Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 12

  • 24 576
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54
И аз не ги подменям, точно заради тотемите, които се старая да не ги харча, но ми се наложи да нопакупя 10-тина, защото ми измряха и мондозките животни. Иначе Мениджърът ми е 96%, ама е мързелив.  Laughing
За тотемите - днес имам 70 умрели и 3 тотема, ама по принцип дават повече, просто тия дни късметът ме е напуснал.

# 721
  • София
  • Мнения: 278
Аз имам общо 154, 3 от днес. Все си мисля че ще ги събера докато стигна на нивото  Thinking
Пък от друга страна, като продаваш посинелите, трупаш повече парички, съответно можеш да минеш с повече лол и по-малко тотеми. Та си мисля че се уравновесяват нещата горе долу, зависи по кой път ще решиш да тръгнеш  Thinking

# 722
  • София
  • Мнения: 44 135
ако ги разменяш 1:1  ще ти трябват 101 350 000 лол и 150 от тотемчетата за 150-те готови тотема Simple Smile иначе може да минеш с около 40-50 мил и 400-450 тотема...

50 милиона са голяма разлика и трудно се избиват само от посинели...

# 723
  • Мнения: 456
На мен ламатините ми родиха, като купих 2 двойки и сложих 3 сърца на тяхната клетка и 3 сърца на зоната,Ако не си пробвала така пробвай. Peace

Абсолютно същата тактика употребявам и аз след като родиха другите необходими животни, за да имам свободни сърца, но засега нямам особен успех:( Напазарих си междувременно и още една двойка ламанти, но и на тях не случих както изглежда:(

# 724
  • София
  • Мнения: 44 135
моля, който е от групата да мине да драсне по един ред на моят въпрос на стената Simple Smile

# 725
  • Мнения: 3
Минах най-после нивото, със 133 новородени, и с подарък  Simple Smile. Продадох и 3 изчезващи без да ме хванат, довечера ще пробвам и да купя няколко, ще действам внимателно за да не полилавявам  Simple Smile

# 726
  • София
  • Мнения: 44 135
хехехе, браво - честито за новородените Simple Smile и успех със сделките Simple Smile

# 727
  • Мнения: 28
Nescafé, ееее - най- сетне! Браво на твоите животни! И на теб! Хайде дано  не те хванат за изчезващите, че аз там доста изгърмях. Късмет от мен! Peace
Взех аз днес калкулаторчето и взех да смятам за тези тотеми, поне 55- 60 млн ще трябват.  Февруари съм закована на 83 ниво. Малко лол да събера, а и тотеми. Към края на месеца пак ще смятам в зависимост от тези горни 2 величини ще се разбере колко ще ми струват. Решила съм да ги обменя на веднъж, но нищо не се знае... Laughing

# 728
  • Мнения: 3
   Благодаря ви, вчера имах късмет да получа подарък за раждаемост  Simple Smile, иначе едва ли би станало. Имам още доста редки да купувам сега, поне седмица сигурно, затова ще поседя на 81, може пък сами да стигнат до 7 двойки Simple Smile.
   В другото зоо взех злато за лош управител и е потоп, над 150 болни и всички други екстри, и отрицателно събитие, и информатор Simple Smile Там съм на 44 ниво, като Иви, само дето чакам всички освен магаре да се родят.

# 729
  • Мнения: 54
Нескафе, ти до преди две седмици нямаше ли 1900 животни? Сега гледам си с 3100. Как го постигаш този номер?

Аз днес имам 57 новородени и 50 умрели. Новородените ми паднаха предполагам, защото ми се развалиха двойките заради повечето умрели предишните дни. Но днес нещата са по-добре. Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 6 183
Днес си намерих директор нелегални 96%. Каква казвате е вероятността с него да купувам орикси на черния и да не ме хванат  newsm78

# 731
  • Мнения: 54
MIA, то е и късмет. Моят тогава беше към толкова и не ме хванаха за нито един, но и sisilia беше на същото ниво с една идея по-лош /не помня със сигурност, че беше преди доста време/ и я хванаха за всички.

# 732
  • София
  • Мнения: 6 183
Ами ще се пробвам, то имам ли избор. При всички случаи 2 мил. + 2 мил. за УАФ по-добре отколкото 5-6-7мил. колкото вървят легалните. А ми се струва рискована до търся още по-добър директор. Събрала съм 8 000 000 и се хвърлям довечера пък да видим   Rolling Eyes
Те пък УАФ пуснаха 40 орикса на търговете  Shocked

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 19:14 от M_I_A

# 733
  • Мнения: 3
   Да, май си е до късмет с черния пазар. С тогавашния 97% директор ме хванаха като купих 2 орикса наведнъж, после нямах проблеми, но пък 2 пъти ме хванаха за слонове. Сегашния е 96%, довечера ще пробвам и аз на търговете и ще кажа колко пъти са ме хванали  Simple SmileУспех на търговете M_I_A!
   Lamma, пазарувам здраво Simple Smile, слагам новородените в клетките (а напоследък бяха около 100), купувам и възможните 30, имах и 2 подаръка 1+1 с които 2 дни си увеличавах животните с по около 180. 

# 734
  • Мнения: 456
Моите ламантини все пак родиха и заедно с това ниво успях да мина още 6 нива накуп newsm44 Сега отново ще раждам. В очакване съм на малки от сребърната арована, гологлавото укари, зебуто и каракала. Дано те се окажат по-плодовити от ламантините ми и да не вися толкова дълго и на това ниво за раждане  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт