Коледата наближава, а ЮНЧЕТО в корема шава! - 6

  • 22 098
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 274
Здравейте , момичета!

Днес нямах всеме да ви чета , а то какво новина имало  Sad

Много ми е мъчно за Натали , толква жизнена и с такъв ентусиазъм ни зареждаше, миличката тя и е в далечнтата страна, дано се утеши бързо, да разчитаме на СИЛНИЯ И ДУХ.   НАТАЛИ  Hug Hug Hug

При мен нищо ново, чакам да дойде 21-ви да видим бебчо.

Варненки браво , кзахте и го направихте. Сигурно е било яко да се запознаете на ЖИВО  Grinning
Аз съм емоционално свързана със Варна и вигаги ми е  мило дори само да чуя "Варна" , живяла съм там няколо години, това лято ходих пак, много се е променил града , но е още по красив. Heart Eyes

# 61
  • С-я
  • Мнения: 37
Момичетата, живеещи в София - да ви запитам нещо: вие при кои лекари ходихте на ФМ?

Аз ходих във Фемина при д-р Врагилова. Останах доволна, много е внимателна, обяснява подробно.

# 62
  • Мнения: 6
здравейте мамчета!
Натали, много, много съжалявам!!! знам че нашите думи вероятно няма да те успокоят, но вярвай в бъдещето, в това че скоро пак ще видиш двете чертички и този път всичко ще мине както трябва! ти показа че си интелигентна жена, вярвам че ще намериш сили да продължиш напред! Hug Hug

Лулу, стискам палци всичко да мине наред! Hug

Arrow , можеш ли да ми кажеш дали си кървяла дълго време? доктора ли ти забрани да пътуваш? аз също прокървях преди 10 дни но моя лекар нищо не иска да ми каже: не бил врачка Shocked Shocked Shocked!!! а ми предстои дълго пътуване (със самолет) и много се притеснявам. ти пи ли някакви хапчета? аз видях моя лекар веднага след като прокървях и следващия час ми е за януари а ми предстои пътуване за празниците.... тъй че незнам какво да правя...... Thinking
поздрави на всички мамчета!

# 63
  • Мнения: 171
Съжалявам Натали  Sad Sad Sad!

# 64
  • Мнения: 140
ESTELITA аз днес бях на БХС в Клиниката по генетика във ВМИ и общо ми стреваше 85 лв  Shocked, но няма начин ... ( 40 лв е за самото изследване във София, 25 лв са за клиниката, 15 лв за куриер и 5 лв превод в банката) това е. На теб къде ти казаха да отидеш да ти вземат кръв???
Още не са ми казали,но мисля 4е ще е там кадето си правила и ти.Незнам може би ще се наложи да се откажа,понеже трябва на 15.12 да отида,но пък финансово сам затруднена в момента.Мъжо взима заплата към 20-то 4исло Sad
Уф винаги ми излизат непредвидени неща и пари4ките свършват.

# 65
  • Мнения: 4
Ей, мами! Днес ходих за направление кай-накрая... няма да описвам държават ни, че ще ми стане лошо, а не смешно Simple Smile

За капак ходих на родителска среща... За "моето" гардже само се чуваше - много е разсеяна, да решава повече задачи, правете й диктовки... Simple Smile е, нервирах се малко де....

Мами, дето не се виждате отпред на списъка, моля, пишете, разкрийте се! Аз сега за пръв път се замислих, че този списък е толкова различен от това, което се случва във форума... отпаднали необадили се, обадили се, невписани... МНОГО, много ви моля, за да не чета 5 теми назад, без да се сърдите на никой - пишете се, ще ви вкарвам. Аз съм копирала директно предната тема, знаете кое единствено промених.

Забранявам лоши емоции на всички ни! ЗАКОН! Simple Smile

Аз не държа да правя темите, ама толкова мъчно ми стана за Натали, че почти машинално реших, че трябва да се направи нова тема и да благодарим на Нати :*

Улла, да, твоята тема много ми хареса, разсея ми умопомрачението, много ми хареса (въпреки че предполагам, че ще изпреварим Коледа и празника ще влезе в тема 7... като гледам скоростите ни.. пък и сега започват да се случват нови неща... малко по малко започваме да влизаме в 4-ти месец... стига повръщане - старт на ритането)

Ако искате тук, в тази тема може да постнем по една снимка, тамън всички ще се научим как се слагат снимки, за да се черпим като хората при поводи Wink

Мен днес цял ден ми опъва и ме боли по различен начин, ама снощи правихме нееевероятеен с**с с любимия и само се молех да не видя кръв, всичко друго не ми пречеше толкова Wink

Нашите изследвания са в понеделник, най-накрая! Интересно ми е какво ще се случи...  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 119
ЛУЛУ, не се паникьосвай! Знам какво изживяваш, повярвай ми. Разрови се и изчети наличната информация във форума и в интернет и вземи информирано и адекватно решение как да постъпиш. БХС наистина дава много грешни резултати. Въпроса е, дали ти можеш да прекараш останалото време на бременността с някакви съмнения и притеснения. Ако имаш някакви конкретни колебания за амнио, можеш да ми пишеш, аз събрах даста инфо по въпроса. Стискам палци да е грешка.
eliska, благодаря  Party

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Едно предложение от мен. В юлската тема (нали аз съм ни в юни, ни в юли  Mr. Green) си направихме албумчета в снимка.бг. Едното е за снимки преди забременяването, а другото за вече с коремчета. Може да го кръстите june2010 и паролата да се дава само на лични.  Peace

# 68
  • Мнения: 189
Аз да се включа с едно питане:Гърдите спряха ли да ви болят?Мен от 3 дни нищо и малко в съм шах.Пожелавам ви лека вечер Hug

# 69
  • Мнения: 4
tenderseducer, доста мами се "оплакват", че гърдите им са омекнали и не ги болят. И при мен е така... явно за сега сме в този стадий... после пак. По учебниците пише, че сега нараства само зърното... после пак ще растат цици Wink

# 70
  • Мнения: 94
Съжалявам за Натали  Hug Бъди силна,миличка и скоро ще ни намериш,за да ни се похвалиш с добра новина  Hug
Виждам,че гърдите обсъждате - и моите не ме болят толкова както преди. Но при натиск определено се усещат. А зърната как стърчат ...  Laughing Моето мило все им се смее - били "вентили"  Laughing

# 71
  • Мнения: 4
ех, все да си легна... ама щом ме мързи да се изпишкам... няма да си и легна скоро.. днеска се поуморих Wink

Мами - аз ще бъда първа явно - една снимка от морето, в много влюбена усмивка и една с бъдещия татко на вилата Simple Smile

http://picasaweb.google.bg/Elena.Sim3/SeaMix#5399088958811101378
http://picasaweb.google.bg/Elena.Sim3/NaVilata#5399088169785620498

това са от преди да се заговори за бебе при нас. Simple Smile не, че сме го планирали, но все пак мъжа един ден каза - аз си имам дете, но знам, че ти искаш детенце също и съм начсно, че, въпреки моето виждане, че трябва да имам едно дете, за да му дам възможно най-много, сега ще трябва да имам 2, както се очертава, но може да почака. Е.. след тази реплика - чу ли ни... какво ли - мисля, че не чака и месец и се вкопчи за мен, пък открихме около месец по-късно Simple Smile Каквото било писано - станало

Снимки от сега, нови нямам... но и няма много разлика. На втората снимка съм около 78 кг и реално корема ми изглежда колкото ми е и сега Simple Smile само дето сега му прощавам, че стърчи и даже понякога го отпускам, за да изглежда и по-голям Simple Smile

Вие сте наред, а аз пишкам и лягам Simple Smile smile3524

# 72
  • Мнения: 8
Добро утро, мами!
Бързам да се отчета, че тази сутрин ми замръзна Д-то от чакане пред клиниката на Проф. Темелков за час при доц. Балев. Със съпруга ми дойдохме в 6:50ч. и бяхме 12-ти в списъка. Посидяхме в колата на топло и после се върнахме към 7:30. Вече имаше около 35 човека, а на вратата има голяяямо съобщение за всички, че часовете са само 30. В 8:00ч. ни пуснаха вътре и всеки по ред на номерата си взимаше час за понеделник или сряда. Аз си взех за понеделник.
За информация да ви кажа, че телефона звънеше през цялото време, но момичето не го дига. Така че да се вредиш за час по телефона е малшанс, общо взето.
Иначе нищо ново - много е студено днес и нищо не ми се прави Mr. Green

П.П: eliska, мен пък ме е страх с този пуст с**с бе, мамка му! А ми се прави като за световно! Докторката ми беше казала да се въздържаме в началото и ние се въздържахме, ама мен ме е подгонил един глад Simple Smile Пак я питах предния път и тя вика, абе.....не прекалявайте, ама един път седмично може. Пробвахме се и после цяла нощ сънувам някакви страшни сънища с кръв....Не е лесна тя нашата работа!

П.П.П: Виждам, че за гърдите сте говорили - аз да ви кажа, че и моите не ме болят толкова от известно време насам, ама са си наляти като бомби.

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 08:49 от *Elisa*

# 73
  • Мнения: 147
Добро утро на всички
Елиска изглеждаш много добре, много ми хареса, голяма чаровница си Peace

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 360
Боже, какво става тук, вече ме страх да вляза! Sad

petiofinoza, много съжалявам за загубата!

Лулу стискам палци всичко да е наред! Praynig Не мога да си представя как се чувстваш в момента, но дано скоро тези притеснения са само лош спомен. Hug

Общи условия

Активация на акаунт