Дамските чанти

  • 180 376
  • 742
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 789
добре де комисионната ноо проблем и мен ми хареса казвай от къде е и колко ако моцеш да направиш снимката цък по голяма да разгледам под лупа комисионната ще е 2 на
Mr. Green

Ето, да видиш колко съм добричка, особено днес Mr. Green Купих я от магазин на найк за 130 лв. Peace


Nike

# 121
  • Мнения: 45

И на мене чантите са ми голяма страст. Купувах ги често, но откакто купих  тази повече не съм се и замисляла да купувам '' поредната ''. Супер практична, елегантна и адски удобна е.  Не е от плат, а е кожена, супер здрава и качествена е. Не знам какви финанси можеш да отделиш, препоръчвам ти я горещо. Flutter  сега си чакам комисионната от рекламата Mr. Green Laughing

Супер е чантата, скоро ли я купи (мисълта ми е, дали ще ги има още в магазина да знам дали да ходя  Mr. Green) Направо се влюбих, а как ще ми ходи на кецовете Nike Grinning Има ли дръжка за през рамото?

# 122
  • София
  • Мнения: 3 789
Супер е чантата, скоро ли я купи (мисълта ми е, дали ще ги има още в магазина да знам дали да ходя  Mr. Green) Направо се влюбих, а как ще ми ходи на кецовете Nike Grinning Има ли дръжка за през рамото?
Аз я купих юли месец, споко- има ги. Виж в магазина им в Карфур, в МОЛ-а ......там съм ги гледала. Дръжка за през рамо няма, но и с две се носи супер удобно. А колко нещица побира...... Whistling Mr. Green

Само внимавай какво гледаш, защото има абсолютно същата, но двойно по-малка и струва 109 лв.

# 123
  • Мнения: 3 886
МИ6Ле  супер си  но до КАРФУР незнам как да стигна Sad направо ме грабна нито е много спортна нито много елегантна:)Simple Smile

# 124
  • Мнения: 45
Супер е чантата, скоро ли я купи (мисълта ми е, дали ще ги има още в магазина да знам дали да ходя  Mr. Green) Направо се влюбих, а как ще ми ходи на кецовете Nike Grinning Има ли дръжка за през рамото?
Аз я купих юли месец, споко- има ги. Виж в магазина им в Карфур, в МОЛ-а ......там съм ги гледала. Дръжка за през рамо няма, но и с две се носи супер удобно. А колко нещица побира...... Whistling Mr. Green

Само внимавай какво гледаш, защото има абсолютно същата, но двойно по-малка и струва 109 лв.

Хех, всички се юрнахме да си взимаме като твоята, ама нищо чудно - страхотна е. Благодаря мн за обясненията  Hug

# 125
  • София
  • Мнения: 3 789
Хех, всички се юрнахме да си взимаме като твоята, ама нищо чудно - страхотна е. Благодаря мн за обясненията  Hug
Вие ако си я вземете и ще се убедите сами колко удобна е и как всяко левче си заслужава Peace Аз й се чудех почти месец, после съжалявах защо не си я взех веднага Laughing

# 126
  • Мнения: 3 886
добре де а от центъра какжо да хжана до карфура Tired

# 127
  • София
  • Мнения: 3 789
добре де а от центъра какжо да хжана до карфура Tired
Идея си нямам, аз съм мобилна Laughing  Не знам къде в центъра  си, но има магазин на Найк точно срещу книжния пазар на Славейков. Можеш и там да провериш Peace В МОЛ-а ш Спорт депо съм я виждала, но бяла

# 128
  • Мнения: 3
И аз обожавам чанти !  Crazy
Да ви питам , тук .. в Бершка в момента има ли чанти през рамо ? И на какви цени са горе - долу.  Party

# 129
  • Мнения: 11 970
Да попитам- винаги ли съобразявате чантите с цвета на обувките?Или това е по-скоро остаряло правило.Аз по-често съобразявам цвета с връхната дреха,а понякога ми се иска да е просто цветно петно, ако дрехите са по-монотонни.

# 130
  • Мнения: 1 629
ето това е моята нова чанта и много и се радвам.

# 131
  • Мнения: 3 886
добре де а от центъра какжо да хжана до карфура Tired
Идея си нямам, аз съм мобилна Laughing  Не знам къде в центъра  си, но има магазин на Найк точно срещу книжния пазар на Славейков. Можеш и там да провериш Peace В МОЛ-а ш Спорт депо съм я виждала, но бяла
Ходих до 2 магазина на найк и казаха 4е щом е зета лятото сега тези стоки са прибрани евентуално след около 3-4 месеца може да се намери пак #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 18 ное 2010, 14:58 от DIVA_ORHIDEQ

# 132
  • София
  • Мнения: 3 789
Как мога да напусна темата? Че само спам, много скучни чанти.
Влязла си тук по свое собствено желание, нали? Naughty Thinking Никой не те е карал да изразяваш мнение, след като ти е случно просто не влизай. Защото това вече е спам! Crossing Arms

Орхи, изненадана съм, защото тази чанта не е сезонна стока, а и на тях им е важно да правят оборот. Другият вариант е да звъннеш в магазин на Найк и да искаш да ти кажат в кой магазин можеш да я намериш. Моделът й е Nike Bag Heritage Remix.

# 133
  • Мнения: 1 629
Как мога да напусна темата? Че само спам, много скучни чанти.
душа пусни моделчета, които ти харесват Wink

# 134
  • Мнения: 127
Пуснах аз, няма лошо, такива харесвате, просто питам може ли да се излиза от темата? АКо не - не, здраве да е.

Общи условия

Активация на акаунт