Алтернативни продукти за дамска хигиена 2

  • 31 861
  • 794
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 995
А, добре, тъкмо идвах да провея как беше ника, за да напиша ЛС Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 869
Наминавам, да споделя, че пак й загубих цаката на чашката и пропуска.... Уж поставям правилно, завъртам, дръпвама напред-назад, и пак пропуска... иначе е иделно чиста, и дупките, и буквите, и ръба... а аз се усещам по-стегната от преди макар и да не съм много редовна с яйцата... Но не я заменям чашката за нищо на света! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6 995
Хехе, момичета!
Спечелих! От онзи сайт с въпросите, дето ви пуснах малко по-рано  Grinning
И то съм спечелила от първия ден, в който бях объркала как се отговаря, та пуснах пак.  Laughing
Наградата ми е многократна превръзка.
Аааа, за пръв път печеля нещо, няма такъв кеф  Laughing

# 48
  • Мнения: 2 759
                                 Ееееееех, това страхотно!!! Честито, Ео  Hug!      

# 49
  • Мнения: 799
Хехе, момичета!
Спечелих! От онзи сайт с въпросите, дето ви пуснах малко по-рано  Grinning
И то съм спечелила от първия ден, в който бях объркала как се отговаря, та пуснах пак.  Laughing
Наградата ми е многократна превръзка.
Аааа, за пръв път печеля нещо, няма такъв кеф  Laughing
Честито!
А как разбра, че си спечелила?

# 50
  • Мнения: 6 995
Писаха ми мейл, има ме и на страницата с играта Simple Smile Аз не я бях отваряла днес, от имейла разбрах.

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Честито, подаръка е хубав  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 695
Браво, Еовин!   bouquet  Наистина е много готино да ти проработи късмета!  Peace

# 53
  • Мнения: 289
Момичета следя ви от първата темичка още много съм навита да си купя чашка но за сега не мога да си я позволя че съм безработна и паричките са кът . SadЩ е продължа да ви чета и да събирам информация че в по добри времена да мога и аз да се уредя с такъв благодат . Hug
Еовин  честито   bouquet

# 54
  • Мнения: 93
Аз ползвам тази


и според мен е сравнително по-евтина от другите марки!

# 55
  • Мнения: 1 318
Ехеее, честито, Ео!!!
Аз също всеки ден участвам в играта, като се сетя, но не съм спечелила нищо. Радвам се много за теб!!!

# 56
  • Мнения: 289
Момичета изгря слънчице и за мен днес ходих на интервю и от 4.1.2010 започвам работа  newsm44 ще мога да си отделя парички след време за тази разкошотия

# 57
  • Мнения: 6 995
Браво, Галя, много хубаво  Hug Да кажеш после каква си порчала Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 869
Честито, Галя!! Много хубави новини!! Дваж повече, ще й се радваш на чашката после, каквато и да избереш  Grinning

# 59
  • Мнения: 289
 Благодаря ви  HugЩе искам съвети от вас момичета  за модела на чашката  но мисля че ще е от големите размери че имам двама сина и с двамата съм с шевове отдолу баткото го родих с форцепс  Sad

Общи условия

Активация на акаунт