Да се насладим на последната септемврийска седмичка 26.09 - 02.10.05

  • 6 907
  • 213
  •   1
Отговори
# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Снощи бяхме на ранно кръчме със Lalka и мъж..пихф една бира и май тя беше виновницата да не мръдна от леглото до сега Mr. Green Загубила съм нещо тренинг Crossing Arms

# 181
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Ади ся, тренинг била загубила. Оправдания.  Laughing Laughing Laughing
Мен ще ме скъса главата да ти кажа, ма сигурно е от крилцата Simple Smile))))))))))

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Ади ся, тренинг била загубила. Оправдания.  Laughing Laughing Laughing
Мен ще ме скъса главата да ти кажа, ма сигурно е от крилцата Simple Smile))))))))))
Мъж ти май беше прав...от загорката боли  глава...другия път ще го слушам вече Crossing Arms Пък може и у картофките да е причината Mr. Green

# 183
  • Мнения: 2 015
 newsm03Добър ден момичета.На мен ми предстои да чакам резултат.Снощи направих ме опит за бебе и то според моите исчисления на точната дата.Дано да е станало нещо. Praynig Praynig PraynigМного се моля.
Хера и аз снощи бях на две бири.Уж си пия горе долу редовно,но бирата не ми понася.Всяка сутрин след това ацки ме боли глава.Трябва да мина на друг алкохол.

# 184
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
mi6ka82 само не се вманиячавай на тази тема...послушай старото Mr. Green Пожелавам ти успех Peace Но като чета при вас за сега няма физически проблем така, че остава да освободиш съзнанието си от тези мисли и ще стане Flutter
Ама многооооо съм добра със съветите нали Crazy

# 185
  • Мнения: 2 015
 newsm53 Хера добраси в съветите ама кажи как да си отклонявам вниманието и да не мисля за това.Опитвала съм се,да си мисля за дрехи,да си метчтая че имам много пари и накрая в картинката пак вмъквам бебе.

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
mi6ka82 като няма проблем какво си го замислела толкова Flutter Моят мъж казва...хубавите работи стават бавно Mr. GreenМакар, че нашето явно ще е многоооооооо хубаво щото вече година и осем месеца чакаме Crossing Arms Ама важното е все пак да си имаме бебче де...уф пък аз искам близначи...ама мъжО нъцки...страх го било с две...аз пък искам Crazy

# 187
  • Мнения: 2 015
 newsm62 Права си Хера,не ти спора.Ама немога да се преборя.Ако не мислех постоянно за това нямаше да отварям толкова често този форум.Въпреки,че ми е толкова приятно с вас.Разбрах го като почнех да пиша тук.

# 188
  • Мнения: 7 002
Ео, абе наистина, кога мислите да уведомите свекитата, че са такива smile3521 Още някоуй май беше питак преди мен за това- май ние които сме се включили със закъснение сме пропуснали интригата  Sunglasses
Ахахаха, все едно гледате сапунен сериал, изпуснали сте някой епизод и сега карате да ви го разкажат Mr. Green Ми ще ги уведомим като започнат да ни натискат да се женим Laughing Макар че може и по-рано да стане "случайно", защото Ицко трябва да се освобождава от казарма пролетта, а там в документите се попълвало женен/неженен, а военните са познати на баща му, понеже той работи в поделение и току-виж му честитили снахата Laughing

# 189
ХА-ха ха, Ео, абе как ще изтраете до пролетта Wink АЗ нямаше да устискам, хич ме няма по съзаклятията  Wink
Може да им подарите новината за Коледа - една голяма кутия, я вътре свиделтелство за брак  smile3508. А за да стане изненадата пълна - ако даде господ , слагаш в кутията и един  EFP
 Joy  Ще ги разбиете  Crazy  Въпреки че си мисля, каквито сте щури, че айде, ще разберат за сватбата, ама за бебе, може да успеете да го скриете  докато не идеш да раждаш и после "дзър на вратата с вързопче"  Hug

# 190
  • Мнения: 3 376
Брее, нещо много сме активни като за събота сутрин Laughing

Ео, и аз съм на мнение, че тез работи много много не могат да седят скрити покрити - все нещо се намира, което да ги издаде. Ама до тогава си трайкайте, щом сте си решили, а и ти така хубаво си обяснила причините да мълчите в Клюкарника, че сега тотално ме убеди, че това е правилната тактика Laughing

Мишка, а дано да сте успели! Praynig

Хера, то аслъ, вий загорките ако не пийти бира - кой?

Да ви кажа, тая мойта лентичка никаква работа не свърши Angry Тая сутрин ми дойде лелята. Спирам с ремонтите (като че ли някога съм започвала, ха ха ха)...

# 191
  • Мнения: 7 002
Ма моля ви се, аз с тия снимки и обяснения в клюкарника малко остава всичките неомъжени да се зарибят да се омъжват тайно за 247 лева и 8 стотинки Mr. Green
Цветунка, и мен не ме бива в съзаклятията.Като си бях в Пловдив и майка ми вади да показва едни снимки от морето и аз си отварям устата да питам "Ти нашите от сватбата видя ли ги" Mr. Green, ама се усетих овреме Joy

# 192
  • Мнения: 9 907
а на мен, Ео, ми се струва, че родителите ви ще разберат, преди аз да съм родила Simple Smile

# 193
  • Мнения: 431
ХА-ха ха, Ео, абе как ще изтраете до пролетта Wink АЗ нямаше да устискам, хич ме няма по съзаклятията  Wink
Може да им подарите новината за Коледа - една голяма кутия, я вътре свиделтелство за брак  smile3508. А за да стане изненадата пълна - ако даде господ , слагаш в кутията и един  EFP
 Joy  Ще ги разбиете  Crazy  Въпреки че си мисля, каквито сте щури, че айде, ще разберат за сватбата, ама за бебе, може да успеете да го скриете  докато не идеш да раждаш и после "дзър на вратата с вързопче"  Hug
   ОООо ще ме уморите от смях Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 194
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте момичета, присъединявам се към вас и ви пожелавам успешно завършване на седмицата! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт