Алтернативни продукти за дамска хигиена 2

  • 31 866
  • 794
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 595
Момичета леко ми се размаза погледа да търся кой от коя марка е доволен и от коя не е, и пуснах анкета с питанка ето тук, можете ли да гласувате и да дадете мнение Simple Smile

# 61
  • България
  • Мнения: 2 164
 Момичета, какво става с яйцата? Руснакът да не ни е забравил Wink?

# 62
  • Мнения: 6 998
Не знам, не ми е писал от тогава.

# 63
  • Мнения: 2 132
Записвам се при вас. Нямам чашка, нито многократни превръзки. Ползвам Натракеър. Време да чета старата тема нямам Simple Smile
Интересува ме коя чашка не пропуска, че цикълът ми е силен и от кои сайтове поръчвате чашки и многократни превръзки?

# 64
  • Мнения: 6 998
Сайтовете са подредени в първия пост.
Превръзки съм взимала Etsy и  Ebay.
Чашката ми също е от ибей.
Това дали ще пропуска според мен не зависи толкова от марката, а от това как ще се усвои начинът на поставяне Thinking
Препоръчвам ти да вземеш някоя с по-голям обем.

# 65
  • Мнения: 2 759
Сайтовете са подредени в първия пост.
Превръзки съм взимала Etsy и  Ebay.
Чашката ми също е от ибей.
Това дали ще пропуска според мен не зависи толкова от марката, а от това как ще се усвои начинът на поставяне Thinking
Препоръчвам ти да вземеш някоя с по-голям обем.
                            С муункъп В се чувствам разкошно - макар че съм за А, а и се оказа, че цикълът ми е мноооого обилен. Не всеки път е толкова обилен всъщност, но чашката се справя чудесно и със силния ми ден, когато става въпрос за количества. Почиствах на кръгъл час просто. Трябва да се има предвид според мен, че силният цикъл може да се засили, тъй като вакуумът забързва изтичането. Не е задължително да става така всеки път, и мисля зависи от поставянето.
                          Абе защо така ги няма печелившите след 15-ти  Thinking?
                         Хедра, на кой размер яйце си вече?

# 66
  • Мнения: 6 998
Ами, явно закъсняват, аз спечелих на 12, а се появих на 18 или 19, като преди това си стояха до 7ми само.  Thinking

# 67
  • Мнения: 2 132
Да, мерси, аз видях линковете в пъвия пост, но ме интересуваше от къде се поръчват до БГ. В Ибей не съм регистрирана.

# 68
  • Мнения: 6 998
Ами в БГ само от екомама.нет можеш.
Иначе те и другите сайтове доставят до България.
Но от България за България е само екомама. Rolling Eyes
Хич не са разпространени още тук Tired
Но ако си харесаш нещо в ибей, аз имам регистрация и мога да поръчвам Peace

# 69
  • Мнения: 1 318
На мен ми е интересно как не са се усетили от аптеките да заредят с чашки. Сума ти народ ще си купи, всеки ще предпочете така, вместо да дава пари за куриерски услуги.

# 70
  • Мнения: 6 998
Защото няма да ги купи сума ти народ.
Повечето ги считат за гнусни... Tired
Виж само в темата за тампоните в здравния форум, примерно. Confused

# 71
  • Мнения: 1 318
Е, да - на повечето жени първите им думи са "Ама как така? То е гнусно!" и с това приключват въпроса.
Аз успях да убедя няколко приятелки да си купят от чашките, те пък на свой ред навиват други жени...

# 72
  • Мнения: 2 759
Е, да - на повечето жени първите им думи са "Ама как така? То е гнусно!" и с това приключват въпроса...
                                Ами то и моята първа реакция беше такава  Crazy... След една година си викам 'Айде, ше падна жертва пред зелената идея, но ще пробвам'... А като пробвах толкова ми хареса, че... Няма вече връщане назад за мен  Stop.

# 73
  • Мнения: 1 318
Като показах на майка ми чашката, жената щеше да припадне  Mr. Green Но който е започнал да ползва чашката, никой не се е върнал към превръзки/тампони.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен. И аз съм доста навита на тази чашка, но няма да мога скоро да я пробвам, тъй като още кърмя и нямам цикъл, но ще събирам информация дотогава.
А тези яйца не разбрах съвсем какви са? Нещо имат връзка с кегелите май?
Извинявам се ако се налага да се повтаряте.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт