Survivor 4 - Филипини - пета тема

  • 28 358
  • 702
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 832

птица, на Светла и Ива тестостерона по рождение им е в повече, а след спортната криера, още повече  Mr. Green.
Не ми се вярва да е по рождение. Твърде характерно за спортистки взимали стимуланти изглеждат, някак им се уеднаквяват лицата. Thinking

Казвам, че вероятно по рождение си имат повишени мъжки хормони, а след зобането още повече се засилва мъжкото в тях. Има много примери на назобани спортистки, които не изглеждат като тях. Само ще спомена Марион Джоунс.

И аз клоня натам, вероятно и двете. Явно си ги подбират такива момиченца - по-мъжкарани като физика и възможности, а оттам и излъчване. И после ги понатъпкват с туй-онуй. Иначе как да направят елитни спортистки от тях. Все едно Ралица Лондонска да вземат. С каквото и да я тъпчат, няма да стане от нея нищо Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 797
Марион Джоунс и тя е същата бира, но няма начин, всеки си носи кръста, респ. анаболите.
Пример за разлика във външния вид при лекоатлетките за мен е Нора Иванова, в началото на кариерата си беше  красавица, а преди 5-6 години като й чух гласа на едно състезание в НСА, направо стрес получих Joy Но тя е хитра, след брака си с турчето Гюнер, взе един австрийски мениджър, а жените на известните мениджъри по правило не ги ловят с допинг, тя обаче сама си съсипа кариерата. /Сори за офф-а Blush/

Колкото до СЪРВАЙВЪР, аз съм от ''малцинството'' hahaha фенки на Ива, от началото си е така, признавам, че направи няколко грешни хода, но аз не си меня пристрастията по принцип, няма да го направя и сега. В нея за разлика от на повечето хора тук ми харесва хъса за победа Peace

# 62
  • Мнения: 258
Според мен трябва да вкарат Агонцев за малко цвят  Mr. Green крайно време е!

Браво на Жорката, победа в точния момент. Той не е глупак, може да  не е свикнал да комуникира с хора и е пълен аутсайдер, но ако някой му окаже малко внимание или симпатия той откликва. Може да се прави на пълен непукист, но на мен ми се струва, че не е така. Имам чувството, че той не е имал до сега истински близки хора (това е мое усещане Whistling) Не забелязахте ли колко бързо се сприятели с Крика?
А за това кой да си тръгне от играта Людмила 69 ми е най-антипатична

# 63
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
И аз съм от фенките на Ива, но се изкефих на победата на Жоро, много глупави излязоха жените Mr. Green
Жорко никак не е глупав, колкото да е странен и асоциален. Той пише тук и се изразява  много прилично в писмена форма. Wink

# 64
  • Мнения: 106
според мен ще си тръгне люси69.
залагам 2-та гласа да спечели ива. след вчерашната излагация на играта, днес тя ще се нахъса и ще спечели 2-та гласа.
а агонцев влиза май утре. поне с него ще падне купон. за мен той е най-колортният участник във всички сезони.
хайде дано довечера ни чака интересен съвет.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 18 130
Той пише тук и се изразява  много прилично в писмена форма. Wink


илюзий, стратегий -  newsm78 не звучи като човек, който много чете.

# 66
  • София
  • Мнения: 944
Той пише тук и се изразява  много прилично в писмена форма. Wink


илюзий, стратегий -  newsm78 не звучи като човек, който много чете.

Явно е пропуснал това правило, не му придиряй толкова  Wink.

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 18:48 от Iva_s

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Снощи беше поредната интересна серия . Simple Smile Аз залагам, че довечера ще си тръгне Люси. Съмнявам се Меги да гласува против Ива на този етап, защото все пак е нужна евентуално да печели някакви игри , а и има още двама мъже за гонене . Simple Smile
Така си разсъждавам - гласовете общо са 7 . Ако двойният глас е за някой от мъжете , то Люса 69 може да се спаси само , ако гласува против Ива , но дали у нея толкова акъл ? newsm78

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Eдва ли. Тя сама си каза, че срещу Ива няма да гласува. А щом го е казала, не очаквам да размисля, мисли - който може.

# 69
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ще поживеем , ще видим!! Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 15 287
Думи на Жоро:
"а до този момент играта ми не се харесва на много хора понеже никои не приема ,че наи-простата стратегия е наи-сложна за разгадаване,...защото просто я няма"

Значи няма какво да го набеждаваме за гениален стратег и мислител. Той сам си казва, че не е имал стратегия. Пък ние тук го заподозряхме, че чете умни книги и даже ги е разбрал, че ги е и приложил.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 891
За най - нетърпеливите - Днешният епизод

http://-spam036-/ylrbpxd

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 19:05 от avicom

# 72
  • София
  • Мнения: 15 287
Този линк.....  newsm78 не се отваря днешният епизод.

# 73
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Този линк.....  newsm78 не се отваря днешният епизод.

И мен е така newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Иначе според мен Жорко преценява на момента и според ситуацията,няма точно стратегия как да стигне до финала Peace....носи се просто по течението Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 797
Този линк.....  newsm78 не се отваря днешният епизод.
И при мен така Confused

А за ЖорЕ - писмените му излияния никак не ме убедиха, че е нещо повече от това, за което го смятам.

Общи условия

Активация на акаунт