Да се насладим на последната септемврийска седмичка 26.09 - 02.10.05

  • 6 910
  • 213
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 825
Аз пък ни на Гризка поздрава мога да отворя, ни на Хера снимкита Sad Само слушам колко са хубави  Sad Sad Sad
Аз днеска съм си вкъщи  newsm44, снощи бачках до късно и днеска малко отпуска ме пусна шефа, та цяла сутрин се търкалях в кревата, ама трябва вече да се взема у ръце и да свърша нещо из къщата  Wink

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Аз пък ни на Гризка поздрава мога да отворя, ни на Хера снимкита Sad Само слушам колко са хубави  Sad Sad Sad
Хмм...да не би защото си в чужбинско Rolling Eyes Незнам..на мен ми се отварят  newsm78
Жалко..сега ще пропуснеш да видиш ква красотница съм Mr. Green

# 167
  • Мнения: 9 119
И аз си мисля често за Тея, но си мисля също, че когато се почувства готова, ще е тук постоянно, сега може би ни чете от време на време, нали винаги ще си ни остане нашето талисманче Hug

# 168
  • Мнения: 861
Аз пък ни на Гризка поздрава мога да отворя, ни на Хера снимкита Sad Само слушам колко са хубави  Sad Sad Sad
Хмм...да не би защото си в чужбинско Rolling Eyes Жалко..сега ще пропуснеш да видиш ква красотница съм Mr. Green
Така, така и аз теб ще те пропусна  Crossing Arms, но поне поздрава на Гризка се отваря при мен. А така ме е яд за Пирперикон, че не съм ходила  Twisted Evil
А Тея "шета" из Мамите в чужбина Flutter
Аз си трая, че ме върти бясна въртележка.  Установиха ми и висок пролактин, от напрежението или по принцип е така не знам, но от другия цикъл съм на хапченца. Тъй че докато лудницата около мен не се поуспокои, пък и докато не се види как ми се отразява лечението, не знам дали ще мога да се похваля с добри новини.

# 169
  • Мнения: 390
Здравейте момичета.Малко късно се включвам в седмичката,но трябваше да попътувам понеделник-вторник...
Вярно,че не познавам никоя от вас,но ви чувствам толкова близки с това "Искам бебе"...Ще се радвам понякога да си "говорим" тук.Вие вече сте част от моето ежедневие,така да се каже...
Желая на всички ви една спокоен есенен уикенд!

# 170
  • Мнения: 7 002
 Grinning Дзак Laughing
Хера, за тая баня ли си ми говорилаааааааааааааааааааааа Wink Аз имам една такава снимка, ама ми е в телефона, като я изкарам , непременно ще ти я покажа Laughing
Гризка, не знаят свекитата,че са свекита, ама това не пречи на майка му да се изживява като такава. Като се прибрахме на Етрополе след сватбата и сядаме да вечеряме всичките и тя нещо ми обяснява за една готварска книга какво да готвя на Ицето в Габрово и аз кимам там и баба му се обажда " Ти я слушай Цветелина, може един ден свекърва да ти стане", при което аз "Ъъъъ, може , нищо не се знае", обаче си поглеждам халката и се хиля вътрешно( аз понеже нося много пръстени горката халка хич не личи).
Бтв, готвенето явно не е за мен, май и 50 стотинки не съм струвала. Сготвих веднъж в Габрово и Ицко повръща цяла нощ newsm78 Аз предвидливо не ядох от манджата си ( Joy), просто не бях гладна , всъщност, ама той...И все пак не се отказва да ме кара да се уча, значиииии!ще го уморя, ама ще ме научи Crazy Laughing

# 171
  • Варна
  • Мнения: 3 910
Привет на всички!

Ео, честито със закъснение, ама как така свекитата не знаят  newsm78 май съм изтървала нещо...

Аз все още се възстановявам след операцията, следващата седмица се връщам на работа и ще ви пиша по-често.
Новото при мен е, че докторите искат да забременея отново веднага, защото са притеснени, че съм направила миоматозни възли много бързо и може скоро да порастнат пак и това да застраши евентуална бременност. Мен обаче нещо ме е страх да пробвам веднага, все ми се струва, че няма да съм се възстановила напълно  Thinking
Та сега се занимавам с такива "проблеми", но както върви скоро пак ще съм на вълна овулации и тестове  Crazy

Приятен уикенд!

# 172
  • Мнения: 9 119
Ео, кога смятате да йм го сервирате на свекитата Mr. Green
Мър, пролактина се коригира лесно,така че не притеснявай Wink И го давай по-спокойно Whistling
Светли,много ми е драго да те видя пак тука. Не знам какво да ти кажа за подновяване на опитите...това с миомните възли си е сериозно нещо, та щом лекарите са казали..но пък като не ти се иска още... newsm78 Айде дано ти се доиска, та да се върнеш и при нас Wink

# 173
  • Мнения: 2 825

[А Тея "шета" из Мамите в чужбина Flutter


Аз и там не съм я засичала от 2 дена... кой знае къде митлосва пак Simple Smile

# 174
  • Мнения: 861
Стеф, и аз така четох из форума, но като се порових за допълнителна информация, не ми хареса особено това, което намерих. Oстанах с впечатлението, че пролактина се регулира с хапчетата и като ги спреш, пак се повишава. С две думи трябва да пия лекарства докато забременея, а кой знае кога ще стане това. Пък и проблема с пролактина не е само в забременяването. В момента пролактина ми не ме притеснява толкова, защото поне знам къде може да е причината за неуспешните ни опити. Просто съм в доста труден период, но се надявам след няколко месеца нещата да се нормализират.
Светли, хайде пак в отбора  Hug Може да не е веднага, но след месец-два. Всичко зависи от теб самата!

Последна редакция: сб, 01 окт 2005, 04:29 от Mur

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Хера, за тая баня ли си ми говорилаааааааааааааааааааааа Wink Аз имам една такава снимка, ама ми е в телефона, като я изкарам , непременно ще ти я покажа Laughing
Ааааа сети се най-после...чакай да те плесна по челото белким се сетиш Crazy И ще си чакам снимката...и без това ме остави на сухо без снимки от първата брачна Mr. Green Ох и искам и снимки с физиономиите на свекърите като им кажете Crazy
Мър  Hug дано тази прегръдка те поуспокои. Иначе знаеш...стискам палци Peace
Тея сигурно мете околните на Испания държави и хич не се сеща за сънародничката си Crossing Arms поне подаръци дано донесе Mr. Green

# 176
  • Мнения: 7 002
Хера, я кажи кога е срещата в Пловдив във вторник, аз в сряда съм на зъболекар и ще си цъфна в Пловдив вторник по някое време най-вероятно, я да нахвърлим някакъв план? Flutter
Ха добро утро на всички, завърнах се с пълна сила! Laughing

# 177
  • Мнения: 3 376
Добро утро, добро утро Grinning Тъкмо мислех един ден и аз да се разпиша първа, и пак ме изпреварили Close Ми така става, докато се наканя, докато се наведа, и охлюва се шмугнал в храстите Laughing

# 178
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Добриутро и от мен девойки Crazy Аз сега ставам...срам Embarassedголямо спане му хвърих значи...ама така е шото през седмицата много бачкам Mr. Green
Гризке другият път преди охлюва Peace
Ео вземи ми пусни мобилния си на ЛС, че сега се върна мъж ми от наряд и май няма да почива вторник ами сряда...и за това вече незнам точно кога ще ходим у ПловдивЪ...та да ти звънна като се наканим де Mr. Green

# 179
Добро утро  Laughing как сте,момичета?

Гризка, не трябва ли да смениш лентичката - 1ви ден от ремонта - остават още само  3 седмици  Wink    Mr. Green Шегувам се деееее, пожелавам ти да приключите по-бързо.  

Хера,снимките са супер. И азб ях на Перперикон в началото на септември и мноооги ми хареса. Гледките са страхотни.
Ео, абе наистина, кога мислите да уведомите свекитата, че са такива smile3521 Още някоуй май беше питак преди мен за това- май ние които сме се включили със закъснение сме пропуснали интригата  Sunglasses

 Хайде, чао засега. Приятен уикенд, до после  newsm44 А сега малко :  newsm79 wash hang и такива други приятни неща  ......... af

Общи условия

Активация на акаунт