"Августинчето ни вече е голямо,елхата то ще украсява с мама!"

  • 27 366
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
Честит Рожден Ден, Пухче!!! Много здрава, много щастлива и търпелива  Wink
Феб, честит ти племеник! Да е много послушен и здравичък за радост на всички, които толкова много го обичкат!!!   bouquet  Hug

# 706
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
Момичета има ли от вас такива , които се самоосигуряващи се? Получихте ли майчинството за декември?

# 707
  • Мнения: 276
Добър ден и от мен.Честито на празнуващите.И аз да почерпя че майка ми става на 43 днес.

# 708
  • Мнения: 187
Момичета има ли от вас такива , които се самоосигуряващи се? Получихте ли майчинството за декември?
аз Ани, още не съм получила  декемврийското, по принцип ми го превеждат края на месеца, така че засега не се притеснявам
п.п  с нетърпение ви чакам в Русе, дано този път младежите са будни Laughing

# 709
  • Мнения: 702
И моето майчинство го няма още,миналият месец го преведоха на 22,надявам се до сряда да го получа.

# 710
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
Леле, Теди, ама ти много млада си я направила тази жена баба бе. Да ти е жива и здрава и много да ви помага! За сведение само - моят мъж е на 43  Mr. Green Mr. Green

# 711
  • Мнения: 3
Теди честит празник и на твоята майка! Да ти е жива и здрава и да помага   bouquet
Ани  hahaha разсмя ме искренно миличка. Не се тревожи, на нас такова нещо няма да ни се случи. Нашите младежи, докато се заженят ние с тебе ще сме с наколенки и космодиск  hahaha Joy smile3537 newsm27 devil

# 712
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен!!!
ФЕБ, Честита Ви Рожба! Да Ви Е Жив И Здрав! Много Да Радва Мама И Тати И Цялото Ви Семейство!!!
ПУХИ, Честит Рожден Ден! Да Си Жива И Здрава! Много,Много Обичана Жена!!!
Теди,Честито Ти Рожденичка! Настина Млада Да Ви Е Жива И Здрава!мойта е на 45 Simple Smile
Ани, ти имаш зрял мъж врял и кипял, 10 годишна принцеса и принц на 1год и 6месеца. Много добре изглежда по снимките,въобще не ми личат годините.
Алекс току що заспа и имам почивка  Hug
От няколко вечери не сме спали и вчера беше капака. Последствията от моето не спане беше,че ме болеше главата и накрая повърнах,а Алекс цял ден беше крив и мрънкаше ли мрънкаше.
Аз съм много доволна от поредицата ПЪРВИ СТЪПКИ имаме почти всичките,но най-много обича тази на колите. Вече знае почти всички превозни средства.Скъсал е до сега само 2 книжки и то с меки листове,а едната е била на баща му от 2ри клас Simple Smile  Днес пак ме изненада приятно когато се събужда му казва ДОБРО  УТРО,но днес различното беше,че и той ми каза "БООУТО" много ме зарадва  Hug Hug Hug За тези,който се чудят как се справям.... понякога изнемогвам за щастие Алекс се заиграва около мен или е в краката ми и ме улеснява има моменти в който спирам работата по 10 пъти когато хукне към другите стай,но като цяло е супер. Единствено с моп не мога да забърша,че 2пъти се подхлъзна жестоко и вече ме е страх.
Весел празник на всички празнуващи,а останалите,който не празнуваме да си направим по приятен деня!!!

# 713
  • София
  • Мнения: 1 139
ПУХИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!БЪДИ ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!!!



ФЕБ, ЧЕСТИТ ТИ ПЛЕМЕННИК!ДА РАСТЕ ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!!!  bouquet

ТЕДИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙКА ТИ!ДА Е ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И МНОГО ДА ТИ ПОМАГА!!!  bouquet

# 714
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
Ани  hahaha разсмя ме искренно миличка. Не се тревожи, на нас такова нещо няма да ни се случи. Нашите младежи, докато се заженят ние с тебе ще сме с наколенки и космодиск  hahaha Joy smile3537 newsm27 devil

Ми Дони , на бала на Калоян, баща му и бастун може да се подпира. Леле, само да не ме чуе  Joy Joy Аз нали младея Blush Blush  още, ще го придържам  Joy Joy Joy Днес голяма лиготия ме гони!

# 715
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
Ще пусне ли някой новата тема или да я приготвям!

# 716
  • София
  • Мнения: 1 338
Феб, честит племенник!
Да е жив и здрав, много палав и с щастливо детство!


И аз чакам с нетърпение зълва ми да роди и да си имаме бебче Grinning

Пухи, Честит Рожден Ден!

Пожелавам ти здраве, щастие, истинска любов
и верни приятели около теб!
Весел Празник!


Теди, Честит Рожден Ден и на майка ти!
Да ти е жива и здрава още дълги години!


Моята майка в неделя стана на 37г., а баща ми е на 46г. Grinning

Мартин и той по цял ден прави бели ooooh! сменя каналите на телевизора, рестартира по 10000 пъти компютъра, разхвърля щипките, все пипа неща, които не са за него Whistling
Иначе обича кножки, даже си разглежда и си чете сам hahaha 2ят горен зъб почти е пробил и само ми лапа пръстите, за да си чеше венеца Laughing

Аз си получих майчинството за декември на 19ти Peace

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 15:24 от IntRiGa_GirL

# 717
  • Варна
  • Мнения: 27
Феб честит племенник! Да расте здрав и много обичан!


Пухи Честит Рожден ден. Да си жива, здрава и винаги обичана!

Теди да е жива и здрава майка ти и много да ти помага

# 718
  • Русе
  • Мнения: 660
Момичета има ли от вас такива , които се самоосигуряващи се? Получихте ли майчинството за декември?

Ани аз получавам майчинство като самоосигуряваща се. След гигантско закъснение ми преведоха първото "малко" майчинство в края на ноември. Обаче вместо за 3 месеца и половина, получих за 2 месеца и половина. В края на декември са ми превели още един месец. Така че очаквам още един месец от тях.

# 719
  • Мнения: 64
Здравейте момичета Simple Smile)))))))

Благодаря ви за прекрасните пожелания. Нека само хубави новини се четат и публикуват тук при нас. Да има здрави и щастливи дечица. Дечко е много добре, днес дори го качиха при мама в стаята да си се гледат вече. Успях да го преоблека...Девойки не вярвах, но се забравя бързо какво е да обгрижваш тооолкова малко човече. Лелеее кога и Монч е бил такъв, чак не ми се вярва. Но ми се искаше да го гуша и да не го пусна от себе си. Толкова беше хубаво, че трябваше да се усетя, че не аз съм майката  Joy

Пухчеееее, честит ти рожден ден скъпа! Бъди все така позитивна и продължавай да ни заразяваш с ентусиазма и енергията си.  Hug Hug Hug

Теди, честит празник и във вашият дом. Нека бъде здрава тази млада баба и да се разва на още мнооого внучета.

Интригааа, ти ме разби...Та на вас няма да ви личи коя е мама на Марти и коя е на мама мамата  smile3501 Бравооо!!! Да ви е жива и здрава...

Ани, ти ме разсмяяяя много искренно...Харесвам лигавият ти период  Laughing Laughing Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт