25 септември 9:41 Последна четвърт

  • 1 353
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
минус 1 кило
тоя път ще гледам да задържа резултата

# 16
  • Мнения: 3 611
Браво Емиа  smile3501
Тоя път редичката на успелите доста уредя, добре че сте ти и мойри да отсрамите темата   Hands Thumbsup

# 17
  • Мнения: 8 462
Браво Емиа smile3501
Тоя път редичката на успелите доста уредя, добре че сте ти и мойри да отсрамите темата Hands Thumbsup
Мерси,мерси!
Оредя редичката явно заради празниците.И аз вчера гледах как моите хора се тъпчат с какво ли не.Но мъжът ми чак вечерта каза,че съжалява,че е ял толкова.На всичкото отгоре късно вечерта приключи с баклава.Е и на мен ми се хапваше нещо,но чак баклава.мнооого сладко,бе направо ти  става гадно.
Айде ,до следващото включване!

# 18
  • Мнения: 3 611
На всичкото отгоре късно вечерта приключи с баклава.Е и на мен ми се хапваше нещо,но чак баклава.мнооого сладко,бе направо ти  става гадно.

Eдна тава баклава мога да омушкам... и как така поне малко гадно не ми стане?  ooooh!

# 19
  • Мнения: 8 462
На всичкото отгоре късно вечерта приключи с баклава.Е и на мен ми се хапваше нещо,но чак баклава.мнооого сладко,бе направо ти става гадно.

Eдна тава баклава мога да омушкам... и как така поне малко гадно не ми стане? ooooh!
Това и аз го можех,но напоследък не налитам толкова на баклава.Виж сладолед ако ми дадеш половин кило няма да ми стигне. #Crazy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Ами и аз да се похваля, че издържах- за първи път се пробвах на лунната диета. Свалих 1 кг, но не знам до кога ще се запази така. Факт е, обаче, че сутринта като преобличах малкия ми прималя и чак пот ме обля цялата... А и май кърмата ми намаля, та не знам дали ще пробвам пак докато се кърмим.

# 21
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами и аз да се похваля, че издържах- за първи път се пробвах на лунната диета. Свалих 1 кг, но не знам до кога ще се запази така. Факт е, обаче, че сутринта като преобличах малкия ми прималя и чак пот ме обля цялата... А и май кърмата ми намаля, та не знам дали ще пробвам пак докато се кърмим.
Ако е така,прави просто плодов ден в дните на лунната,няма да ти е такъв стрес за организма Wink

# 22
  • Мнения: 2 672

Виж сладолед ако ми дадеш половин кило няма да ми стигне. #Crazy

аз днес си хапнах  . е , не половин кило Wink ама щото гърлото ме боли , иначе няма прошка Grinning
много интересно как не огладнях newsm78 направо супер!
днес стомаха ми беше една малка топчица и хапнах само ориз + ябълки. Утре пак "лунна" Wink е , с плодчета и млекца

П.П. само 1 кг няма Sad , а другите пъти 1.5кг и то с малко хапване вечер

Общи условия

Активация на акаунт