My Toys - В света на играчките - 25!

  • 30 330
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Видин
  • Мнения: 4 922
Имам тази - Take off само че в друг цвят  Peace
Доставя се без проблем   bouquet
П,П.Сега видях, че пише че не се доставя извън Германия  newsm78 Явно е ново....

# 691
  • Мнения: 46
Кофти....  #Cussing out
Наистина ни одрязаха за тая количка. До преди няколко дни се доставяше, даже единия път 4 пъти я слагах и махах от кошницата , защото ми пишеше, че не се доставя, но след няколко слагания и махания от кошницата ставаше. Но сега гледам че направо са го написали Nur in Deutschland lieferbar  #Cussing out #2gunfire

amanita извинявай писали сме заедно  Peace

aleksa_sm я сега виж  Peace

# 692
  • София
  • Мнения: 118
Ако си на зор за писалка чакам една другата седмица мога да ти я дам, защото ние си имаме една, а аз поръчах още една за резерва, но мога по късно пак да си поръчам Peace
DeCuTa, много мило. Относително съм на зор, просто съм с две дИвойки и с един дудъл и писалка и ще се бият за нея, сигурна съм. Но аз съм в Сф и май става сложно да ми я пратиш, та евентуално ще я поръчам по нататък  newsm78. Благодаря ти за предложението  Hug.

# 693
  • Мнения: 218
Имам тази - Take off само че в друг цвят  Peace
Доставя се без проблем   bouquet
П,П.Сега видях, че пише че не се доставя извън Германия  newsm78 Явно е ново....

Същата съм харесала.... Ух, единия път изпуснах столчето, втория път количката... дано поне едното успея да поръчам днес... Благодаря за експресните отговори!  Hug "Язък" за количката, наистина  Confused

# 694
  • Мнения: 46
Cherryto ще ти я метна по пощата, няма проблеми. Аз съм с един хубустник само, но той по скоро смуче водата от писалката отколко да рисува с нея, пък шишета за вода има достатъчно  Wink
Отивам на лични, че оспамих темата  Embarassed

# 695
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Сега пуснах поръчката но като влезна да видя статуса ми дава това  Rechnung Nr. 0
Bestelldatum:
13.12.2009    Bestellwert:
   Zahlungsart:
Kreditkarte    Status der Bestellung:
Ihre Bestellung wird bearbeitet
защо рецхнунг е 0 и не ми дава артикулите и сумата за коята ми е поръчката.случвало ли се е на някой подобно нещо.

# 696
  • Мнения: 46
Защото в неделя и то веднага няма как да ти даде инфо за поръчката. Изчакай поне 2-3 часа  Peace

# 697
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Защото в неделя и то веднага няма как да ти даде инфо за поръчката. Изчакай поне 2-3 часа  Peace

ок мерси много успокоиме.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 773
Не ми се отварят никакви снимки в сайта. Странно. Така ли е при вас?

# 699
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте момичета!

Имам едно питане относно количките на ABC Design. Доставят ли се до България? Пише, че е на разположение само в Германия... Що така?...  newsm78 Днес ще правя бърза поръчка и искам освен столчето за кола, което преди 2 месеца изпуснах, да взема и една количка, че лятната ни се счупи... Сори, че съм Мара Подробната  Embarassed Моля, ако някой е наясно на 100 % за тия колички, да помогне, че съм на стартова позиция  Praynig
На всичките колички на ABC излиза, че са само за германия, дори и на адаптерите, но това явно е от скоро newsm78

# 700
  • Мнения: 46
Не ми се отварят никакви снимки в сайта. Странно. Така ли е при вас?

На мен ми се отварят всички картинки. Проблема е в твоя браузер, случвало ми се е , не един път!  Peace

Момичета, всъщност нищо на ABC Design не се доставя вече извън Германия. Лелеееее , нито чадъри, нито дъждобрани, нищо абсолютно нищо  #Cussing out #2gunfire

май малко по малко ще ни отсвирят  Whistling

feel_u ако си пуснала поръчката, може и една бройка да е била останала и да си успяла да я поръчаш, може би това е точно твоето столче. Другия вариант е да ти сторнират столчето или изобщо да не ти приемат поръчката  Peace

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 17:13 от DeCuTa

# 701
  • Мнения: 218
Марка Тотева се завърна... Whistling  Днес се появи артикулът, който търся (столче на Киди) и вече пише, че няма в наличност... Това ми се случи след като финализирах поръчката. Сега въпросът ми е... когато има в наличност, ще се обработи ли поръчката ми или трябва да правя нова?
Момичета, побърках ви днес... неделно... Crazy

# 702
  • Мнения: 177
"Благодаря много за отговорите за зебрата HugНякой от вас има ли това   http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13.02/1595779 Синът ми скоро ще навърши годинка и се чудя дали би го харесал newsm78"




Ние го имаме. Бях писала някъде. Хубаво е. Има три топки, пускат се през устата (започва да свири музика активирана от натискането на бутонче на небцето на жирафчето от топката) и излизат от 4-те различни тунелчета  (крачета). На фонтанелата има бутонче, с което се пускат различни мелодии. На мястото на рогцата има две въртящи се топки. Единственото, което ме притесняваше, беше това, че неукрепнало в стоежа и придвижването дете може да се удря и подхлъзва, тъй като "крачетата" стърчат в страни и при обикаляне, навеждане и т.н има риск. Като направа е много качествена Wink

# 703
  • Варна
  • Мнения: 773
Не ми се отварят никакви снимки в сайта. Странно. Така ли е при вас?

На мен ми се отварят всички картинки. Проблема е в твоя браузер, случвало ми се е , не един път!  Peace

Момичета, всъщност нищо на ABC Design не се доставя вече извън Германия. Лелеееее , нито чадъри, нито дъждобрани, нищо абсолютно нищо  #Cussing out #2gunfire

май малко по малко ще ни отсвирят  Whistling



feel_u ако си пуснала поръчката, може и една бройка да е била останала и да си успяла да я поръчаш, може би това е точно твоето столче. Другия вариант е да ти сторнират столчето или изобщо да не ти приемат поръчката  Peace

Благодаря Simple Smile

# 704
  • Видин
  • Мнения: 4 922
 #Cussing out Тия са луди бе! Как така ще ни спрат всичко на Abc design? #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт