Пентаксим+гъбична инфекция

  • 3 099
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 499
Писали сме и милион пъти , че (както аз сменям на средно 2 часа памперсите) прекаленото миене , дори и само с вода, също изнежва.

# 31
  • София
  • Мнения: 255
Писали сме и милион пъти , че (както аз сменям на средно 2 часа памперсите) прекаленото миене , дори и само с вода, също изнежва.
не знам какво изнежва, но от януари месец до момента само мия при смяна на пелените и нямам никакъв проблем...

# 32
  • Мнения: 3 499
Писали сме и милион пъти , че (както аз сменям на средно 2 часа памперсите) прекаленото миене , дори и само с вода, също изнежва.
не знам какво изнежва, но от януари месец до момента само мия при смяна на пелените и нямам никакъв проблем...
Че това не е постулат.  Rolling Eyes

# 33
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Резултата от моята МБ - чиста  Rolling Eyes Продължава сърбежа обаче...
Вчера пуснах и изследване на бебето, защото ака в тъмно зелено, маслено и доста гъстичко...надявам се утре да е готов! Дупето му е по-добре, не е толкова червено. Hug Утре пак ще дам рапорт ако получа резултатите му

# 34
  • София
  • Мнения: 2 132
Може да ака така от млякото ако е на ХА АМ, особено на НАН ХА.

# 35
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На кърма е

# 36
  • София
  • Мнения: 2 132
Педиатърът на дъщеря ми казва, че може да се изхожда от жълто до синьо стига да няма кръв и слуз и да не е черно. Каза го когато го попитах за същото. Каза, че всичко зависи от това кокло често се изхожда бебето. Ако се задържа повече в коремчето си променя цвета и консистенцията.

# 37
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И неговата МБ излезе чиста....сега остава да се чудя и мая какво беше това чудо на дупето му  Crazy
Ака 1-2 пъти на ден, като напоследък има нещо наподобяващо слуз...

# 38
  • Мнения: 718
Не смятам за правилно да се поставя ваксина на дете, което не е абсолютно здраво и без никакви оплаквания, не бих и мазала толкова малко бебе с кортикостероид, направо бих сменила лекарката.
Радвам се,че нещата при вас са се подобрили. Иначе слузта вероятно означава раздразнение на червата, нали е само на кърма бебето, възможно ли е да е нещо от твоете меню?

Общи условия

Активация на акаунт