Да се насладим на последната септемврийска седмичка 26.09 - 02.10.05

  • 6 900
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Еееее аман от шпионки Mr. Green Поразкривайте се вече...мразя да ме дебнат Crossing Arms Crazy
Дея не те ли е срам бе Crossing Armsна мен винаги ми е мъчно за теб...пусто ако живеехме заедно щеше да ми е най-добре Hug Heart Eyes Айде давай си хормоните тука и да ги оправям Sunglasses
Слънчо нидей сдава фронта бе моме Hug Бързо да се оправяш Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 217
Включвам се и аз.
Нали вече съм при бебеправищите ще се включвам все по-често.Тази седмица ми е много важна -силно се надявам лелката да не дайде.
Стискайте ми палци моля ви! Praynig

# 17
  • Мнения: 3 376
Иначе нали казах, отдавна чета и знам добре кой кой е, какъв е...абе дебнех ви тайно с две думи.

Ахааа, ЦРУ, нали? Познах те от пръв поглед, Naughty

Слънчи, недей така се отчайва, ами последвай съвета на Дея Peace Мен лично масажите ме съживяват буквално когато съм настинала. А също чайчетата, гаргарите, промивките на носа - на мен много ми действат бабините лекове.

Хера, не знам за твоя, ама моя мъж съм убедена, че никога няма да успея да го накарам да заобича котки Close

Иги, успех на прегледа довечера! Praynig

# 18
  • Мнения: 5 577
Не съм от ЦРУ, а от Завета!  Crazy

Успех на Ванина!  Praynig
И на Иги.
И на Гвен...

Абе на всички, активни и неактивни бебеправещи.

Аз отивам в пак да прегледам старата тема, че да не се изложа.  Blush

Да видя кой чака 2 черти, и кой така като мен и Лулуто все още само чете и мечтае.  Wink

# 19
  • Мнения: 2 123
ХАЙДЕ И ОТ МЕН ЕДНО ЧЕСТИТО ЗА ВСИЧКИ ПРИДОБИВКИ - съпрузи, котета, бебе-момченца, пълноправни членства и т.н.
Пожелавам ви романтична седмица и още много честитки в края на месечнит еви цикли!

# 20
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Здравейте, мацки готини! Приемате ли още един "член" тука???
и аз като Вергилия, ви "шпионирам" от известно време насам, ама днес реших да изляза на светло Simple Smile
ся са чудя де да се представя? (а някои ме познават вече от друго място Wink )
хайде, спорна седмица!

# 21
  • Мнения: 5 577
Охо...колко тайни агенти си признаха след мен.
Дадох тон за песен, и вижте какво стана  Hug

Ами така, няма какво да се крием и да дебнем в засада.

# 22
Здравейте момичета!

Айде пожелавам на чакащите да не дочакат лелки този месец- да приключим месеца с повече бременни  Wink
Аз изпуснах този месец,ама сега се надявам като изпратя М. да се почне активно бебеправене -октомври също е един хубав месец за добри новини  Laughing Спомням си,че  октомври разбрах за първото ми дете и се надявам сега да ми излезе пак късметът.
 
А я да попитам- видях,че има любители на котки тук /честито за новите любмци/, а има ли любители на кучета ?  Wink
 Абе все пак важното е,че всички сме любители ан бебета  Grinning  Joy

# 23
  • Мнения: 4 306
Здравейте милички   Hug
 Flutter Аз съм в много добро настроение днес. В дните на мързелива почивка бях в ову, което се постарахме да оползотворим с любимия  Crazy. К'во ми остава? Десетина дена чакане - нищо работа!
Добре дошли на всички нови момичета, дано скоро се похвалите!
Иги, стискам палци!
tsvetunka, аз имам ирландски сетер, дето вече е почти дядо - на девет години е Wink

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Добре, де и аз ще си призная, че съм повече от шпиониращите  Embarassed Надявам се, че няма да се сърдите много Peace Praynig

Да видя кой чака 2 черти, и кой така като мен и Лулуто все още само чете и мечтае.  Wink

Ами аз не знам още в коя категория да се сложа, защото ние не сме от най-активните бебеправещи, но пък този месец М никаква я няма и се надявам да не се появи  Laughing Смятам да устискам до сряда и чак тогава да си правя тест. Стискайте палци  Praynig
  На всички лека, ползотворна  и бебеносна седмица  bouquet

Цитат

# 25
  • Мнения: 182
Айде здрасти и от мен   Heart Eyes Аз съм отскоро бебеправещ член на вашата дружинка и обещавам малко помалко да се показвам и аз на хоризонта, а не да дебна в засада  bouquet

# 26
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Eй Върджил Laughing Laughing Laughing, ама видя ли сега какво направи. Колко прекрасни бъдещи мами ни докара. Браво на теб. Добре,че има кой да повлече крак иначе сма загубени. Добре дошли на всички новопоявили се сладурчета. Дано да ви е приятно тук при нас, в това не се съмнявам въобще и дано скоро да се прехвърлите в другия форум.
Най-сърдечни благопожелания!!!
Мечо Пух

# 27
  • Мнения: 247
Здравейте, рядко пиша но пък за това и аз чета редовно. Не бебеправим усърдно, но имам надежда този месец защото улучихме май овуто, минаха вече 8-10 дни от него, но да ви кажа честно не усещам нищо, което може да се счете за ранен признак-нито болки в гърдите нито ниско долу в корема,нито запацване, нищо.Но каквото стане....
На всички чакащи успех и търпение до дните за тестване, защото на мен ми е много нетърпеливо, направо ме сърбят ръцето да направя едно тесче, но се въздържам, омръзна ми да виждам все една чертичка  Embarassed  Embarassed
Сега се опитвам да чакам и дано този път вече станат  EFP
 Grinning

# 28
  • Мнения: 3 376
А така, браво, признахте си най-после!!! Ако има и други, да си признават, че като ви разкрия ще стане по-лошо  ruporuu
Майтап, момичета, добре сте ни дошли Hug Много се радвам като има толкова новички, и особено като някоя мама дето я познавам от другите форуми, земе, че се появи и тука. Да ви върви все на по 2 чертички Laughing

# 29
  • Мнения: 2 825
Здравейте момичета,
добре дошли на всички шпионки Wink и дано не се задържат дълго на бебеправещия фронт, а бързо да се преместят в съседното форумче.
Аз чакам лелката да ме посети тези дни, много се надявах, че ще ме подмине, но вече не ми се вярва  Sad Надявяам се другия месец да се справим по добре Wink

Лека, слънчева и усмихната седмичка на всички Hug

п.п. Имате ли проблеми с форумчето или проблема е в моя телевизор, в случая компютър Wink

Общи условия

Активация на акаунт