тайната любов

  • 24 088
  • 459
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Нищо не разбрах. Постоянно ни набеждават, че гледаме на всичко като на пързалка, веднъж да не прегледам профил и хоп раздвоение на личността.  ooooh!

# 16
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Тази тема има ли връзка с тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394646.msg11125838#msg11125838
Защото на мен нещо не ми се връзва  newsm78 Все едно е писано от двама различни човека
Оппсссс, сега го видях  Embarassed
Странно, много странно  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Освен тайна любов, явно авторката има и друга тайна.

# 18
  • Мнения: 2 448
Освен тайна любов, явно авторката има и друга тайна.

Или може би никакви тайни, освен скуката.  Laughing
Писа писа постове един след друг и 3 минути след като Желязна ръка извади старата и тема и изчезна.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Тамън писах, писах и видях последните постове - е сори мила, ама убиването на скуката с измислени теми .. я вземи и излез на въздух, върни се и пиши тогава, имаш ли съпруг, той не ти пуска, или си любовница, но пък напоследък любовникът ти  те е занемарил. Явно имаш проблем изплюй камъчето.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази тема има ли връзка с тази
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394646.msg11125838#msg11125838
Защото на мен нещо не ми се връзва  newsm78 Все едно е писано от двама различни човека
Може да подпива защото иска да разбере дали любовникът я лъже, че почти не прави секс с жена си Laughing

# 21
  • Мнения: 0
Тази тема е истинска. Другата е от мен и е по-скоро за анкета. Тъй като с мъжа за който пиша спим заедно 2-3 пъти седмично...ми е любопитно колко секс може да прави един мъж с две жени в продължение на доста време...

# 22
  • Мнения: 2 137
с мъжа за който пиша спим заедно 2-3 пъти седмично...ми е любопитно колко секс може да прави един мъж с две жени в продължение на доста време...
и съпруга ти ли си има любовница newsm78

# 23
  • Мнения: 0
Проблема е че ми има нещо, млада съм, хубава съм, единственото което искам е да спя... ходя на работа като  призрак, мисля само как да си изкарам парите за да преживея, не се срещам с никой, няма с кой да отида на кино, на кафе..от много малка работя и никога не ми е било лесно...обикновенно свършвам работа към 9-10 часа вечерта..едвам се завлачвам до къщи...нямам сили да говоря, а напоследък няма и какво да кажа...предишния ми прятел беше по излизанията, покрай него намразих клубове, барове и т.н..
не пуша, не пия....не мога да намеря място за себе си
не искам да се женя, защото нямам кой да поканя....нямам кой д апоканя на рожден ден, няма с кой да излезна вечер, никой не ме и кани....вече...

# 24
  • Мнения: 0
нямам съпруг....другата тема, беше свързана с един въпрос който нямам сила да задам....на него

# 25
  • Мнения: 79
Мисля, че Рени е на прав път.Или е така или след изчерпването на темите"Фринка" на някой му е скучно Outta Joint

# 26
  • Мнения: 107
Тази тема е истинска. Другата е от мен и е по-скоро за анкета. Тъй като с мъжа за който пиша спим заедно 2-3 пъти седмично...ми е любопитно колко секс може да прави един мъж с две жени в продължение на доста време...

Прави секс и с жена си или и тя си има любовник. Спокойно - празно в природата няма.

# 27
  • Мнения: 107
нямам съпруг....другата тема, беше свързана с един въпрос който нямам сила да задам....на него
И мислиш, че ние можем да ти отговорим вместо него? newsm78 Ванга почина отдавна, а и с такива проблеми май не се е занимавала.

# 28
  • Мнения: 2 448
Проблема е че ми има нещо, ...

Ох, ужас. Все по заплетено става. За едно си права - има ти нещо. Ако прекарваш времето, което даваш на любовника при психолог може би ще имаш по голяма полза.

# 29
  • Мнения: 79
По тази тема- аз не мога да проявя съчувствие към авторката.
Но бих и казала да се замисли коя е причината никой никъде да не те кани и да си съвсем сам и то така изведнъж.
Ако имаш приятели и повече контакти може и да не се стига до връзки без бъдеще и сълзи.

Общи условия

Активация на акаунт