My Toys - В света на играчките - 25!

  • 30 333
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 81
Здравейте,каква е тази химикалка с вода,може ли линк,ние сме почти на 3г.
благодаря ви предварително  Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте,каква е тази химикалка с вода,може ли линк,ние сме почти на 3г.
благодаря ви предварително  Hug

Заповядай  http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.sl.sl01.02/1690180

# 707
  • Варна
  • Мнения: 773
Днес сефтосахме тези ботични, ами страхотни са, направо ги препоръчвам с 2 ръце. Дарито днес в такива преспи гази направо ми се уплаши окото, като се прибрахме краката му бяха идеално сухи  Peace



Ботите изглеждат доста здрави. Изкушавам се да поръчам и аз.Имаме обаче боти и едни апрески, които още не сме пробвали. Rolling Eyes

# 708
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

# 709
  • София
  • Мнения: 166
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca03.(de-mt.fu.ca … 06.01.04)/1627924 Може ли някой да ми каже какво точно се включва в тази цена, калъфка за възглавница и плик или олекотена завивка?

Благодаря   bouquet

# 710
  • Видин
  • Мнения: 4 923
Калъфка за възглавница и плик  Peace

# 711
  • Мнения: 97
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

Ами който номер носи по бг номерацията, това е - отговарят си.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 914
Искам да изкажа голямата си благодарност към Татяна затова,че винаги ни препоръчва невероятни неща от сайта на майтойс.Благодарение на нея поръчах картите УНО Джуниър и след като ми написа правилата, вкъщи тези карти се раздават буквално денонощно.Дъщеря ми е луда по тях, оказа се че и мои приятели живели в чужбина са имали такива карти и също са им голями фенове!
Танче, благодаря много  bouquet

Някой от София ще прави ли обща поръчка до Коледа, че съм пропуснала едни чорпогащници?

# 713
  • Мнения: 46
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

На тези ботички които съм показала имам и 22ри и 23ти номер , ако искаш да им меря стелката кажи, но според мен си отговарят!

# 714
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

На тези ботички които съм показала имам и 22ри и 23ти номер , ако искаш да им меря стелката кажи, но според мен си отговарят!

Моля те, премери им стелката! И на двата  Praynig Praynig Praynig
Ти тези защо ги поръча 2 номера? В смисъл, едните излишни ли са ти?

# 715
  • Видин
  • Мнения: 4 923
Кажете това как се държи?Закачва ли се някъде или стои самО?
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca07.03.03/1824233

# 716
  • Мнения: 400
Татяна, Биба и двете ми бяхте страшно полезни  bouquet!
Картите Уно Джуниър станаха хит вкъщи от снощи! Тази сутрин синът ни ме събуди рано-рано, за да продължим играта  Shocked. Много му харесаха, а и на мен също.
Препоръчвам горещо!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 476
amanita, след нова година съм на линия  Heart Eyes

А това се закача на пръчката в гардероб /там, където закачаш закачалките/, там виси, доколкото аз си го представям  Peace

# 718
  • Варна
  • Мнения: 773
На летните стоки кога пускат намаление?

# 719
  • София
  • Мнения: 3 914
Публикувам тук написаните ми от Таня правила за картите УНО Джуниър с Мечо Пух:

значи, всеки играч има 5 карти. Една карта се слага в средата, останалите на куп.

Картата в средата има цифра и цвят - който е на ред, може да сложи от своите налични карти една която има еднакъв цвят, или същата цифра (ако в средата има жълта тройка, може да се слага жълта карта или тройка от друг цвят). Ако нямаш карта от този цвят или такава цифра, теглиш още една, ако и тя не става, следващия играч е на ред.

Тези с Тигъра са т.нар. уайлд картс, демек джокери. Ако слагаш такава, можеш да избираш нов цвят. Примерно в средата има синя карта, а ти имаш много зелени, слагаш картата с тугъра и си избираш зеления цвят и играча след теб трябва да слага зелена карта (или също една с тигъра за да смени цвета).

Тези които са +2 с мечо пух се слагат когато се търси същия цвят (в средата има червена карта, можеш да сложиш червен мечо пух). Тогава играча който е на ред след теб трябва да тегли 2 карти, нищо, че има налични които би могъл да слага в средата, и не може да слага карта, само тегли.

Когато останеш само с 1 карта, викаш Уно. Ако някой друг види че имаш само една карта и вика Уно преди теб, трябва да теглиш още 2 карти като наказание    Ако забравяш да кажеш Уно и никой не го забелязва, няма проблем.

Победителят е този който пръв остава без карти 

Общи условия

Активация на акаунт