СЕПТЕМВРИ `09 - тема 6

  • 14 477
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19
Да разбира се от джъмбо го взехме има и за по големи дечица, за татковците и разни други на ангелчета например...

# 46
  • Мнения: 5 026
Атракция, бях писала, но май не си го прочела, но моля те кажи как точно поръчахте от ония формички за пластелин?..за сладките,де...  bouquet
Извинявай, наистина не съм прочела. Една дружка от плевенската тема се нагърби с това, направи запитване до някой, ще я питам подробно и ще ти пратя на лични. Около 10 човека поръчахме, доставката беше 60 долара, но като си я делнахме,не се усети.

clara*, много ти е сладко джуджето  Peace И Свилен днес си получи този костюм от леля си, та му предстои фотосесийка  Wink
Горска, предала съм подаръка за Невенката, очаквай повикване  Peace

# 47
  • Мнения: 1
Ха нова темичка  newsm78 цял ден не съм влизала,а вие и 3 страници даже сте изписали.Клара много сте сладки.

Ние бях ме на гости на пра Баба и на Дария днес.... Laughing

# 48
  • Мнения: 14
Хайде и аз тук Mr. Green
Криската,Клара,страхотни са бебчетата в коледните костюмчета Grinning

Кери,количката ви е много хубава.И цвета е супер Peace

Лека вечер на всички Mr. Green

# 49
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
И аз днес изпратих колета и ми казаха,че до 10 дни трябва да пристигне. Peace
clara голям сладур е твоя сръдльо Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 56
Клара много е сладък малкия бузан Simple Smile
Кери много ви е хубава новата каляска  Mr. Green със здраве да си я ползвате Heart Eyes
Костюмчето го бях поръчала преди доста време от mothercare и не помня колко струваше  Thinking Купувам от там бодита за по 4 лева и покрай тях и някое не толкова евтино костюмче и накрая пак съм изхарчила маса пари  ooooh!

# 51
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Бях на предколедна обиколка по детските магазини с каката. Да ви кажа, не е работа, като станат на възрастта, в която почнат да имат желания Crazy

# 52
  • Мнения: 141
Atrakcia, ще чакам включване Simple Smile И подаръка за Свилката е подготвен Simple Smile

Преди малко приспахме Невенка и сега ще се отдадем на гледане на филми Simple Smile Ще се посмеем на една много щура комедийка Simple Smile
Харесвам и психопатски филми, но предпочитам да не ги гледам вечер, че после пак ще се натискам на бате, че ме хваща страх като си легна Simple Smile

# 53
  • Мнения: 277
Криската, голяма ти е сладуранка малката. И много готино тоалетче коледно  Peace Heart Eyes И аз взех днес едно боди от Джъмбо за бебето. Не съм й го слагала още, че сега го изпрах и не е изсъхнало  Crazy ама нямам търпение де. И аз ще сложа снимка утре Wink
Клара, харесвам и вашия тоалет - той е по-мъжки, по като за дядо (разбирай бебе) Коледа Wink Бузанчо малък  Heart Eyes
Айде лека, че Ина и тя награби нейния компир и сега няма да легне до сутринта! И пак се ядосах...  #Cussing out

# 54
  • Варна
  • Мнения: 153
Атракция, мерси   bouquet, но ако доставката е 60$, се отказвам...мисля, че ще си потърся нещо тук по магазините по евтинко:)

Ми ние във Варна, като си нямаме Джъмбо, откъде ще се снабдим с костюмчета на Коледна тематика? Crossing Arms
Някоя варненска мама да е виждала такива при нас?

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз да се запиша, че да ви следя Wink

анита, понеже ми пита, обеците на Рая са й подарък и по чиста случайност са същите като на кака й, затова показвам нагледно как стоят на Алекс. Много са нежни...
http://media.snimka.bg/5004/016263295-big.jpg
На Рая мисля да й ги пробия на Благовец - по старо поверие тогава е най-добре да се пробият, а и тя тъкмо ще е на 7 мес. на колкото беше и кака й. Един месец се носят медицинските обеци. Не съм имала проблем, почти не плака като й ги пробивахме и после въобще не ги е пипала.

Много са хубави бебетата ви с тези коледни премени Heart Eyes


# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Понеже мира нямах докато намеря откъде да се сдобия с колени костюмчета за децата и ето, че открих онлайн магазин с голямо разнообразие на коледни дрешки  Party

http://www.magazinbebe.com/bebeshori-razprodajba3.htm

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 00:28 от valkata78

# 57
  • София
  • Мнения: 1 504
Оппаа..изпратихме гостите/един приятел именяк и още няколко други Wink/ Понеже ние утре няма да присъстваме на купона..реши да ни почепри в къщи Sunglasses
Та по тоя повод честит имен ден нааааа Никола на лучката, Никола на Соник върти ми се още някой...Ния на Сима макс/май и те празнуват на НИкулден/ да са ви живи и здрави децата и много да ги слушате Laughing Честито и на всички, които имат повод да празнуват на този ден...
Много готини снимки на бебоците с  коледни костюмчета Grinning
valkata78  кога продупчи на Алекс ушичките и ...и аз исках, ама Кати като беше бебе ми казаха, че до 3 годинки се променяла ушната мидичка и ако се продупчат ушите после можело дупките да не са на място...и аз взех, че не ги продупчих. Мамите дето са дупчили ушичките на децата си като бебета виждат ли въобще такова нещо...... Сега я водих в един салон за татуировки, там продупчват и тя като ревна  и нищо не направихме...та явно като порасне съвсем, сама ще ходи да си ги дупчи... Grinning
Няма да ви сервирам кафето, че до сутринта ще изстине Sunglasses

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Добро утро и от мен! Бобо ме извика, че е гладен и какво да го правя-нали ми е любимото момченце станах да му дам топло млечице и гушка!  Heart Eyes

Сега черпя с по едно еспресо:


На всички именници: Честит Имен Ден!!! Много здрави и най-щастливи на света!   bouquet

За обеците- на Краска й ги пробихме точно на годинката. Нищо не усети и изобщо не плака. Традицията в БГ е да се пробиват на Благовец (25 март). Аз между впрочем бях организирала една приятелка (лекар дерматолог) да й ги пробие, но за мой късмет пистолета й засече и нещо се повредс, та не се получи работата.  Confused
Първоначално й купувах детски златни обеци с животни, но от винтчетата й се разраняваха ушите. Сега от 1 година сме с такива подобни на Алекс на Валката и проблеми няма!  Peace

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 08:14 от LaDiDa

# 59
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен! LaDiDa ,много шик това кафенце  в тия чашки-страшни! Peace
 Честит Имен Ден на всички именници!Да сте здрави,щастливи и много обичани!!!!!
Бебоците в тия коледни костюмчета са страхотни!
Кери ,количката е върхът!Със здраве да си я  ползваш!
 

Общи условия

Активация на акаунт