Гласуване за златен черпак

  • 5 781
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370

А уникалните кулинарки нямат нужда от признание в Клюкарника. То не е кой знае колко адекватно все пак  Simple Smile

Некоректно беше изписването и некоригираното име на asyalein!
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.

Всъщност....who cares....

# 76
  • Мнения: 2 070
Всъщност, и пишещите в Клюкарника  умеят да готвят
Това , все едно да кажем , че готвачките , не клюкарят

# 77
  • Мнения: 27 524

А уникалните кулинарки нямат нужда от признание в Клюкарника. То не е кой знае колко адекватно все пак  Simple Smile

Некоректно беше изписването и некоригираното име на asyalein!
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.

Всъщност....who cares....

Жо, нещо не те разбрах. Може би от цвета на косата, знам ли  Thinking
Какво несериозно казах, кое не ми прави чест?  newsm78
Че името на asyalein не беше и не е написано правилно?  Thinking
Че майсторките в кухнята имат нужда от признание в Клюкарника?  newsm78

Жози, и аз те имам за сериозна жена, ама така и не разбрах какво невярно и обидно нещо написах, което да не ми прави чест чак?  Simple Smile

Всъщност, и пишещите в Клюкарника  умеят да готвят

Някой да е твърдял обратното?  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 405
Това , все едно да кажем , че готвачките , не клюкарят

така е  Joy

Готварският се чете и се използва от много хора отвъд Клюкарника, отвъд bg-mamma дори. Не виждам защо е нужно да се поставя някакво ограничение Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 837
Без да влизам в определения форум, дори и аз знам, че ако има гласуване в готварския и ще има вендета, коя с тиган, коя с точилка, коя с тесто и т.н.

п.п. Държа да отбележа. че пиша в Клюкарника и не умея да готвя  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 713
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.
Всъщност....who cares....

Хехе, не съм защитничка или секретарка на Блонди, но е права, и честно казано твоя коментар буди недоумение. Wink

За мен например има поне 5-6 страхотни кулинарки, по чиито рецепти въздишам и точа лиги, но нито една не е в анкетата.  Simple Smile
От изброените, който и да стане, няма значение. Всички са страхотни.   bouquet

# 81
  • Мнения: 11 747
Както в момента съм на вълна 'Кръстникът', това за вендетата ми хареса, а имам точилка под ръка, на аватара и извън аватара!  Grinning   А, това че Готварския се ползва и отвъд bg-mamma - охооо, как ми се изЯсни наскоро....  ooooh! Simple Smile

Лео, то и аз отсъствам от Готварския, завинаги трябва да го зарежа най- накрая и това е то  Tired

# 82
  • Мнения: 5 370
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?
Аре поне тази номинация да не ос....ме , казвам аз.

Пък ако толкова претендирате, че САМО и единствено ВИЕ знаете кой е най-най-по-дъ бест-тогава си вземе коронките и медалчетата и се самовъзнаграждавайте помежду си, наистина , в Готварския. Laughing
А за да покажа, че съм твърде в час с темите там, мога да кажа и защо Пина иска да раздава правосъдие.И не е само тя, де.Но там казусът е твърде спорен.....като изключим момента, че някои не са се постарали дори да префасонира лееееко снимчиците.

# 83
  • Мнения: 7 420
Така е. Но както стана преди години дебат - редно е това гласуване да е в Готварския  Simple Smile

И тук, и там  Grinning
      Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 7 420
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?

    Честно казано,ако не бяха моите приятелки от форума,нямаше и да разбера за този конкурс.... Laughing
     Изключително рядко влизам в Клюкарника.....  Crazy

# 85
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Всички са...ох, гласувах, де.

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?
Аре поне тази номинация да не ос....ме , казвам аз.

Пък ако толкова претендирате, че САМО и единствено ВИЕ знаете кой е най-най-по-дъ бест-тогава си вземе коронките и медалчетата и се самовъзнаграждавайте помежду си, наистина , в Готварския. Laughing
А за да покажа, че съм твърде в час с темите там, мога да кажа и защо Пина иска да раздава правосъдие.И не е само тя, де.Но там казусът е твърде спорен.....като изключим момента, че някои не са се постарали дори да префасонира лееееко снимчиците.

А защо пък не!  Flutter
Искате ли да пусна тема в Готварския?

# 87
  • Мнения: 5 370
Ма пускай бе, Ерика, все ми е тая.
Като че ли някой ше тръгне да изземе виртуалното Tired Tired признание другиму, гооолеми драми.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 529

 Гласувах,но имам един фаворит който липсва- TheNMaster.

# 89
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ма пускай бе, Ерика, все ми е тая.
Като че ли някой ше тръгне да изземе виртуалното Tired Tired признание другиму, гооолеми драми.

Чакай де, не ми се карай  Wink И на мен ми е все тая, но е факт, че там има момичета, които пишат само и единствено там. Просто ако има желание- не виждам какъв е проблемът да се пусне тема и в Готварския. Нека всички са доволни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт