Октомври 2006

  • 75 075
  • 588
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 656

Ето почерпката и за моето пораснало момче.
Снимки довечера
.
ЧРД на леля Зеля и на всички празнували сладури!

# 286
  • Мнения: 117
Честит рожден ден и на твоето пораснало момче, Iliana__ !
Да е жив и здрав, да има щастливо детство и мнооооого приятелчета!
bdbaloni  party023

Ние бяхме на парти послучай рождения ден на Васко на oska и изкарахме страхотно!!! При първа възможност ще кача снимки...Васко е станал един чаровен малък мъж!!!

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 22:43 от miki m

# 287
# 288
  • Мнения: 1 328
ЧЕСТИТО НА САШЕТО И ВАСЕТО ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦА Hug Hug Hug
Зеле честит ти ден ден и на теб.Желая ти много хубави мигове с цялото ти семейство и безкрайна любов.  bouquet
Снимките са страхотни много са пораснали рожденниците. Laughing Peace

# 289
  • Мнения: 165
Честит рожден ден на септемврийските октомврийчета, които пропуснах!!! И на пръвите за месеца. И на порасналата майка!!! Много здраве и повечко радост.

# 290
  • Мнения: 194
Ехоооо, ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА ВСИЧКИТЕ НИ ПОРАСТНАЛИ ДЕЧИЦА И ОТ НАС!!!   nbirthday
Добре, че сте вие да ми припомните, че и нашата кака след месец ще навърши 4 години...не е истина просто как лети времето...аз все си мисля че има време до рождения й ден...Има- няма ей сега на училище ще тръгнат  Cry

Весели празници на наборите  bouquet
Хера, лека и безаварийна, както се казва  Hug

# 291
  • Мнения: 5 177


Поздрав от един рожденник, който навъртя 4-ката  smile3521

Специални пожелания за здраве и щастливо детство на Борко!!!

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 593
Честит рожден ден на порастналите ни деца Heart Eyes
Малеее КОТЕ направо неможах да го позная Hug

# 293
  • Мнения: 278
Момичета, не съм влизала от години във форума и мислех, че никой не го прави, но много се зарадвах като видях старите имена тук! Много мило ми стана да прочета, че много от вас имат по още едно детенце, а някои са бременни в момента! Наистина вече имаме големи деца, честито на всики рожденици! Аз с моето злоядото както се кълнях, че едва ли ще повторя вече сериозно се замислям за втори бебок Simple Smile нещо пак ми се бута количка...
Иначе Стела и тя в понеделник е рожденичка и е станала голямо момиче!

Поздрави на всички и се надявам, че не сте ни забравили!  Hug

# 294
  • Мнения: 1 328
Ехааа как ми е хубаво така като се завръщат старите познати.. Mr. Green
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ И РОЖДЕННИЧКИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ ДЕЧИЦА.Обичайте се. Hug Hug Hug
Вени и Калоян ми е все още едно малко келеме с това ядене.А да видим докът стане в пубертета дали ще прояде... hahahaВече не му се връЗвам да си оди такъва хилка.. ooooh!Иначе като се отбранява дядо му го е учил да се удря с главата...а да видим коя глава ще е смляна някой ден. #Crazy

# 295
  • Мнения: 165
Здравейте, и Борко стана на 4 г. - някой ден ще кача и симки само да ги направим.

Сега да предам едно запитване - Оска има идея да се съберем и да съберем дечица да си поиграят. До кино "Арена - Запад" има магазин "Марсел", към който има помещение. Може да се запази и да се ползва като клуб. Няма наем, няма аниматори, кетъринг и прочие. Просто зала с играчки, столчета и масички. Ползва се с предварително записване, както споменах, и с уговорка  родителите да си почистят после. Събирам отговори дали проявявате интерес към такава среща?

Лек ден и посрещане на рождените дни.

# 296
  • Мнения: 5 177
Завидях на Софиянки..
Варненки ако сФирнат може да се сберем в сладкарничката под нашия блок (бившата Мушмороци)

# 297
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Whistling дам, може да се организираме нещо да се видим

# 298
  • Мнения: 194
Айде, и аз мога да се включа, само някой да организира  Simple Smile

# 299
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТО НА НАШИТЕ СЛЪНЧЕВИ ОКТОМВРИЙЧЕТА!!!
ТОВА Е НАШИЯ МЕСЕЦ,НАШАТА РАДОСТ ,НАШЕТО ЩАСТИЕ,НАШИТЕ УСМИВКИ И НАШИЯ ЖИВОТ...!!!!!! Hug  love001 newsm59  party023 Tada Gift Tada  Party Time  ura

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 10:56 от eva_v

Общи условия

Активация на акаунт