My Toys - В света на играчките - 25!

  • 30 331
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 46
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

На тези ботички които съм показала имам и 22ри и 23ти номер , ако искаш да им меря стелката кажи, но според мен си отговарят!

Моля те, премери им стелката! И на двата  Praynig Praynig Praynig
Ти тези защо ги поръча 2 номера? В смисъл, едните излишни ли са ти?

На 22ри е 13.8 - 14 см, а на 23ти е 14.8 - 15 см . Стелката не се вади и това е доколкото успявам да измеря с ролетката  Peace

По принцип 23ти ми е излишен, но те са от един малко по различен модел пак на Индиго. Купих 23ти първоначално, но те са оказаха че няма д му станат скоро и понеже вече този модел го нямаше поръчах този и 22ри номер  Peace

vivi_d по големи намаления на дрехи има януари ама дали е точно на летните нямам представа.

# 721
  • Мнения: 7 605
Века, мерси  Blush  Hug
Шеки, радвам се че и при вас са на почит   bouquet

Намаление на летни стоки има краят на м. юли.

# 722
  • Мнения: 58
Момичета, като връщам артикул, трябва ли да е в оригиналната опаковка? Защото я изхвърлих и ако трябва - да тичкам да си я прибера...

# 723
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Имам въпрос:) На 10.12. пуснах за 1-ви път поръчка. На 11.12. е обработена сякаш(има си номер, който ме прехвърля на стр. на GLS), но още нямам потвърдителен e-mail. Проверих си посочените данни, не съм сбъркала мейла. Дано само са се забавили.... Praynig
И още един въпрос: писалките за аква дудъл не са ли в комплектите?!?Поръчах един с Мечо Пух за 10Е..
Благодаря ви предварително!!!!  bouquet

Може би са затрупани с работа и затова да не са ти пратили мейл, може би по късно ще го получиш. И при мен така става с последните поръчки. Първо отразяват на страницата и после ми пращат мейл с тракинг номера  Peace

Да, има си писалка в комплекта аква дудъл от 10 евро с листите. Само разликаата е , че притези комплекти с лиситите писалката една мъничка такава, а при другите е от големите писалки които се продават и отделно  Peace


Благодаря ти много  bouquet! Успокои ме доста:)

# 724
  • София
  • Мнения: 1 476
Malena Malena, какво ще им връщаш?
Аз досега само в оригиналните опаковки съм връщала нещата, може би ако се появи след време дефект няма да държат на опаковката, едва ли очакват да си ги пазим  newsm78

И....Честит рожден ден на патеричка на порасналото ти детенце   bouquet
Да ти е много здраво, усмихтато, игриво и щастливо  Hug

# 725
  • Мнения: 9
Момичета,моля отново за помощ.Не мога да си обясня поредния е-мейл.

Eine Abholung wurde für Dienstag, den 15.12.09 eingegeben. Sollte der Fahrer nicht
bei Ihnen gewesen sein oder sollten Sie sich verpasst haben, möchten wir
Sie bitten, eine weitere Abholung bei uns in Auftrag zu geben.

Wir hoffen, Ihrem Anliegen hiermit entsprochen zu haben und verbleiben


mit freundlichen Grüßen

# 726
  • Мнения: 58
Зоологическата спря да свири отведнъж, сменям й батериите -нищо. А вчера изхвърлих опаковката и се чудя дали ще мога да я върна без оригиналния кашон. Ти не се притеснявай, аз нали поръчах втора и имам документи за връщането, няма да те занимавам, Jijibiji
Благодаря за пожеланията!!!

P.S. Добре, че в България никой не събира регулярно боклука, още повече опаковките в жълтите контейнери...имам си чистак бърсак нова опаковка, brand new  дето се вика, и започвам да чакам инструкции от немците. Жалко наистина, страшно хубава играчка, на детето много му хареса

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 21:37 от Malena Malena

# 727
  • Варна
  • Мнения: 773
Tatjana благодаря Simple Smile. Надявах се да поръчам сандали, но ще изчакам

# 728
  • София
  • Мнения: 1 476
Зоологическата спря да свири отведнъж, сменям й батериите -нищо. А вчера изхвърлих опаковката и се чудя дали ще мога да я върна без оригиналния кашон. Ти не се притеснявай, аз нали поръчах втора и имам документи за връщането, няма да те занимавам, Jijibiji
Благодаря за пожеланията!!!

Ааа, аз не се притресняввам, само мейли си разменяме напоследък с тях, даже спряха да ми отговарят, омръзна им от мен, ама колко му е, ако се наложи ще съдействам  Hug
Ти ме притесни, че и аз за Коледа съм оставила една за Тони за подарък от бабите, дано няма такива проблеми  Rolling Eyes

Ако не можеш да я върнеш без оригиналния  ще разопаковам тази на Тони, тя е малка, не разбира и ще го преживее  Laughing

ред.
хахахха, сега прочетох че си редактирала...... поне един плюс да има, от това, че не събират редовно боклука  Joy

# 729
  • Мнения: 37
Моля, кажете ми как да се ориентирам за номерацията за дължината на стелката... Интересуват ме номера 22 и 23 за каква дължина на ходилото са подходящи? Моя Митко е с 13 см дължина на ходилото, кой номер да му избера?
Много голяма нужда имаме от такива боти!

На тези ботички които съм показала имам и 22ри и 23ти номер , ако искаш да им меря стелката кажи, но според мен си отговарят!

Моля те, премери им стелката! И на двата  Praynig Praynig Praynig
Ти тези защо ги поръча 2 номера? В смисъл, едните излишни ли са ти?
А ние сме с 25 номер, ако искаш да премеря и на тях, иначе кецовете са ни 23, но според мен са му добре тези на малкия (в смисъл че има един пръст свободно място)

# 730
  • Мнения: 37
Благодарение на Шеки, която се зае с нащата обща поръчка, вече си имаме състезателен Бобикар за Коледа   bouquet. Много е мила и коректна, за което и благодаря smile3525

# 731
  • София
  • Мнения: 1 543
Аз малко да поспамя.
Ние имаме картите Уно за големи и с приятели играем страшно много, особено на морето. Страхотни са наистина.

А историята с опаковката от боклука е просто шедьовър от нашата действителност.  Mr. GreenЖалко само,че играчката не работи, дано я заменят. Peace

Диди, ще чакаме да ни привикваш тия дни. Wink

# 732
  • Мнения: 390
Може ли линк за картите УНО Джуниър с Мечо Пух. А аз каква възраст са? За 4 стават ли? Аз съм и взела едно Не се сърди човече за Коледа, но не знам дали ще може да го играе.

# 733
  • Мнения: 390
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.fu.ca04.02/1678949 Тези стикери стават ли за стена, някой пробвал ли ги е? И още един въпрос мога ли да ги намеря някъде по-евтино? Или някакви други подобни мотиви /освен тези в тойса/?

# 734
  • Мнения: 400
Може ли линк за картите УНО Джуниър с Мечо Пух. А аз каква възраст са? За 4 стават ли? Аз съм и взела едно Не се сърди човече за Коледа, но не знам дали ще може да го играе.

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.gp.ca01.02/1416135

Общи условия

Активация на акаунт