Козметика Skin Doktors?

  • 45 278
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • София-Младост
  • Мнения: 23 391
Мен също ме интересува къде от София мога да го закупя, без да поръчвам, но никъде не откривам тази информация....
Обадете се и попитайте къде са заредели от този продукт:
http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.browse&cat … id=6&vmcchk=1

# 196
  • Мнения: 659
Момичета кажете къде да намеря това кремче на по-нормална цена?
http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.product_detail … amp;product_id=16

# 197
# 198
# 199
  • Мнения: 0
Здравейте,

да споделя мнение за марката СУПЕР Е според мен . Лятото бях с хидратиращия с SPF30. Имам проблем с подкожни и ми препоръчаха 2 продукта на марката за съжаление единия в момента е изчерпан и чакам

# 200
  • Мнения: 11
Момичета, да се включа и аз - използвам Skin doctors Gamma Hidroxy  и съм много доволна. Използвам го от февруари за белези от акне и разширени пори. Определено се свиха и лицето ми е много по-загладено и свежо, пу-пу. Цената му е оправдана. Слагам си го само вечер, а през деня вместо фондъотен слагам крем със SPF 50 на Bioredma.

# 201
  • Мнения: 1 243
Момичета, и аз си взех Гама Хидрокси, ползвам го от 2-3 дена, но забелязах, че на места много са ми се изострили бръчките и фините линии от него, сякаш са по-врязани + зачервяване и лек сърбеж, все едно е леко прегорена кожата. Ще намаля само 1 на ден мазането, но мислите ли, че е нормално. Не ми се ще да го хвърлям, толкова пари дадох  Cry

# 202
  • Мнения: 85
Здравей mena, интересувам се от gamma hydroxy точно заради екфолиращия му ефект. Имам няколко белега от акне и не се махат с нищо. Би ли споделила твоят белег от какво точно беше и с какъв тип кожа си?
В момента ползвам Gamma Hydroxy /като нощен/. Невероятен крем! На 35 съм.Ползвала съм всякаква козметика, но този крем е чудо. Имах на челото белег, който ми се появи през бременността и до сега си стоеше там / вече 15 години/. Е, ве4е го няма и то само за 2 седмици! Благодаря на момичетата за инфото.

# 203
  • Мнения: 93
Здравейте Simple Smile Има ли дама, използвала този крем: Beelift - Крем за лице с пчелна отрова и мед от манука? От известно време го заглеждам Simple Smile

# 204
  • Мнения: 27
Малко е старичка темата, ама.. Grinning  Vein away на skin doctors само за краката ли сте го ползвали, или и за лицето става? И някой има ли опит с capillary clear пак на същата марка?

Общи условия

Активация на акаунт