През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 37 198
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 930



Дилянче, поздрав направо спиращ дишане и ускоряващ сърцебиене  Joy! Предлагам да ги вземем с нас на острова.


За какво са ни....неща да чувам за мъже аз....освен да ни перят, за друго за какво са ви....все едно без секс не се живее.... само да ни опорачават готиния остров....
 Абе днес хората( така наречените колеги, нямат настроение)
Аз не, че съм първа приятелка с тях, ама....Даже бих казала, че не желая да имам нищо общо с тях.....
Вашите колеги готини ли са? Аз с тия не бих излязла да се забавлявам - после и в Полски Тръмбеш ще са уведомени колко бира съм изпила, как съм се облякла....бррррр - кофти хора, а и не желая да им се разкривам....идвам, бачкам, чета ви и айде....не говоря с тях, изобщо- асоциален тип Mr. Green

# 691
  • Мнения: 439
Вашите колеги готини ли са? Аз с тия не бих излязла да се забавлявам - после и в Полски Тръмбеш ще са уведомени колко бира съм изпила, как съм се облякла....бррррр - кофти хора, а и не желая да им се разкривам....идвам, бачкам, чета ви и айде....не говоря с тях, изобщо- асоциален тип Mr. Green

Моите колеги ме изненадаха с по един карамфил днес,даже един непознат от съседния етаж ми връчи един червен от същия сорт в обедната почивка...приятно ми стана,но и аз съм асоциален тип и не искам да имам нищо общо с тях Mr. Green
...на острова може да разчитаме на нещо местно,ако ни задоволява,удовлетворява и ако сме в настроение за такива палавости Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз пък колеги почти нямам. Имам обаче шефове на корем. Трима са и всичките са много симпатични. Имам тук до мен две колежки, с които си говоря, щото аз съм много социален тип, за разлика от вас. Но имаме и друг офис няколко етажа по-нагоре, там имам още една колежка и един колега, с който си говоря и се разбирам. Всичкото друго са чужденци и шефове. Скоро ще си правим коледно парти... да, коледно! Та тогава ще ги видя как са в действие Simple Smile

# 693
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 794
EEEEE Меги направо докато те чтях изпитах ужас. Аз така моята Йоана я родих 38дена преди термин и направо се уплаших. Лежи почивай и повече хапове. Дано отмине, а за малката кукла    Hug

Хи-хи мъже - какво да ви кажа. Напът за София моя се сети, че е 8 март и то защото го накарах да спрем на Бистрица за цветя за госпожите се сети за празника.  #Cussing out #2gunfire

А пък шефа реши, че няма да идва, защото било много лошо времето, а другият му офис е на около 4км  Confused

Направо да ги удушиш тея мъже.


Нищо де ние с колежките ходихме на обяд и пихме и по ракийка и по винце та весело ни стана!   Mr. Green

Иначе моите дечурлига са вече по-добре.  Само Никола го боли уше следобед, но след великите капки от мишки почти веднага всичко отшумява.

Манди чак пък коледно!  Hug от мен!

# 694
  • Мнения: 212
Честит празник, мили момичета!
Ади, страшни снимки! Дано Пешката се оправи скоро  Hug
Меги, успокой се, че ти е раничко още. Йони ще се оправи и скоро това ще е един бегъл не толкова приятен спомен  Hug

Ние сме добре, бях на банкет с майка ми, едвам не си счупих краката на тия токове, ама стоически издържах до 1,30. И не спрях да танцувам. Още като се прибра глътнах 2 аспирина и общо взето нямаше неприятни последици върху мускулите ми  Mr. Green Имам 1-2 снимки, но са на апарата на мама, та ще ги чакам да ги прати и да ви се покажа в пълния си блясък.

Гадното е, че конюктивита на Невена от миналия понеделник настигна бебето в събота  Sad Ама нали си имам капки, та овладяхме положението. Горкият той, в неделя не можа да си отлепи едното оченце от секрет... Сега вече е ОК, но ще продължавам с капките и утре.

Илия се прибра днес по-рано, че нямал много работа, с цвете и извинения (че сутринта много яко ме ядоса). Сега се е опнал и гледа Междузвездни войни на диск, приспа малчо, а аз ще се измъкна да си полегна, докато не си дойде голямото гаменче... Идилия.....

# 695
  • Мнения: 5 332
Светле, поне за масажисти да ги вземем  Joy.

Бившите ми колеги от бившата ми служба не ставаха за купон, виж, колегите от съседния отдел - да. Все-още се обаждат и винаги е весело.

# 696
  • Мнения: 1 046
Леле пак купона съм отървала - на самотен остров ще ми ходите, аа......?
Кой ши въ пусне бе женки, я се вземете в ръце, то ако ставаше така, през 20 километра в океана щеше да има самотни острови населени с мацки, ама е няма кой да те освободи от мъж, дете, работа, съседи, родители.

Гея ти пък мъ разби-  как асоциален тип си била, не спираш да мелиш, пък асоциална  Whistling Дано да имам късмета да дойда до София и да се запозная с вас, да видим кой колко неконтактен е.

Меги  Hug, почивка и отивай на самотния остров и ти-далече от болежките на принцесата. На нея целувки.

Моят колега smile3533 пък е от най-големите купонджии- на всеки 2-3 часа хапва и почти не спи.

Мойто мъж се отчете и с подранил вчера подарък и с цветя сутринта, даже и Коко се опита с честит........и запецна, аз му помагам празник............не е така - и избяга в другата стая. А той щото таткото му казвал Честит 8-ми март, ама детето отде толкоз мозък да запомни, докато дойде до спалнята и .....

Ох сега сериозно Боби спи и ще се опитам да си допиша план-конспекта по литература-ейй това да обясниш на деца изводите от Дядовата ръкавичка - много трудно да знаете.

# 697
  • Мнения: 5 332
Майки-зайки, търся моден съвет  Laughing. Самоподарих си едно лятно ленено сако, дайте идеи (придружени със снимки за нагледност, ако е възможно) с какви обувки и панталон/пола като модел може да се комбинира  Hug.

http://images.valeriika.multiply.com/image/1/photos/4/600x600/4/ … mp;nmid=311091256

# 698
  • Мнения: 212
Ей, Света, страхотно е сакенцето! В момента нямам идеи, но ако се сетя за нещо - ще ти напиша. Според мен няма да върви с висок ток, може би нещо до 5 см или платформа...
Аз имам подарък от сестра ми от миналото лято още едно джинсово сако, цвят полтокалово/розово (не знам как точно да го опиша, странно красив е). Вече мога да го закопчавам, но още ми седи опнато на гърдите, а уж вече спаднаха... Нищо, то е двуредно и ще преместя копчетата със сантиметър - два без да си личи  Whistling

Аз получих картичка от Нена с апликирани цветя на нея... ей, най-хубавата е...  Heart Eyes

Наде, айде, чакаме те!

# 699
  • Мнения: 1 046
Валетка аз съм ужасно скарана с модата, на мен ми дай само спортни неща, но кърмя и си мисля за твоето сако и освен с права пола или леко разкроена долу, както и панталон тип лек чарлстон, друго не ми се върза и разбира се дънки. За обувките подкрепям Мириндето палтформа или лек ток, даже и обувка тип еспадрила в смисъл съвсем равна и ниска подметка, широка сламена шапка и огромни очила и с един младеж под ръка от на Бела пичагите  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 439
Мацки,на здраве  


за всички нас!

# 701
  • Мнения: 1 187

Честит празник мили дами.
Пожелавам ви да сте винаги в хармония със себе си и със света около вас, да се чувствате обичани, ухажвани и уважавани жени, смело да преследвате мечтите си, а усмивките ви никога да не слизат от лицата и сърцата ви.  

Наздраве!

Много мъчно ми стана за Йоанчето и за мама Меги. Приятелче, пази се, тези силни емоции и тревоги не помагат в такива ситуации, дори напротив, но като сме емоционални всъщност няма какво да се направи. Дано контракциите спрат и бебчо да постои още за малко на топло при мама.  Heart Eyes А цицината на Йо ще мине и всичко ще забравите до ден два. Криси така като се настанихме още в апартамента напука една стена с челото си. Казвам ви честно, никога, НИКОГА не съм си и предсталяла че цицина може да порасне 2-3 сантиметра отпред на челото. Беше все есно има орех там... бррр страхотия. И ние ходихме на спешен кабинет, притеснения за няколко дни, много гушкане, много обич ... и мина.

Моят мъж тази сутрин изненада не само мен, но и своите две дъщери. За всяка от нас имаше по букет цветя поднесен в леглото... на мама и с екстри  Mr. Green Въобще денят ми започна страхотно, но... много работа и нерви в офиса, изключително разсеяни и неподходящи за веселба колеги  Confused и за капак .... сняг, мнооооого сняг. Ужас вече ми дотегна от зима и студ, така се бях настроила за едно хубаво пролетно настроение, а то.... пак ще се пързаляме с шейни.  Tired

Мисля Боги как ли се е прибрала от университета. Мале незнам надолу как е, но тук в нашия квартал толкова много е натрупало, че утре незнам как ще изкарваме колата и ще водим децата на градина.  ooooh!

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 22:34 от klamerche

# 702
  • Мнения: 1 046
мерси маце, приспано е бебето и ми е едно лежерно, само вятъра ме дразни ужасно


айде да не ни е на сухо биричката

# 703
  • Мнения: 439
Eх,Наде,мерси за мезето!
вятърът и нас ще ни отвееееее  cold
кламерита,тъкмо щях да питам за теб и ти се появи Hug
с Галя не се ли чухте все пак Thinking

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 22:42 от bella_

# 704
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Привет, кукувици!  Mr. Green
Гледам посред нощите пак сме тукааааааааа!
Днес имахме коктейл на работа и едни вкусотии, едно чудо, после при мама - пак същото и сега направо ще се пръсна. Ох, тежи ми, ще се гръмна! Ама наздравето на Дилянка няма да откажа! И мезетата на Нади! Имайте милост!

Меги, спокойно мила! Много е стресиращо, но още колко "аварии" ще има! Полежавай си, бебчо ще почака!
Аз като мама на виден заплес, който ако не се е изтряскал в главата, я ще е в някоя локва в цял ръст, я ще пада от право положение, както си стои Crazy мога само да ти съчувствам...

Света, аз си представям това сако ( доколкото си спомням и ти как изглеждаш перфектно)с прав бял ленен панталон и противно на мацките обувки с ток, чанта тип кошница, някаква шарена и големи слънчеви очила за разкош!

Гледам обсъждате колегите - ами кво да кажа  newsm78 . Ние в нашето звено - Департамент "Чуждоезиково обучение" имаме само 4 мъже за цвят и 25 жени. Мъжете филолози са уникални - хем готини, хем многознайковци.  Стават за купони и то много...  За съжителство - опазил ме бог!
Имам се с голяма част от колегите в уни - и жени, и мъже! В крайно близки отношения не съм с никого - понеже и аз съм асоциален тип  bowuu

Мойто мъж се отчете с телефонно обаждане и хубавата новина, че може би до 20 март ще си е вкъщи!
Малкият мъж се отчете с цветя, песен и много гушки и целувки и обяснения, че съм била неговото слънце!  Laughing
Лека нощ!
Плами, Богито духна от работа още в 14.30  hahaha




 

Общи условия

Активация на акаунт