Жената Лъв - 13-та част!

  • 14 267
  • 736
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 668
Дал да нИ сЪ опъна, че детето заспа. Полинко, наниш ли?
Взехме паспортите и ги пратих в С-ф за визи. Сега чакаме. Голяяяяма одисея туй мойто ходене.  ooooh!
Благодаря Ви за клеевата тинктура. Почвам да давам за профилактика.
Аз пък правя броколи със сос бешемел  smile3534 Отивам да надзърна в рецептите.
А трябва да правя питка за прощъпулник, пък ме мързиииии. Кой ли ден ще се наканя?   33uu

# 31
  • Мнения: 5 140
 Whistling Whistling Whistling

много е яко оформлението на 1-ва стр. бравоооо   bouquet  bouquet Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 9 776
Камче, нИ спЪ, ама май ша полегна Rolling Eyes.
И аз се каня да правя питка, но чакам да се завърне камерата ни от пътешествие Mr. Green. Нал' требе се увековечи момента Crazy.

# 33
  • Мнения: 5 140
оххххххх май се опитвам да се разболявам, а това не е добреееееееее ooooh! Tired

# 34
  • Мнения: 668
оххххххх май се опитвам да се разболявам, а това не е добреееееееее ooooh! Tired
Лошо. Взимай мерки, докато е време.
Аз пък днес не съм спряла да ям.   Crazy Това време не ми действа добре на апетита Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 140
ааааааа задействала съм се от снощи. много ме болеше гърлото, сега вече, не. изобщо не ми се яде, пия само чай.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 5 025
Вени, за клеевата тинктура ми е казвано от хомеоп. да давам по капка на год. от възрастта на детето веднъж на ден - това за профилактика.
А при заболяване се дава двойна доза т.е. така сутрин и вечер. Ама аз съм давала само за профилактика... Wink

И моите не искат да ги пият, в кво ли не съм ги бъркала и го усещат...

# 37
  • София
  • Мнения: 6 210
Вени, за клеевата тинктура ми е казвано от хомеоп. да давам по капка на год. от възрастта на детето веднъж на ден - това за профилактика.
А при заболяване се дава двойна доза т.е. така сутрин и вечер. Ама аз съм давала само за профилактика... Wink

И моите не искат да ги пият, в кво ли не съм ги бъркала и го усещат...
Зная, Бенджи, аз от теб научих за тинктурата  Hug!
Пък моят син я пие с малко вода, горчиво му е, но стиска зъби и нямам проблеми.

# 38
  • Мнения: 1 849
Ник, четох в темите, че е хубаво олиото да се пуска на тънка струйка. Вчера така я правих, е, не се счупих от престараване... Но пак беше добре. Ставя по-рядка от яйчната, обаче като я оставя в хладилника за час и нещо, после я намирам посгъстена. Нямате си идея колко вкусен сос става, ако сложите кисело мляко, горчица и чесън към майонезката, ммм, чуден!
Ей, къде съм спала, че туй съм го пропуснала - На тънка струйка, а аз го пльоснах така олиото, заедно с млякото. Пак ще се пробва! Че гледах едно предаване - колко химия има в кетчупа, майонезата и др. Решила съм да си правя домашно, поне знам какво има вътре  Naughty
За гърлото си взимам едни таблетки, билкови - Медосепт, с мед и живовлек, като изсмуча 3-4 и гърлото ми омеква, смучат се през 2-3 часа и са като бонбони. Големия син ми изяжка цялата кутийка, ако не ги скрия  hahaha

# 39
  • Мнения: 5 001
Момичета....аз като правя майонезата слагам всичко на куп...Млякото,олиото,солта и лимонтозуто....Като врътна с пасатора става толкова гъста майонеза,че като обърна канчето нищо не изпада...Толкова е гъста...

# 40
  • Мнения: 9 776
И аз никога не слагам олиото на струйка Thinking. Всичко пльок - вътре. някой път става супер гъста, друг път - не. Но като се охлади и се сгъстява, както е писала Венчето.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Ми вчера ме беше хванал ентусиазмът и реших олиото да не го пльокам, а да го излея по-бавничко. Иначе първия път и аз нахвърлях всичко заедно, пак се получи.

Рени, като се прибереш, обади се да кажеш как мина изпита!  Hug

# 42
  • Мнения: 3 334
здравейте и от мен Hug Hug Hug,нека се присъединя и аз към групата на лъвиците. Peace
The Tulip родена съм на 21.08,може ли да ме добавиш?

# 43
  • Мнения: 668
здравейте и от мен Hug Hug Hug,нека се присъединя и аз към групата на лъвиците. Peace
The Tulip родена съм на 21.08,може ли да ме добавиш?
Готово Anni. Добре дошла.  Hug

# 44
  • Мнения: 9 776
Ани, добре дошла Hug! Кажи нещо за себе си.
Другите лъвички пак забегнаха нанякъде ooooh!...

Общи условия

Активация на акаунт