искам да те прецаквам Simple Smile

# 692
  • София
  • Мнения: 3 581
как така, аз си се посещавам всеки ден и ми отчита по 1 м.
Когато съм публикувала във Фейсбук, също има посещения  newsm78

# 693
  • Мнения: 54
Точно, де. Ако в 8 часа се посетиш, а после посетиш някой в 9, няма да му го отчете на него. Отчита само първото песещение, което правиш на някого.
Обяснено е на първа страница. Прочети и другите неща там, може да са ти полезни - пътеводителят най-вече.

# 694
  • София
  • Мнения: 3 581
ааа ясно
е това е тъпо, значи мога да посещавам само по един зоопарк на ден и има смисъл само ако ме посещават хора, които не играят
Тенкс много за разясненията  bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 6 223
Или хора, които са си извъртели разходката с лодка. Аз все се заричам да отварям първо зоопарка на някои от поданиците ми (белким дръпнат малко, че все на 11-то ниво си висят). Но все нямам търпение да се занимавам с това.

Не знам колко време трябва да вися на тези орикси. Много е изнервящо и това да се дебна с някой до последната секунда. И не мога да си намеря директор нелегални над 80%. Все си мисля, че заплатата му трябва да е над 250. Да проверявам ли и по-ниско платените  newsm78

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 384
моят нелегален е с 89% и е с надница 226.80 LOL-не е гаранция,че като е над 250 е много добър  bouquet

# 697
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
А моят нелегален е с 91% и е с надница 258.60,намерих го от агенцията.Успях да си купя даже един орикс от търговете на черният пазар без да ме хванат,но естествено за останалите  4 ме хванаха  Mr. Green.Да видим дали днес ще успея да спечеля и последния орикс и да мина нивото най-накрая  newsm17

Минах го!!!!Минах го това гадно 40 ниво   newsm44 newsm68 newsm44

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 23:13 от bebebe

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 384
Браво bebebe  newsm10

# 699
  • Мнения: 59
Bebebe, поздравления.И на мен ми беше супер гадно това ниво заради самите търгове.
NellyR, аз 17 ниво го минах като си купих в две клетки по 4-5 двойки щрауси.Зависи и колко животни имаш в зоопарка-колкото повече, толкова по-добре.

# 700
  • Мнения: 1 270
А аз ще си поседя на нивото с ориксите повече от очакваното
Странно лилава съм, слагам тотеми и сърца на ориксите да родят, а той мъжкия взе че влезе в болница за 3 дни  Crossing Arms
Явно, за да мина нивото, трябва само от търгове да ги пазаря #2gunfire

# 701
  • Мнения: X
Аз все още съм на нивото 120 новородени, без подарък не мисля, че ще го мина. Добрата новина е, че вече имам 95 000 000 лол, скоро ще взема златен медал за каса. А това ниво с тотемите нещо не ми е ясно  Thinking

84 НИВО: Условия:
-   Трябва да дадеш на феите 50 Тотема за Дълголетие. Готови тотеми: 0/ 50
-   Трябва да дадеш на феите 50 Тотема за Плодовитост. Готови тотеми: 0/ 50
-   Трябва да дадеш на феите 50 Тотема за Щастие. Готови тотеми: 0 / 50

т.е. общо 150 тотема или как, моля някой да ми разясни  Hug

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
150 магически тотема или 850 обикновенни тотема ако ще ги обменяш 1/7, 1/6 и 1/4
Можеш и с около 350 обикновенни + 50 милиона също да го минеш.

# 703
  • Мнения: X
Valeria, сега разбрах, мерси за разяснението   bouquet

# 704
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не мога да си взема подаръка от феите, като кликна ме праща на първоначалната страница? Друг с тоззи проблем? Опитах няколко пъти??? Sad

Общи условия

Активация на акаунт