Дамските чанти

  • 180 228
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 127
И от мен една чанта, малко по-различна от показаните досега

# 106
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
И аз тук  Grinning
Ето последната ми:
http://hissii.snimka.bg/daily/drehi.426875.20851259

# 107
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тина, много ти е хубава придобивката Simple Smile
Аз пък се влюбих в тази, но за съжаление не ми е никак по джоба Sad

# 108
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Тина, много ти е хубава придобивката Simple Smile
Аз пък се влюбих в тази, но за съжаление не ми е никак по джоба Sad

Благодаря Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 384
Тина, много ти е хубава придобивката Simple Smile
Аз пък се влюбих в тази, но за съжаление не ми е никак по джоба Sad


тази чанта е просто уникална и аз се влюбих  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Естествената кожа чанти от Русе се продаваха и онлайн. И ако ми подскажете сайта ще съм много благодарна   bouquet

# 111
# 112
  • Мнения: 217
http://eu.furla.com/enfinity/FurlaEU/010101/ELISABETH/pdu-WFS-en … ?JumpTo=OfferList


търся такава 4ерна Cry може подобна
[/quot


Страхотна чанта !!!
Дано да си намериш подобна!!!! Hug

# 113
  • Мнения: 3 886
дамммммммм не мога да спя даже такъв ред съм определила ве4е в нея кое къде ще е 4е Twisted Evil Twisted Evil

# 114
  • Мнения: 11 919
Колкото и да мразя прехвърлянето на вещи от една в друга чанта, чантите , заедно с парфюмите са ми огромна слабост.После ще се върна да чета.

# 115
  • Мнения: 45
Охххх, какъв проблемен въпрос - чантата..... Аз още не съм намерила своята Чанта с главно Ч  Mr. Green ... Та да ви помоля за помощ - търся си по-спортен тип, голяма (колкото да влезе тетрадка голям формат - студентка съм Blush), с дръжка за през рамото, за предпочитане от плат. Ако случайно ви се мерне такава или имате такава, моля за снимчици.

# 116
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Здравейте,
какво Ви е мнението за чантите на Tendenze, издръжливи ли са за цената си?Аз си харесах няколко за по 45 лева, но се чудя още дали си струват парите.

# 117
  • София
  • Мнения: 3 789
Охххх, какъв проблемен въпрос - чантата..... Аз още не съм намерила своята Чанта с главно Ч  Mr. Green ... Та да ви помоля за помощ - търся си по-спортен тип, голяма (колкото да влезе тетрадка голям формат - студентка съм Blush), с дръжка за през рамото, за предпочитане от плат. Ако случайно ви се мерне такава или имате такава, моля за снимчици.
'
И на мене чантите са ми голяма страст. Купувах ги често, но откакто купих  тази повече не съм се и замисляла да купувам '' поредната ''. Супер практична, елегантна и адски удобна е.  Не е от плат, а е кожена, супер здрава и качествена е. Не знам какви финанси можеш да отделиш, препоръчвам ти я горещо. Flutter  сега си чакам комисионната от рекламата Mr. Green Laughing

# 118
  • Мнения: 3 886
Охххх, какъв проблемен въпрос - чантата..... Аз още не съм намерила своята Чанта с главно Ч  Mr. Green ... Та да ви помоля за помощ - търся си по-спортен тип, голяма (колкото да влезе тетрадка голям формат - студентка съм Blush), с дръжка за през рамото, за предпочитане от плат. Ако случайно ви се мерне такава или имате такава, моля за снимчици.
'
И на мене чантите са ми голяма страст. Купувах ги често, но откакто купих  тази повече не съм се и замисляла да купувам '' поредната ''. Супер практична, елегантна и адски удобна е.  Не е от плат, а е кожена, супер здрава и качествена е. Не знам какви финанси можеш да отделиш, препоръчвам ти я горещо. Flutter  сега си чакам



комисионната от рекламата Mr. Green Laughing




добре де комисионната ноо проблем и мен ми хареса казвай от къде е и колко ако моцеш да направиш снимката цък по голяма да разгледам под лупа комисионната ще е 2 на
Mr. Green

# 119
  • Мнения: 22 442
Много харесвам чанти и преди да родя си купувах доста. )
Сега в общи линии за 3г съм си купила 2чанти. ) Това не означава, че не съм искала да си купя поне 20....)
Обожавам красиви чанти, естествена кожа, на които им личи от далеч че са качествени и хубави. Но....и цените им хубави. )

Общи условия

Активация на акаунт