LaRedoute.fr - 141 - Всичко за поръчката!

  • 41 831
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 615
вчера пуснах поръчка на един познат в нея има и машинка за бръснене на филипс от онези готините пуснах поръчката и после се замислих дали ще я изпратят да не стане като кафемашината или тези по-малките уреди ги изпращат някой има ли наблюдения......... newsm78
Пращат,ние я имаме,за мама също скоро получих  Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 1 482
Момичета, някой да е получил от тези детски джинси р-р 104, дали са умалени, може ли да ми дадете размери, омръзна ми да дебна р-р 108  Crossing Arms
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-en-velours-fille-(lot-de- … &numberpage=1
Не знам дали ще ти е от полза, аз поръчах размер 94 преди доста време, дъщеря ми вече е висока над метър и още са й огромни.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте:) До сега не съм поръчвала от сайта. Опитах веднъж , нищо не се получи, не са ми взети пари от картата. В четвъртък пуснах нова поръчка, знам че е рано още, но и никакъв уведомителен имейл не съм получила,само рекламни. Как мога да разбера дали всичко е наред? И да попитам още нещо, след като съм пуснала поръчката, продуктите стоят ли си в кошницата, защото моите са си там Rolling Eyes.Моля някой да ми отговори, защото ми е пълна мъгла. CrazyБлагодаря!
Цъкаш големи розови бутони,дорде излезе надпис "Ма команд ес енрегистре" ( да ме прощават френскоговорящите).
Уведомителния имейл е автоматичен,но някои така и не получават.
 Peace


И аз все розовия натискам ама....  Wink
Да стигнем до момента... КАКВА ти е картата и на коя банка?

Картата ми е Виза електрон на ПИБ.
Снощи до късно anny , се занимава с мен , за което и благодаря. Поръчах на края , нямам уведомително писмо, парите си стоят в сметката и като погледнах, кошницата ми пак пълна. Вече тотално се обърках. newsm78

# 678
  • София
  • Мнения: 2 439
Момичета, някой да е получил от тези детски джинси р-р 104, дали са умалени, може ли да ми дадете размери, омръзна ми да дебна р-р 108  Crossing Arms
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-en-velours-fille-(lot-de- … &numberpage=1
Не знам дали ще ти е от полза, аз поръчах размер 94 преди доста време, дъщеря ми вече е висока над метър и още са й огромни.
На дължина или на ширина са й огромни, че моята щерка е доста слаба newsm78, ако ти е възможно да ми дадеш размери Hug

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Извинявам се знам, че много е коментирано, но видима ли е разликата в олекотените завивки 200гр и  350гр

# 680
  • Варна
  • Мнения: 99
Като е разгъната трудно се забелязва разлика, но като я сгъна и сложа двете "купчини" (завивки) една до друга, разликата е очеИЗвадна.

# 681
  • София
  • Мнения: 5 429
Извинявам се знам, че много е коментирано, но видима ли е разликата в олекотените завивки 200гр и  350гр
Не знам дали ще ти е от полза , но аз имам завивка от 350 гр. и е доста дебеличка и топла . За зимата е идеална . Предполагам , че 200гр. ще е доста по - тънка .

# 682
  • Мнения: 690
моми4ета има ли някой да 4ака като мен поръ4ка от 10.11 или аз съм единствен слу4ай newsm78


аз все още си я чакам, но със сигурност е загубена или задигната ...

# 683
  • Мнения: 32
Някой има ли от този пуловер   http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324159403&doc … 3&Mode=Update -цвят "каки"да ми даде снимка,или поне да ми каже какъв е точно цвета?На сайта излиза едно,да не се окаже после друго Rolling Eyes
И още едно въпросче,искам да взема от тези  http://www.laredoute.fr/vente-sous-pull-garcon-(lot-de-3).aspx?p … &numberpage=1 но в другата категория 102 е малко за нас а 114 са изчерпани,ако някой има тези да ми даде размери на 102,да се ориентирам, дали ще ни станат/търсих в сайта на Вени,но точно тези не открих/ Peace

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 15:52 от zori8

# 684
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Извинете ме за неудобството ,но не мога да се оправя с този сайт,има ли в ларедут детски колички,и къде да ги търся,ако има разбирасе.

# 685
  • Мнения: 685
vivi_d, те няма да ти изтеглят парите веднага, виж, ако има банкирането тази опция, че с ПИБ нямам понятие колко са ти парите по карта, примерно на ЦКБ виждам колко общо пари имам, които вкл и блокираните, а като дам състояние или как там се води по карта се вижда същинската наличност.
С карта на ПИБ нали се пазарува в сайта, момичета или?  Rolling Eyes

tina1801 , колички за истински/човешки  Mr. Green бебета май няма, аз не съм срещнала, има за кукли, в детския сектор: http://www.laredoute.fr/achat-jouets.aspx?categoryid=66680214&am … ito:espace_jouets

# 686
  • Варна
  • Мнения: 773
Всичко виждам и блокирани и неблокирани пари  Wink Но си е същата сума. Най вече ме притесни , че количката си мие пълна  Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 685
 Rolling Eyes Добре де, нали се стига до 4та стъпка и там всичко е наред, как после нещата са в кошницата и няма плащане  ooooh!
Дано се включи някой по-вещ. Погледнах обясненията само на ООБ карта не приема  Confused значи не е в това проблемът.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 99
Всичко виждам и блокирани и неблокирани пари  Wink Но си е същата сума. Най вече ме притесни , че количката си мие пълна  Rolling Eyes
аз понякога пазарувам с виза електрон на ПИБ, няма проблеми с нея. Така че, най-вероятно не е проблема в картата.
Ето описание как точно се пуска поръчка Ако го спазваш стъпка по стъпка, би трябвало да успееш.

# 689
  • Мнения: 43
вчера пуснах поръчка на един познат в нея има и машинка за бръснене на филипс от онези готините пуснах поръчката и после се замислих дали ще я изпратят да не стане като кафемашината или тези по-малките уреди ги изпращат някой има ли наблюдения......... newsm78


Аз поръчвах такава на мъжът ми и я изпратиха.Той е много доволен.Вече 2-3 месеца я ползва  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт