Да се насладим на последната септемврийска седмичка 26.09 - 02.10.05

  • 6 905
  • 213
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
tevolere добре дошла  Grinning !
Късмет и приятно пребиваване при нас ти пожелавам !

# 196
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде да се включа и аз в събота! Да се похваля, ама то не е за хвалба...сутринта по магазините си опуках заплатата Embarassed Накупих си блузки, обувки, сутиен, бикини, чорапи, пижамка...и ...ми останаха пари за козметичка и някое кафенце Mr. Green Мъжът ми пита: И сега, какво ще ядем? А аз - ами от твоята заплата, моята замина...После го нахраних хубаво и вече не е сърдит Flutter
Ео, кажете на родителите за сватбата, де! Ще вземат случайно да научат от някой друг и ще им стане обидно. Казвам ти го от личен опит Wink
Теволере, добре дошла в нашето братство, или е сестринство Rolling Eyes И дано скоро се похвалиш с две чертички!
Херка, снощи и аз си пийнах. Отидохме с едно приятелско семейство на кръчма и мъжете си поръчаха бира, а ние жените, като по-хитри обърнахме една бутилка червено вино. Но не се оплаквам. После беше хубаво гушкането Flutter

# 197
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Хей tevolere , уелкъм. Добре дошла, при нас е  Joy Joy Joy весело демек.
Скоро да ни изненадаш с двете чертички.
Херко, с тези бирички, лоша работа. Аз снощи уж пих само две мънички, а сутринта главата не беше моята  #Crazy яко главоболие.
Леа, е каква я свърши ти сега, цялата заплата бум и край, няма яяяяяя. Stop Нидей тъй, човека в чудо ще се види с теб.  newsm78 Всъщност той вече сигурно ти е свикнал, няма да го жалим.

Ей лоша работа, никой не ще да ми помогне с тия перални. Дайте съвет, плииз, искам да знам повече за пералните програми. Ще рече, кой тип пране, с каква точно програма се пере. Аз си пускам от 2 както са ми рекли  Crazyи това си е, срам от всякъде  Embarassed Embarassed . Дайте малко акъл, че на всичкото отгоре книжката с описанието никаква я няма, кой знае от къде ме гледа и ми се смее  hahaha hahaha. Марката е Siltal ако това има някакво значение. Благодаря ви предварително.

# 198
  • Мнения: 6 998
Теди, не мога да ти помогна, обаче мога да те успокоя,че не си единствената.Имам една приятелка, ня която майка и 2 минути и обяснявала на ГСМ къде да пипне и кое копче да бутне, тя нищо не схванала. Влязъл в стаята брат и и точно за 2 секунди пуснал пералнята от правилните копчета за изумление на сестра си Laughing
Титииииииииии, права беше. Нашите не са разбрали ( май), обаче техните -да Shocked И което е по-шокиращо - от класната му Shocked Въобще не ми е ясно тая жена от къде знае ooooh!  Та така. Майка му малко викнала, ама баща му го приел спокойно Thinking Бе най-много скоро да се включа в семейния форум с поредната сърцераздирателна история за снаха ,мразена от свекърва си Flutter Crazy Laughing
Tevolere,тоя ник от италианското искам те в инфитив ли идва ? Иначе здравей и добре дошла.  bouquet

# 199
Момичета да ви излея мъката си--вчера реших да се премеря на електронен кантар при една бабичка на улицата и о, изненада -2 кг отгоре.   Sad За жалост кантара й е точен, тъй като ми демонстрира с кило боб. Но защо моето в къщи показва друго?

Отгоре на всичкото едно гърло ме боли.........Направо не се трае.Нито температура, нито хрема - само пустия гърлобол. Давайте идеи за бързо лекуване.

Ео, миличка -няма неразкрита тайна. Рано или късно щяха да научат. Дано бързо се адаптират с обстановката и приемат новината за снаха. Пожелавам ти най-добричката и мила свекърва.
Относно това как е научила класната  - newsm78......Вероятно някой ваш приятел се е похвалил на класната и така веригата се е задействала..............

# 200
  • Мнения: 9 905
Момичета да ви излея мъката си--вчера реших да се премеря на електронен кантар при една бабичка на улицата и о, изненада -2 кг отгоре.   Sad За жалост кантара й е точен, тъй като ми демонстрира с кило боб. Но защо моето в къщи показва друго?


защото електронните кантари не могат да хванат кило боб - предназначени са да мерят над 2 кг първоначално тегло Simple Smile така че ето ти ги къде са двата килограма:)

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Теди, ако имаш малко търпение, май на майка ми пералнята беше Силтал. Довечера ще проверя и ако е така, ще ти сканаирам таблицата с програмите.

# 202
  • Мнения: 431
Здравейте и от мен. На мен ми остават 10 дни до лелята и се чудя как да се сдържа да не си направя тест. Ако наистина отчитат 7 дни след зачеването, значи след 3 дни мога да се тествам нали Embarassed

# 203
Цитат

защото електронните кантари не могат да хванат кило боб - предназначени са да мерят над 2 кг първоначално тегло Simple Smile така че ето ти ги къде са двата килограма:)
Цитат

Титииии, идва ми да те разцелувам. newsm44  Не че за мен 2 кг са световен проблем, но при условие, че не съм променила режима си на хранене и даже напоследък нямам апетит към сладкото, направо се зачудих откъде са дошли.

# 204
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен!
Първо да кажа на Теди, че това с прахосването на цялата заплата ми се случва за първи път Embarassed Имах нужда от туй-онуй и реших да постъпя като егоист, вместо всичко да отиде за храна и оттам във WC-то.
Ео, дано опасенията ти за страшна свекърва не са верни. Не се настройвай предварително! Бъди си усмихната, както винаги и няма начин да те намрази Grinning
Fea , не се тревожи за 2-те килца. Всички кантари мерят различно, а е най-важно ти да се чувстваш добре Wink
На мен днес ми е 15 ден. Дано с мъжа ми сме свършили нещо, че мисълта да тръгна пак по лекари ме подлудява Close Сега чакам с нетърпение срещичката на Балкана. Много ми се ходи, ееей!

# 205
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Лалкунски, ще чакам как. Търпение да искаш от мен, това напоследък се оказа стихията ми. Подготвям се с очилата, лист и молив пред монитора и те чакаааааааааааааааааам. Благодаря предварително!

# 206
  • БГ
  • Мнения: 735
мерси момичета,много сте мили, да ник-а идва от италиански, нещо не ставаше регистрацията с другите които пробвах, от малкото думи които знам това ми звучеше най-позитивно:)

# 207
  • София
  • Мнения: 4 272
Еееей Тедунски! Много готин аватар, бе! Време беше да сложиш нещо яко за плакнене на очите! Поздравления!
tevolere , искам да питам нещо, но не го приемай за заяждане. На италиански искам те не е ли ti voglio? Иначе поздравления за ника! Никога нямаше да се сетя. Звучи ми добре!

# 208
  • БГ
  • Мнения: 735
не съм я избрала по това Simple Smile и на мен тази ми прозвуча добре:)от всеки език си имам по няколко любими,и тази е от италианския:)

# 209
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Здравейте момичета Laughing! Току що се върнах от Родопите, набързо поситих родителите си и айде пак обратно на морееееееееето, само да беше лятоооо Rolling Eyes. Хайде лека вечер и от утре с нови надежди и късмет Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт