тайната любов

  • 24 087
  • 459
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 947
Когато жената се превърне в просто домакиня, ходи вкъщи с протърканите анцузи, не проявява вече нежност и желание за секс, пере чорапите му и иска благодарност за това - ето ти причина  Wink
aууу то това голяма причина бе жена,как пък останалите мъже тая причина не са я видяли.Ако всички мъже си зарязваха или огорчаваха жените защото са се превърнали в домакини,щяхме да сме за еднократна употреба.Факт обаче е че жената е тази която предизвиква такова поведение у мъжа и точно такива мислещи като теб,карат мъжете да мислят жените за носни кърпички за еднократна употреба."И таз стана домакиня,айдееееееее на боклука".Ти като облечеш анцуга вкъщи и му изпереш чорапите какво?За пренабрегване ли си?Това е оправдание,не е повод за изневяра.Разбирам че искаш да намериш извинение за изневеряващия мъж,но това са само оправдания,мотивите са крайно простички у мъжете.Мъжете или поне повечето не мислят задълбочено,нито в перспектива,както мисли една жена.Мотивите са им доста по животински отколкото нашите.На един мъж не му пречи нито анцуга,нито изпраните чорапи,дори в някой случай и космите по краката.Поне според мен един мъж ако иска да изневери би го направил или от скука за да избяга от домашните си задължения,з-то чувства че няма свобода и това е начин да я покаже,или з-то просто не обича жена си.Във втория случай обаче ако се окаже че не обича и любовницата си и не напуска и жена си,значи че обича само себе си Simple SmileА в първия е ясно,хем му е добре да е изпран хем и нае.ан Simple Smile
Четеш избирателно - пропускаш две много важни неща - не дава нежност и не иска секс, а само признание колко много е направила за него...Тия две неща са причината, но затова не е добре да се вадят думи от контекста.

# 451
  • София
  • Мнения: 93
ах не чета избирателно,просто не ми се изписва всичко.Няма лошо в това един мъж да благодари на жена си затова че е направила нещо за него.Няма лошо в това че човек винаги може да изпадне в депресия или в кръговрата на живота и да навлече стари домашни дрехи както няма и лошо понякога да не ти се прави секс и не всички мъже смятат това за ПРИЧИНА за изневяра.Разговорът понякога решава доста проблеми,а не хукването подир други жени,които все някога и те стават домакини колкото и засукани красавици да са.Ако ми кажеш мъж който не иска да е изпран и изгладен и иска сам да го прави, аз ще отида да се омъжа за него Simple Smile Всъщност има и такива мъже които помагат в домакинството,за което евала им правя и ми се ще един такъв да дойде тука да каже изневерява ли му съпругата,когато се е заровил в домакинството и е забравил да я прегърне и целуне за добро утро,или се е прибрал изморен от работа и е пропуснал вечерния секс.

# 452
  • Мнения: 7 947
За изпадането в депресия - има мнооого лошо  Wink
Това, което описваш ти "понякога" е различно от това, което аз се опитвам да обясня.
Едно е понякога са намъкнеш раздърпан анцунг, когато чистиш тоалетната, друго е ежедневно да си размъкната, сумтяща, все недоволна и постоянно повтаряща "Оф, ти да мълчиш, че аз върша всичко и трябва да си ми благодарен, че имаш манджа, друго не искай...". Защото мъжа има нужда освен от изпрани дрехи и топла храна - и от внимание, нежност, както и жената, разбира се. Целувката сутрин и вечер е задължителна, както и редовния секс, както и разговорите, споделянето, дори разтухата и излизането понякога вечер. Това са нещата, които дават спокойствието и сигурността на връзката. Които ни карат да сме усмихнати, защото знаем, че вкъщи ни чака има една сродна душа. А не съквартирант.

# 453
  • София
  • Мнения: 93
а това не се ли отнася и за мъжа?Не е ли задължение и на мъжа да не пропуска тия неща?Според мене до там се стига,защото мъжа спира да мисли за жена си като за жена,а за домакиня и че му е в кърпа вързана и започва да пропуска доста съществени нужди на жената до него.Това се случва в страшно много семейства и разговорите са доста от полза,но както знаем мъжете не искат да говорят много щото не им отърва.

# 454
  • Мнения: 7 947
На първата част - съм отговорила в поста си вече  Wink
За втората - ето това е плоско обяснение защо мъжа изневерява.

# 455
  • Мнения: 2 175
Клишета, клишета.. Sunglasses

# 456
  • София
  • Мнения: 93
viliko ще ти дам пример от сегашната ми връзка.Има неща за които се караме с мъжа ми,понякога сериозни,понякога не,но в един момент се превръщат в голям проблем и ако не говориме за това как да се реши просто сме си за раздяла.Има неща които аз не понасям и с времето като ми се набиват в очите и започвам да натяквам,сигурно е несъзнателно,но сега го осъзнавам.На мъжа ми това му пречи,но не е тръгнал да ми изневерява,напротив той казва че ако не можеме да се разбереме е по добре да се разделиме.От време на време като се сърдиме не си обръщаме внимание,на мене това ми пречи и си мисля че всички имат такива моменти.И аз изпадам в депресия от време на време щото някои неща не са станали както съм ги искала и обвинявам мъжа ми затова,но просто не сме тръгнали да си търсиме решение или отдушник на проблемите при други.Сядаме говориме и това е,нито на мене ми харесва все да обсъждам нито на него,обаче за благото на двамата сядаме и говориме.Понякога писва,понякога помага.Ако има чувства всеки може да направи компромис и проблемите в семейството да се решат.Не е задължително онова което ти липсва да го търсиш навън,като можеш да го намериш вкъщи след един разговор.И да ти кажа че след толкова различия и караници,се обичаме и все още никой не е дръзнал да мисли за чуждо,просто защото искаме да сме заедно.Това искам да кажа че ако съпрузите искат да са заедно има решение винаги,но когато мъжът не иска,си търси кви ли не причини и отдушници,вместо да даде зелена светлина на неговия и на живота на съпругата си.

# 457
  • Мнения: 4 630
ето отговора - обичате се
за мъжката част незнам то при тях мисленето е различно, но при жените мисля че ако  пърхат пеперуди в корема когато е с мъжът си едва ли ще му изневери

# 458
  • Мнения: 7 947
Каше - стига говори как само мъжете изневеряват, щото и жените го правят.
Пък и никой не казва, че е задължително като има празнина да я търсиш навън, просто често така става.

Пък и ти от де си толкова сигурна, че твоя не ти изневерява  Mr. Green

# 459
  • София
  • Мнения: 93
аз не отричам,питам защо става така.Търся отговор защо празнината най често се запълва навън.Проблема е вътре в семейството.Там е дилемата Simple Smile А това че и жени го правят е ясно,аз говоря общо,но понеже тука сме повече жени и няма мъж за да отговори как би се чувствал и какво би направил...

Общи условия

Активация на акаунт