Без памперс!!!

  • 1 138
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Наистина е мъничка душичката и определено е голямо постижение!!!!

Но и ти трябва да държиш фронта, ако се изпусне веднъж-дваж докато играе, не връщай пампата!

Защото ..и ти отговарям на въпроса - Ники също започна да казва - аа и да мъкне гърнето, но не беще последователен, нито той, нито мама Grinning, та затова сега още сме на периоди - с пампа, без пампа..  Laughing

..ма те девойките са по интелигентни! Вярвам във вас Laughing

# 16
  • Мнения: 3 211
Габи тръгна на ясла на 1г.6м., 2-3 седмици след това на яслата й махнаха памперса и казаха и аз вкъщи да го махам. На мен ми се струваше много рано, но го махах, за да не се обърква, на яслата-без, вкъщи-със. И доста често имаше издънки, даже все още понякога се напикава. Отскоро си казва и успява да не се напикае, след като е казала, преди това казваше и пикаеше в същото време или докато чуя междувременно се беше напикала.
Според мен не бързай, да не станете като нас. По-добре по-късно, но без издънки.
Вечер не иска и да чуе за памперс, сякаш я обиждам като й кажа. И ако не я изпикая един път през нощта, на сутринта се налага да пускам пералнята. А пък сега вече се е омотала и в одеялото и него пера Twisted Evil

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
newsm74
Поздравления за Мони!

...още си е с памперс. Казва си докато ака или веднага след - не иска да е в гърнето. Но когато ще пишка казва, дърпа гащите и го прави в гърнето. През нощта обаче памперса прелива Wink

И при нас е същата работа.Вечер се сменяме по 2 пъти,и изпива по 3 шишета вода  Sad

# 18
  • Мнения: 2 673
БРАВО!!!! дано да нямате никакви издънки!!!!!
аз мислех да пробваме гърне , ама какво ще станееее......много ми е притеснено.

# 19
  • Мнения: 356
Божичко, какво постижение! Малкия от една седмица е на ясла и се надявам там да го научат. Така стана и с каката - на 1год и 6 мес. без памперс, но постижението си беше на госпожите от яслата.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен не бързай, да не станете като нас. По-добре по-късно, но без издънки.

И да искам, не мога да чакам - тръшка се и реве, когато тръгна да й слагам памперса, а и, независимо дали е с или без памперс, като й се допишка тръгва да сваля гащите и бяга към гърнето (даже вика: "Ак-ка! Ак-ка! Бага, бага, бага!" ).
Дано да няма издънки, днес е без памперс на ясла...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 133
И да искам, не мога да чакам - тръшка се и реве, когато тръгна да й слагам памперса, а и, независимо дали е с или без памперс, като й се допишка тръгва да сваля гащите и бяга към гърнето

Какво повече да кажа за такова дете? Разбира, знае какво и как и е последователна! Още веднъж, много се радвам за вас!  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 866
Супер! Браво на детето!

Ние даже не сме купили още гърне! Но Мишел засега дори не показва че й пречи като е наакана. Смятам все пак да пробвам да я слагам на гърне скоро.

Общи условия

Активация на акаунт