СЕПТЕМВРИ `09 - тема 6

  • 14 481
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 701
Той не ходи на градина. Гледам си ги сама двете маймунки... Simple Smile
Сигурна съм, че му харесва. От снощи знае, че ще спи при баба си и само за това говори. Знам че майка ми не се отделя от него, зна че е щастлив там. Проблема си е само при мен.  Tired

# 706
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз като пратих Миша за първи път при баба си това лято мислех, че няма да го преживея. Ама и на мен ми беше кеф и на нея Mr. Green
Да си похваля каката - вече трета вечер си прави омлет с моя помощ, пържим го и го изяжда. Иначе е мисия невъзможна да я накарам да вечеря Grinning Обаче бате каза, което си е така, че ще ме издебне докато не гледам и ще запали къщата Crazy

# 707
  • Мнения: 277
криската, малката е уникална! щом и ина се захласна...  Heart Eyes
абе кой не знае, че при баба и дядо е най-добре  Crazy Peace Hug

# 708
  • Мнения: 68
Аз като пратих Миша за първи път при баба си това лято мислех, че няма да го преживея. Ама и на мен ми беше кеф и на нея Mr. Green
Да си похваля каката - вече трета вечер си прави омлет с моя помощ, пържим го и го изяжда. Иначе е мисия невъзможна да я накарам да вечеря Grinning Обаче бате каза, което си е така, че ще ме издебне докато не гледам и ще запали къщата Crazy

Няма бе споко.. на моя мъж сестра му като малка викала на техните "ако още веднъж ме оставите сама ше подпаля къщата и е била абсолютно сериозна( на 5 годинки)

# 709
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз като пратих Миша за първи път при баба си това лято мислех, че няма да го преживея. Ама и на мен ми беше кеф и на нея Mr. Green
Да си похваля каката - вече трета вечер си прави омлет с моя помощ, пържим го и го изяжда. Иначе е мисия невъзможна да я накарам да вечеря Grinning Обаче бате каза, което си е така, че ще ме издебне докато не гледам и ще запали къщата Crazy

Няма бе споко.. на моя мъж сестра му като малка викала на техните "ако още веднъж ме оставите сама ше подпаля къщата и е била абсолютно сериозна( на 5 годинки)
Joy Joy

# 710
  • Мнения: 221
*clara* ако идвате в зарата обадете се да се видим ние сме си се тука естествено и ако има други мами от зарата и те да пишат

# 711
  • Мнения: 14
renibmw1984 ,добре дошла!
wish   Hug

# 712
  • Мнения: 1 046
Wishче няма спасение, мъката си е мъка Cry , но да те успокоя, че голямо значение има възрастта, до миналата година докато беше на около 2,5-3 години се спуквах от притеснение, излизаме с приятели, а на мен мозъка ми при детето и баба му, а тя е детска медицинска сестра и ....дет се вика няма начин да не се оправи във всякакви ситуации. Ама в какви ли не филми влизах, даже приятелките и така ми викаха Надя-филма, ама сценарии достойни за Оскари  ooooh!.
Но като стана на 3-3,5 години ела да видиш какво става всяка седмица е в командировка  newsm49, а сега особено както и 2 месеца ги гледах с бебето и се молех някой да го вземе. Но това не пречи да звъня поне по 3 пъти да чуя как са нещата, но не говоря с него, че ще ми стане криво. Само питам как е, всичко наред ли е и толкова. Ама не го давам всеки път, ей сега ми се обаждат нашите да дойдат, ама  Naughty не го дадох, с хрема е и т.н. да си го гледам аз, да си следя положението как се развива.

renibmw1984  Hug Добре дошла   bouquet

# 713
  • Мнения: 76
Здравейте , момичета!
Да ви се оплача какво ми се случи тази вечер и на някоя от вас ако се е случвало, моля да пише, че аз си изкарах акъла просто! Малката по принцип иска да си я къпя към 6-6 и 30. Не може по-късно, пробвала съм я и се почва рев. Всичко беше наред до момента , в който започнахме да се храним. Привършваше с храненето и като се почна един рев , ама до засиняване. Поуспокои се малко и взе да заспива и пак като отвори очите и като ревна - 1 час рева засинена и едва даже вземаше въздух от рев. Още малко ми трябваше и щях да тръгна към Бърза помощ. С голям зор заспа и аз сега съм седнала на компа, с разтреперени ръце и направо не знам къде се намирам. Не знам какво беше това чудо! Случвало ли се е и на вас? Просто душичката ми излезе!

и renibmw1984 ,добре дошла!

# 714
  • Мнения: 277
Абе не може да не е публикуван нов отговор, докато пиша в темата  Crazy още с отварянето и хоп - нов отговор  Laughing
Рени, аз съм учила в езиковата в стара Загора - френски, випуск 1994. Най-добрата ми пприятелка живее там, другата е от Казанлък, но живее във Франция. '
Дундито, забелязвам те, че си мноооого позитивна нещо, в настроение си Wink  newsm78  Hug
Фифонка, на нас ни се случи онзи ден като бяхме на лекар. Чак от другия край на коридора идва една сестра или докторка да пита кво го правим тва дете та половин час се къса от рев. Ами рева си и се засиня чак (а на мен сърцето ми се късаше, че и ваксина имаше, Пентаксим) и изведнъж си спря... Не знам. Но щом се е успокоила, значи всичко е наред. Има и такива моменти, но дано са по-малко.

# 715
  • Мнения: 141
ох, най- накрая да си седна на дупето и да драсна някой ред..
Леле.. днес има свръхактивност в нашата тема Simple Smile Едвам успях да ви изчета, но повече го карах между редовете.


renibvm, добре дошла при нас Simple Smile Със сигурност ще ти допадне нашата компания Wink

бебешоци, аз се изнервих докато четох за твоята свеки, а пък за теб- незнам.

Кери, това изказване на бабата направо ме втрещи. Не очаквах, че има хора с толкова остарели разбирания.. А пък откъде накъде тя ще държи сметка за подарък, който ви правят твоите родители... ooooh!
Ти може да й кажеш, че като имат големи възможности, да вземат да ви направят по- голям подарък та да се отсрамят. Simple Smile

Що се отнася до моята свекърва- аз за нея само хубаво мога да кажа. Не винаги всичко е по мед и масло, но като цяло е разбрана жена и не ми се меси. Веднъж се изказа по отношение на захранване и памперси,  но аз я отрязох деликатно, че ще постъпвам както сметна, че е най- добре за детето, та повече не е обелила и дума по тези въпроси Simple Smile

А иначе днес имахме мнооооого "натоварен" ден. Невена пак спа до 10ч и след това хапване и навън. После една приятелка ни дойде на гости със синчето, та си полафихме хубаво. Сега пък чакаме гости...  Понеже нямам храна в излишък, та съм пратила бате да сготви нещо от Била-та. Та сега го чакам с пълните торби Simple Smile

След снощните купонджийски изпълнения, днес се чувствам като парцал... Спи ми се, та ми се вика даже, ама ще издържа стоически. А пък утре ще пореанимирам повечко, щото бате си е вкъщи и ще се занимава с Невена Simple Smile  newsm44

# 716
  • Мнения: 1 046
Фифонка да вчера нещо закъсня цицата не според неговия кеф и от рев посиня чак, но беше за около 3-4 минути.
Наблюдавай бебето и ако нещо те притесни звъниш където трябва да питаш.

# 717
  • Мнения: 277
Аз май успях да отключа видеото  newsm78
http://mammatzveta.multiply.com/video/item/1

# 718
  • Мнения: 68
Дундито, забелязвам те, че си мноооого позитивна нещо, в настроение си Wink  newsm78  Hug

Дааааа, така си е ... днес много хубави работи ми се случиха - малката стана на 3 мес, получихме си подаръка от Клара, таткото ни идва на свиждане тая вечер, какво повече да искам и как да не съм щастлива  newsm44


аааа и едни приятели разбрах че ще се женят... е май е досттъчно  Hug

# 719
  • Мнения: 221
Ами идваите към зарата хем 6те се видите с твоята приятелка! МаммаТ

Общи условия

Активация на акаунт