тайната любов

  • 24 089
  • 459
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
нямам съпруг....другата тема, беше свързана с един въпрос който нямам сила да задам....на него
Значи правилно съм се ориентирала.
Докато не изхвърлиш това лицемерно л..но от живота си, той няма да се промени към по-добро. Събери сили и го разкарай. Мъж, който от години лъже жена си заслужава презрение, не любов! Голяма работа, че познавал цяла София (в това пък какво положително видя?!).

# 31
  • Мнения: 426
Проблема е че ми има нещо, млада съм, хубава съм, единственото което искам е да спя... ходя на работа като  призрак, мисля само как да си изкарам парите за да преживея, не се срещам с никой, няма с кой да отида на кино, на кафе..от много малка работя и никога не ми е било лесно...обикновенно свършвам работа към 9-10 часа вечерта..едвам се завлачвам до къщи...нямам сили да говоря, а напоследък няма и какво да кажа...предишния ми прятел беше по излизанията, покрай него намразих клубове, барове и т.н..
не пуша, не пия....не мога да намеря място за себе си
не искам да се женя, защото нямам кой да поканя....нямам кой д апоканя на рожден ден, няма с кой да излезна вечер, никой не ме и кани....вече...
  Ти май наистина не си добре. Какво толкова ти има та чак никой никъде не те кани, никой не пие кафе с теб? Казваш че си млада и хубава, сигурно в характера ти нещо е много зле за да си в това положение newsm78 Мене направо тръпки ме побиват като някой ми каже че няма приятели.

# 32
  • Мнения: 426
Р.S Сега погледнах и другата ти тема, извинявай ама на 40 не си много млада както казваш, за хубава не знам,не те познавам.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 524
Ето това е най-кофти. В най-тежкия момент приятелите ми бяха до мен, без  тях щях да съм призрак сега.
Момиче стягай се, почвай да излизаш, не е нужно да са приятели, може и с колеги, почвай да живееш, ти просто съществуваш.
За любовника познаващ цяла София   Sick две години и още да не се е решил за едната от вас... явно такъв си е.

Babe factor  той е на толкова тя е по-млада  newsm78 аа ние с мъжо сме си млади бре стига тези години..

# 34
  • Мнения: 426


Babe factor  той е на толкова тя е по-млада  newsm78 аа ние с мъжо сме си млади бре стига тези години..
Е сега пак погледнах- написала е че той е на малко повече от40 а тя е само 2 г по-млада от него. Тоест тя е  около или на 40,нали така излиза newsm78

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, жена му е на толкова. Авторката няма акъл като на 40-годишна.

# 36
  • София
  • Мнения: 622
Може чрез другата тема просто да види дали той я лъже като казва, че не прави секс с жена си  newsm78

# 37
  • Мнения: 487
Тази тема е истинска. Другата е от мен и е по-скоро за анкета. Тъй като с мъжа за който пиша спим заедно 2-3 пъти седмично...ми е любопитно колко секс може да прави един мъж с две жени в продължение на доста време...

 hahaha hahaha hahaha

Ми зависи от потентността на мъжът от годините и въобще от много фактори. Така май няма да разберем, освен ако не си паснем с твоят приятел и да го проверим как е в леглото. newsm78 newsm78 newsm78

п.п. екса ми например не може да тъче на два стана, просто не е достатъчно добър


# 38
  • Мнения: 1 912
 Научи се да бъдеш егоист. Намери си занимание, което да си е само твое, което да ти доставя удоволствие и да ти даде самочувствие (примерно езиков курс или някаква специализация)  Peace
 И не пускай теми,  предизвикващи лоши емоции у ССФ  Whistling Само теми за ужасни свекърви са ти разрешени.

# 39
  • Paris, France
  • Мнения: 14 398
Съжалявам, но тази връзка е безпереспективна и ти е излишна. в нея ти само даваш без да получаваш това, от което се нуждаеш. Пишеш, че има собствен бизнес, но не се облагодетелствуваш от него материално, не ти дава пари, а работиш за насъщния. Той е с тебе, защото му позволяваш. Жена му едва ли го базари за слива, сигурно и любовник си има. Започни да излизаш, да пътуваш, сама. Ще срещнеш друг много бързо. Запиши се в сайт за запознанства и излизай с мъже! Ей така, за забавление. Усещам, че си снего защото мислиш, че няма да намериш друг, права ли съм?

Сигурна съм, че ще се разкара много бързо ако престанеш да го пускаш у вас, обяснявайки му, че липсва взаимност и ти не ходиш у него. На първо време да наема апартамент в хотел! Започни да отказваш сращи поради заетост, да му искаш пари. Обясни му, че предвид ситуацията е редно да ти плаща. Възрастен е, утре ще хвърли топа и като гушне букета жена му гушва застрахователната полица и още. А ти?

Дете от него не е добра идея. Дете от женен татко-дъртатко, който даже не те издържа. Да не говорим за риска от наследствени дефекти поради възрастта му. Говори му непрекъснато за болести, старост, дефекти, проблеми, покажи му статистика, според която с увеличаване възрастта на мъжа се увеличава вероятността от изневяра на съпругата. Питай го млад ли е любовника на жена му и би ли те запознал с него Mr. Green. Една съквартирантка така преди години много бързо се отърва от една женена татка. И добре, че го разкара, защото същия ден той получи инфаркт в къщи и след няколко часа почина. А докато го облечем трите, щото линейката идва за три минути, си беше бая зор Laughing

Хайде, успех

# 40
  • Мнения: 25 884
Може чрез другата тема просто да види дали той я лъже като казва, че не прави секс с жена си  newsm78

Не, просто авторката се надява жена му да прочете, да започне да рови, да научи истината, да го изрита от живота си и нашата мома да го прибере благородно под крилото си.  Mr. Green
Жалко само, че в живота такива сценарии се случват рядко. В повечето случаи благоверният подвива опашка и се лепва примерен и тих до задника на жена си.
До следващата изневяра.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да не говорим за риска от наследствени дефекти поради възрастта му.
Това не е вярно.
Освен това той е на 40, не на 80.

Една съквартирантка така преди години много бързо се отърва от една женена татка. И добре, че го разкара, защото същия ден той получи инфаркт в къщи и след няколко часа почина. А докато го облечем трите, щото линейката идва за три минути, си беше бая зор Laughing
Не се разбира- тя му докарала инфаркта ли? Защо е бил гол, кои сте вие трите и какво сте правили в дома му? И сте го обличали докато той е берял душа?!

# 42
  • Paris, France
  • Мнения: 14 398
Да не говорим за риска от наследствени дефекти поради възрастта му.
Това не е вярно.
Освен това той е на 40, не на 80.
- абе така да му каже, психоатака. Срива самочувствието му като мъж и е полезно за психиката му. Няма мъж, който да обича да му говорят за болести, смърт и да го третират като импотентен дребнопишковец. Сега ми идва наум, че може да го пита децата му от него ли са или от съседа Laughing.

Цитат
Не се разбира- тя му докарала инфаркта ли? Защо е бил гол, кои сте вие трите и какво сте правили в дома му? И сте го обличали докато той е берял душа?!
- не, тя инфаркт не може да му докара, не е заразно. Бил е в лошо здраве. Май е наследствено и мъжете около 40 влизат в рисковате група. Те се караха, той явно изживяваше криза и се чувствуваше отхвърлен отвсякъде. Искаше тя да се прави, че го обича и се опитваше да я убеди в това.  Ние бяхме съквартирантки. 5 момичета деляхме една къща, като всяка си имаше стая, кухнята, двете бани и хола бяха общи. Той, естествено идваше при нея, беше и шеф, и понеже финансово не беше на висота, а и тя тъчеше на 3 стана тя реши да го разкара. Беше почнал да се държи като у дома си, защото според него и плащал наема,а според нея услугите и са недооценени и зле платени. Той се съблякъл и тя като влязла в стаята го видяла да пухти. Извика линейка и ни викна да го обличаме. Понеже е починал, в документите е записан адреса, от който са го пренесли и жена му разбрала, не зная как. Беше дошла да се кара после, щото явно и там не се е отчитал подобаващо.

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
тя инфаркт не може да му докара
Е, нямах предвид умишлено.
Абе не мога да разбера млади момичета, които се занимават с женени мъже (които в някои случаи са на възрастта на баща им), че и се вкопчват в тях. Tired

# 44
  • Мнения: 487
Цитат
тя инфаркт не може да му докара
Е, нямах предвид умишлено.
Абе не мога да разбера млади момичета, които се занимават с женени мъже (които в някои случаи са на възрастта на баща им), че и се вкопчват в тях. Tired

А ми възрастните мъже, за тях какво ще кажеш, те невинни благи агненца ли са?

п.п. имала съм връзка с много по голям от мене, разведен, без деца, аз бях на 20 той над 40, как да ти кажа, от него имам само хубави спомени, обаче никога не съм приемала връзката на сериозно, знаех, че в един момент просто ще свърши както и стана.

Общи условия

Активация на акаунт