Коледата идва вече- известява го с ритниче МАЙското човече №10

  • 17 082
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Бръмбазелке, мерси за комплимента  Blush аз наистина съм 11 санта в повече
Браво, че усещаш бебето вече - вчера моят док каза, че било много невероятно да съм го усещала, а като му казах, че аз от 2-3 седмици поне го почувствах съвсем не ми повярва  hahaha Заключи, че съм с по-голяма чувствителност явно... то си е така де  Laughing

Чикото си е класика  Peace Като си го имаш защо да не го ползваш. Мойто старо Чиполино отдавна се счупи та при мен беше наложително да взема друга.
Чанти няма, но може да ти намерим в ибей

# 736
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
jasmin_veni аз също мисля да раждам, живот и здраве в Окръжна болница при д-р Жекова.
А при кой ходиш на консултация? При нея често ли ходиш да те наблюдава?

Има цяла тема тук за раждане в ОБ Simple Smile Аз ще се обадя в началото на 7ми месец на д-р. Жекова, няма да чакам 45 дневния отпуск по майчинство.
Тук е темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431176.0

А аз да питам мамите ветеранки - чудя се колко шишета ми трябват предварително? В смисъл мисля да кърмя, но както се казва да се запася с шишета. И кои марки са за предпочитане - гледам много хвалят Томи Типи, но ако ще взимам такива ще поръчам от ибей, че в БГ са скъпи. А помпата за кърма същата марка като шишетата ли трябва да е?

А ако говорим за килограми....срам не срам, вървя 7 кг.+/- два, в зависимост дали съм яла нещо здраво предишния ден.  Вчера кантара показа почти 66, днес показа 64 Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 123
Като заговорихме за раждане, се размечтах за момента,в който ще се срещнем с бебоците baby

С десетина теми изминахме половината път. Тема №22 сигурно ще е свързана с майския бебевалеж Mr. Green

Ох, живи и здрави и това време ще дойде. А сега :



заповядайте в новата тема

# 738
  • Мнения: 467
Бръмбазелке аз помислих, че за набори на децата ми говориш  Wink После си помислих, за еднакви размери, но едва ли има в нашата тема 80кг мама като мен с 42 размер  Laughing. Та затова се заудих  Hug Иначе, количката ти ми харесва, и ако е здрава, супер.

# 739
  • Мнения: 228
Майчета много силно ме вълнува колко големи са вашите кореми. На мен почти не ми личи, изглеждам по скоро като преяла но не и като бременна. От началото на бременността съм качила 1-2 килограма, и това не го казвам за да ви се похваля.
Нормално ли е не знам. Ще съм много благодарна на вашите отговори.  newsm12

# 740
  • София
  • Мнения: 3 565
Tinaina , аз съм 79 кг та близичко сме  Simple Smile Аз се успокоявам, че на моите 176см не е чак толкова зле...

# 741
  • Мнения: 64
Майчета много силно ме вълнува колко големи са вашите кореми. На мен почти не ми личи, изглеждам по скоро като преяла но не и като бременна. От началото на бременността съм качила 1-2 килограма, и това не го казвам за да ви се похваля.
Нормално ли е не знам. Ще съм много благодарна на вашите отговори.  newsm12
Спокойно! И аз се бях притеснила и доколкото четох и много други са в това положение. Аз съм качила 1 кг.само, а днес с радост забелязах, че отива към 1,5 кг  Grinning Сутрин коремът ми е като на преяла,  вечер си личи малко повече. Simple Smile
При мен апетитът ту се появява, ту изчезва и ми се гади.. Когато имам апетит наваксвам за времето, в което не ми се яде. Мисля, че е нормално.

# 742
  • Мнения: 228
Моят хранителен режим изобщо не се е променил. Нямам засилен апетит но и не се ограничавам. Днес ме изписаха от АГ клиника след серклаж и там имаше жена в 16 г.с. с корем по голям от моя!  smile3516
Кога и на мен ще почне да ми личи???

Общи условия

Активация на акаунт