тайната любов

  • 24 075
  • 459
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

за МОЕ СЪЖАЛЕНИЕ - АЗ СЪМ ОТ ДРУГАТА СТРАНА. ТАЗИ НА ЛЮБОВНИЦАТА.

Пиша тук в събота вечер, защото съм абсолютно сама в къщи. Нямам на кога да се обадя , нямам кого да поканя, нямам с кога да излезна. Нямам и с кой да споделя за цялата болка, която изпитвам.

От повече от две ( да 2 ) години излизам с женен мъж. Влюбена съм в него от мига, в който го видях. И днес корема ми се свива когато е до мен, когато ме докосне забравям цялата мъка и болка и безнадежност, който усещам през цялото време когато не е до мен.Той казва, че когато ме погали веднага иска да правим любов независимо дали има проблеми, дали е здрав, дали е в лошо настроение..и аз му вярвам, защото го прави вече толкова време. Всеки път усещането е като за пръв и за последен път...Винаги имаме какво да си кажем, винаги имаме начин да се усмихнем един на друг. Винаги се целуваме когато сме навън, държим си ръцете когато си говорим...Помагаме си колкото можем...

Той е мъж със собствен сериозен бизнес. Познава цяла София, развива се постоянно...всеки ден става рано и работи до късно...не е надут, не е превзет, а е много земен, много истински. Точно заради това го харесвам толкова много.

Никога, по никакъв повод не съм искала и приемала пари от него.
Никога не съм питала за жена му. Никога не съм искала да знам защо го прави - до сега.
Сигурна съм, че жена му е добра. Сигурна съм че я обича тъй като е с нея от 20 години и имат две деца, но от мига в който го видях знам в сърцето си,че искам деца от него. Седя и плача над клавиатурата и мисля за всяка негова дума...боли ме и искам да е различно...

Знам, че си губя времето. Самотна съм всяка вечер. Чувствам се безкрайно тъжна, плача всеки ден
и не искам да го изгубя. Нямам сили да си тръгна...

Какво да му кажа? Какво да направя?
Искам да бъде с мен.



# 1
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Не разбирам тъгата ти.
Ти го обичаш - и той те обича.
Много работи - имаш повече време за себе си.
Женен е за друга - но намира време за теб.
И какъв е проблемът да имате деца? Щом толкова много искаш, сподели с него, може да е съгласен.
В една книга, не си спомням вече коя, четох, че животът е като ябълка, изгнила от едната страна. Вместо да че вторачваме в изгнилата й страна, просто нека изядем хубавата част.

# 2
  • Мнения: 0
Намира време за мен въпреки работата си.Прекарваме по 3-4 часа заедно няколко пъти в седмицата...но никога, никога не остава да спи с мен цяла нощ...Не мисля, че ще иска деца, вече има две...По скоро мисли че сме се раминали във времето...Никога не ми е казвал , че ме обича, но знам че не иска да си отида...Просто не знам дали ме обича или просто секса е хубав? Той е прекрасен мъж и може да има много жени...умен, интересен,хубав, богат...все пак вече толкова време е с мен...и ме целува като за първи път...всеки път...

# 3
  • Мнения: 0
проблема е че нямам никой. нямам приятели, не излизам...работата тръгна на лошо...нямам с кой дори да съм на нова година....

# 4
  • Мнения: 0
а той ще е със семейството си...

# 5
  • Мнения: 2 448
проблема е че нямам никой. нямам приятели, не излизам...работата тръгна на лошо...нямам с кой дори да съм на нова година....

Това е лошо и няма връзка с това, че любовта ти е тайна. Защото и явна да беше, само щеше да си като вкопчена пиявица в любимия и да искаш той да ти е всичко за всичко. Това в един момент дотяга. Така, че използвай свободата си и прави други приятни неща, не само да се вкопчваш в това, че си срещнала късно този мъж.
А по въпроса за детето, наистина попитай го, щом е с възможности, ако те обича може и да се съгласи въпреки, че има деца.
Ако не, поне ще си наясно и ще можеш да си подредиш приоритетите, дали си съгласна да се откажеш от възможността за свои деца заради любовта ти с този мъж.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 240
По принцип подобни теми никога не будят в мен съжаление, но за теб някакси ми стана мъчно  Hug
Според мен той никога няма да си напусне семейството заради теб. Няма смисъл да си пропиляваш времето с такава безперспективна връзка- напусни го, ще боли в началото, но ще го преодолееш. Пожелавам ти да си намериш човек, в чиито живот ТИ да играеш главната роля  Hug

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Намери си приятели, започни да излизаш. И намери сили да го зарежеш, преди той да го е направил- видно е, че ти го обичаш, а той е с теб заради секса. Най-големите манипулатори са женените мъже на средна възраст- бягай от такива.

# 8
  • Мнения: 2 133
Щом след две години нищо не е предприел- бъди сигурна, че няма да изостави семейството си!
Била съм и аз любовница година.Приятелите ми взеха да ме отбягват, защото все с него се съобразявах за излизанията, а те оставаха на заден план.Един път ги засякох на крайбржната алея с жена си и децата.Тогава нещо се преобърна в мен.Не му отговарях на обажданията.Чакаше ме да затворя магазина и да говорим.Беше ми тежко, но се преодолява!

# 9
  • Мнения: 0
не искам всичко да зависи от него...не искам той да ми е за всичко...дори понякога аз му помагам за работата..останах без приятели, защото живеех дълго време с друг....имахме обща компания, аз изоставих предишните си контакти....сегашната ми работа е добре платена, но нямам много контакти....

да си тръгна сега не искам. когато се расърдя и си тръгна , той ме връща с нещо толкова истинско...толкова мило...

бях много силна до днес...не съм се оплаквала, не казах нищо, не се разплаках....но сега не мога да спра да плача...

# 10
  • Мнения: 197
Тази тема има ли връзка с тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394646.msg11125838#msg11125838
Защото на мен нещо не ми се връзва  newsm78 Все едно е писано от двама различни човека

# 11
  • София
  • Мнения: 622
По това, което прочетох - 1) ти го обичаш, той не го е казвал, не сте коментирали и семейството му, не сте правили планове и т.н.
2) Ти искаш да си с него, той е с теб 3 пъти седмично по 3-4 часа.
Ти си нещастна, когато не си с него, той изглежда не е. Остави празниците, от 168 ч. само 10-тина си щастлива  newsm78
Мисля, че точно, защото не питаш и не обсъждаш и не искаш нищо, точно затова е с теб вече две години.
Това, което искаш от този мъж няма да получиш и колкото по-бързо разбереш, че този човек те прави нещастна през огромната част от времето, толкова по-добре за теб.
Направила си този човек своята вселена  Tired Нямаш приятели, среда и т.н. и скоро тотално ще забравиш коя си, ще се обезличиш и тогава вече наистина ще ти е трудно да вземеш правилно решение.
Видях, че са те посъветвали да говориш с него за дете  Shocked Ум нямат тези хора - (извинявам се   bouquet ) - сигурно след появата на детето ще има и четвърти път на седмица за по 3-4 часа. А празниците?!!? - и тях ли ще делите?

# 12
  • Мнения: 1 844
Обикновено не съчувствам на любовниците..и тук няма да съчувствам,но не заради позицията ти на любовница Mr. Green,а защото нямаш кой знае колко голям проблем и за да си щастлива зависи от теб.
Намери си приятели,компания..тогава може би няма да си толкова вторачена във въпросния човек.Много е страшно млада жена да няма с кой да излезе,да няма с кой да празнува..какво ти има?!Я вместо да се самосъжаляваш и да плачеш над клавиатурата,разтърси се из тефтера и се обади на някоя позабравена приятелка,колежка..вижте се,излезте,забавлявайте се!
Колкото до "тайната ти любов" примири се,че такава ще си остане,още повече щом той е със съпругата си 20 г,винаги вечер се прибира при нея и не е казал лоша дума за семейството си.Щом го обичаш..давай,изживей си любовта!Но все пак знай,че няма да е завинаги,когато си наясно с положението и разбираш,че ще дойде края нещата се преживяват по-лесно.
Аз лично ти пожелавам скоро да се влюбиш в страхотен и необвързан мъж,с който да изживееш живота си спокойно и щастливо..и винаги да имаш до себе си силното рамо на мъжа,а не само хубав секс няколко пъти седмично.
Успех! Peace

# 13
  • Германия
  • Мнения: 240
И аз се изумих с какъв акъл я съветвате да роди дете от него  ooooh! В каква среда ще израстне това дете, като имате предвид в какво положение ще са родителите  Tired
Обаче май пак ни пързулкат нещо, като гледам темата, дето я изрови Желязна ръка...веднъж да съжаля любовница, пък то пързалка да излезе  Confused

# 14
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Не мисля, че cuore иска от него да изостави семейството си. Щом е щастлива с този мъж, нека си изживее щастието, иначе цял живот ще я гложди мисълта, че е изпуснала нещо голямо.
Освен това любовницата не винаги е губеща. Имам приятелка, която вече 20-ина години живее така, като любовница на един мъж и хич не изглежда нещастна. Да, няма деца, но има собствен бизнес и време да го развива. Има обичта на желания мъж, е, не го вижда постоянно, но те и женените не са все заедно.
И, cuore, като ти се плаче, поплачи си, нищо лошо няма. После се изкъпи, сложи си хубав парфюм, легни и послушай любимата си музика. Да имаш време само за себе си е лукс, възползвай се от това.

Общи условия

Активация на акаунт